1. | | Bernd Pohlers / Nick Meinhardt | ESV Lok Chemnitz 3 | 15 : 1 | +14 |
2. | | Frank Miersch / Manfred Lensch | SV Texpro Chemnitz | 14 : 5 | +9 |
3. | | Gunter Skilandat / Joachim Wolf | TTSV 1950 Chemnitz 2 | 11 : 4 | +7 |
4. | | Joachim Keil / Thomas Stiehler | SV Adorf / Erzgeb. 2 | 8 : 3 | +5 |
5. | | Thomas Molle / Martin Geishecker | SG Aufbau Chemnitz 6 | 9 : 5 | +4 |
6. | | Frank Oesterreich / Nico Walther | SV Adorf / Erzgeb. 2 | 4 : 0 | +4 |
7. | | Stefan Riegler / René Böttger | TuS Ebersdorf 3 | 5 : 2 | +3 |
7. | | Steffen Nitschke / Klaus Eifert | SV Texpro Chemnitz | 5 : 2 | +3 |
9. | | Jens Thieme / Ingo Süß | TuS Ebersdorf 3 | 4 : 1 | +3 |
10. | | Jens Thieme / Jörg Schubert | TuS Ebersdorf 3 | 3 : 0 | +3 |
11. | | Jörg Petzold / Thomas Hoffmann | SG Schönau Chemnitz | 9 : 7 | +2 |
12. | | Jens Gläser / Volker Thomas | SG Schönau Chemnitz | 8 : 6 | +2 |
13. | | Sarah Gruhn / Leon Grundmann | SV Adorf / Erzgeb. 2 | 5 : 3 | +2 |
14. | | Dr. Wolf-Dieter Nistel / Joachim Berger | TuS Ebersdorf 3 | 4 : 2 | +2 |
14. | | Silvio Uhlig / Thomas Azeroth | SV Adorf / Erzgeb. 2 | 4 : 2 | +2 |
14. | | Matthias Naumann / Willi Wollert | SSV Chemnitz | 4 : 2 | +2 |
17. | | Thoralf Kauk / Andreas Kahl | SSV Chemnitz | 2 : 0 | +2 |
17. | | Thomas Stiehler / Bernd Lohse | SV Adorf / Erzgeb. 2 | 2 : 0 | +2 |
17. | | Carlo Csernicsek / Rainer Steinbach | TTSV 1950 Chemnitz 2 | 2 : 0 | +2 |
17. | | Steffen Nitschke / Hans-Peter Apelt | SV Texpro Chemnitz | 2 : 0 | +2 |
17. | | Reinhard Kutsche / Frank Richter | SG Aufbau Chemnitz 6 | 2 : 0 | +2 |
17. | | Jörg Schisler / Sören Schacht | TTSV 1950 Chemnitz 2 | 2 : 0 | +2 |
17. | | Peter Sennewald / Nico Walther | SV Adorf / Erzgeb. 2 | 2 : 0 | +2 |
17. | | Volker Reichel / Tibor Petöi | SG Schönau Chemnitz | 2 : 0 | +2 |
17. | | Hans-Peter Apelt / Theo Fink | SV Texpro Chemnitz | 2 : 0 | +2 |
26. | | Nils Bastian / Kevin Preis | TTSV Limbach-Oberfr. 5 | 4 : 3 | +1 |
27. | | Berc Kesisoglugil / Nils Bastian | TTSV Limbach-Oberfr. 5 | 2 : 1 | +1 |
27. | | Lothar Zimmer / Felix Verheyen | TTSV Limbach-Oberfr. 5 | 2 : 1 | +1 |
29. | | Maik Dittert / Gisela Kreuzer | TTV BW Chemnitz 2 | 1 : 0 | +1 |
29. | | Maik Dittert / Eva Ziegler | TTV BW Chemnitz 2 | 1 : 0 | +1 |
29. | | Willi Wollert / Andreas Kahl | SSV Chemnitz | 1 : 0 | +1 |
29. | | Andreas Kahl / Bruno Queiser | SSV Chemnitz | 1 : 0 | +1 |
29. | | Andreas Kahl / Jens Wermann | SSV Chemnitz | 1 : 0 | +1 |
29. | | Andreas Kahl / Jannis Grund | SSV Chemnitz | 1 : 0 | +1 |
29. | | Mirko Merkel / Jannis Grund | SSV Chemnitz | 1 : 0 | +1 |
29. | | Thomas Seifert / Enrico Schubert | SG Aufbau Chemnitz 6 | 1 : 0 | +1 |
29. | | Nils Bastian / Lena Schüttler | TTSV Limbach-Oberfr. 5 | 1 : 0 | +1 |
29. | | Viktor Speiser / Andreas Kahl | SSV Chemnitz | 1 : 0 | +1 |
29. | | René Böttger / Reinhardt Schindel | TuS Ebersdorf 3 | 1 : 0 | +1 |
29. | | Ulrich Heinß / Torsten Meinhardt | ESV Lok Chemnitz 3 | 1 : 0 | +1 |
29. | | Wilfried Groß / Nick Meinhardt | ESV Lok Chemnitz 3 | 1 : 0 | +1 |
29. | | Wilfried Groß / Torsten Meinhardt | ESV Lok Chemnitz 3 | 1 : 0 | +1 |
29. | | Sarah Gruhn / Joachim Keil | SV Adorf / Erzgeb. 2 | 1 : 0 | +1 |
29. | | Sarah Gruhn / Steffen Nietzold | SV Adorf / Erzgeb. 2 | 1 : 0 | +1 |
29. | | Axel Gewarowski / Gregor Freitag | ESV Lok Chemnitz 3 | 1 : 0 | +1 |
29. | | Jens Gläser / Tibor Petöi | SG Schönau Chemnitz | 1 : 0 | +1 |
29. | | Michael Eisold / Axel Gewarowski | ESV Lok Chemnitz 3 | 1 : 0 | +1 |
29. | | Chris Erdtel / Dr. Wolf-Dieter Nistel | TuS Ebersdorf 3 | 1 : 0 | +1 |
29. | | Bernd Pohlers / Michael Eisold | ESV Lok Chemnitz 3 | 1 : 0 | +1 |
29. | | Bernd Pohlers / Ulrich Heinß | ESV Lok Chemnitz 3 | 1 : 0 | +1 |
29. | | Jörg Schisler / Bernd Kempner | TTSV 1950 Chemnitz 2 | 1 : 0 | +1 |
29. | | Bernd Kempner / Sören Schacht | TTSV 1950 Chemnitz 2 | 1 : 0 | +1 |
29. | | Petra Irmscher / Michael Feig | SG Aufbau Chemnitz 6 | 1 : 0 | +1 |
29. | | Ronald Kamp / Maik Dittert | TTV BW Chemnitz 2 | 1 : 0 | +1 |
29. | | Lukas Kauk / Willi Wollert | SSV Chemnitz | 1 : 0 | +1 |
29. | | Lukas Kauk / Andreas Kahl | SSV Chemnitz | 1 : 0 | +1 |
29. | | Lukas Kauk / Thomas Spreer | SSV Chemnitz | 1 : 0 | +1 |
29. | | Lukas Kauk / Thoralf Kauk | SSV Chemnitz | 1 : 0 | +1 |
59. | | Matthias Naumann / Christoph Böttcher | SSV Chemnitz | 5 : 5 | 0 |
60. | | Maik Dittert / Marcel Borchert | TTV BW Chemnitz 2 | 3 : 3 | 0 |
61. | | Sven Spindler / Ulrich Heinß | ESV Lok Chemnitz 3 | 2 : 2 | 0 |
61. | | Torsten Meinhardt / Axel Gewarowski | ESV Lok Chemnitz 3 | 2 : 2 | 0 |
61. | | Henri Nobis / Felix Verheyen | TTSV Limbach-Oberfr. 5 | 2 : 2 | 0 |
61. | | Bernd Apel / Lothar Zimmer | TTSV Limbach-Oberfr. 5 | 2 : 2 | 0 |
65. | | Bernd Apel / Felix Verheyen | TTSV Limbach-Oberfr. 5 | 1 : 1 | 0 |
65. | | Chris Erdtel / Stefan Riegler | TuS Ebersdorf 3 | 1 : 1 | 0 |
65. | | Sarah Gruhn / Peter Sennewald | SV Adorf / Erzgeb. 2 | 1 : 1 | 0 |
65. | | Ulrich Heinß / Michael Eisold | ESV Lok Chemnitz 3 | 1 : 1 | 0 |
65. | | Matthias Schmidt / Bernd Apel | TTSV Limbach-Oberfr. 5 | 1 : 1 | 0 |
65. | | Frank Oesterreich / Jochen Pohlers | SV Adorf / Erzgeb. 2 | 1 : 1 | 0 |
65. | | Thomas Spreer / Andreas Kahl | SSV Chemnitz | 1 : 1 | 0 |
65. | | Viktor Speiser / Jannis Grund | SSV Chemnitz | 1 : 1 | 0 |
65. | | Nico Walther / Jörg Wilhelm | SV Adorf / Erzgeb. 2 | 1 : 1 | 0 |
65. | | Willi Wollert / Viktor Speiser | SSV Chemnitz | 1 : 1 | 0 |
65. | | Stefan Wagner / Petra Irmscher | SG Aufbau Chemnitz 6 | 1 : 1 | 0 |
65. | | Stefan Wagner / Frank Richter | SG Aufbau Chemnitz 6 | 1 : 1 | 0 |
65. | | Stefan Wagner / Enrico Schubert | SG Aufbau Chemnitz 6 | 1 : 1 | 0 |
65. | | Kevin Preis / Emanuel Kühn | TTSV Limbach-Oberfr. 5 | 1 : 1 | 0 |
65. | | Thoralf Kauk / Christoph Böttcher | SSV Chemnitz | 1 : 1 | 0 |
80. | | Heiko Walter / Jens Rößler | SG Schönau Chemnitz | 7 : 8 | -1 |
81. | | Thomas Seifert / Katrin Brey | SG Aufbau Chemnitz 6 | 6 : 7 | -1 |
82. | | Jörg Schisler / Frank Häßler | TTSV 1950 Chemnitz 2 | 5 : 6 | -1 |
83. | | Nico Walther / Patrick Fritsch | SV Adorf / Erzgeb. 2 | 2 : 3 | -1 |
83. | | Christoph Böttcher / Thomas Spreer | SSV Chemnitz | 2 : 3 | -1 |
83. | | Jens Thieme / Chris Erdtel | TuS Ebersdorf 3 | 2 : 3 | -1 |
86. | | Stefan Wagner / Martin Geishecker | SG Aufbau Chemnitz 6 | 1 : 2 | -1 |
86. | | Jörg Schubert / Chris Erdtel | TuS Ebersdorf 3 | 1 : 2 | -1 |
86. | | Jörg Wilhelm / Steffen Nietzold | SV Adorf / Erzgeb. 2 | 1 : 2 | -1 |
86. | | Thomas Spreer / Viktor Speiser | SSV Chemnitz | 1 : 2 | -1 |
86. | | Thomas Spreer / Willi Wollert | SSV Chemnitz | 1 : 2 | -1 |
86. | | Thomas Spreer / Rainer Glöss | SSV Chemnitz | 1 : 2 | -1 |
86. | | Joachim Berger / Chris Erdtel | TuS Ebersdorf 3 | 1 : 2 | -1 |
86. | | Martin Geishecker / Rik Brey | SG Aufbau Chemnitz 6 | 1 : 2 | -1 |
86. | | Jochen Pohlers / Rainer Steinbach | TTSV 1950 Chemnitz 2 | 1 : 2 | -1 |
95. | | Thoralf Kauk / Jannis Grund | SSV Chemnitz | 0 : 1 | -1 |
95. | | Enrico Schubert / Michael Feig | SG Aufbau Chemnitz 6 | 0 : 1 | -1 |
95. | | Joachim Berger / Thomas Fritzsch | TuS Ebersdorf 3 | 0 : 1 | -1 |
95. | | Joachim Berger / Reinhardt Schindel | TuS Ebersdorf 3 | 0 : 1 | -1 |
95. | | René Böttger / Dr. Wolf-Dieter Nistel | TuS Ebersdorf 3 | 0 : 1 | -1 |
95. | | Katrin Brey / Petra Irmscher | SG Aufbau Chemnitz 6 | 0 : 1 | -1 |
95. | | Rik Brey / Daniel Haugner | SG Aufbau Chemnitz 6 | 0 : 1 | -1 |
95. | | Bernd Apel / Kevin Preis | TTSV Limbach-Oberfr. 5 | 0 : 1 | -1 |
95. | | Bernd Apel / Nils Bastian | TTSV Limbach-Oberfr. 5 | 0 : 1 | -1 |
95. | | Bernd Apel / Lena Schüttler | TTSV Limbach-Oberfr. 5 | 0 : 1 | -1 |
95. | | Thomas Hoffmann / Enrico Schmieder | SG Schönau Chemnitz | 0 : 1 | -1 |
95. | | Wilfried Groß / Axel Gewarowski | ESV Lok Chemnitz 3 | 0 : 1 | -1 |
95. | | Matthias Schmidt / Kevin Preis | TTSV Limbach-Oberfr. 5 | 0 : 1 | -1 |
95. | | Jörg Schisler / Rainer Steinbach | TTSV 1950 Chemnitz 2 | 0 : 1 | -1 |
95. | | Jörg Schisler / Natalie Hanisch | TTSV 1950 Chemnitz 2 | 0 : 1 | -1 |
95. | | Frank Pietschmann / René Kirsten | TTSV 1950 Chemnitz 2 | 0 : 1 | -1 |
95. | | Frank Richter / Sven Thiemer | SG Aufbau Chemnitz 6 | 0 : 1 | -1 |
95. | | Stefan Riegler / Joachim Berger | TuS Ebersdorf 3 | 0 : 1 | -1 |
95. | | Reinhard Kutsche / Martin Geishecker | SG Aufbau Chemnitz 6 | 0 : 1 | -1 |
95. | | Wolfgang Koppatz / Detlef Uhlig | SV Texpro Chemnitz | 0 : 1 | -1 |
95. | | Kenneth Lawitzky / Jannis Grund | SSV Chemnitz | 0 : 1 | -1 |
95. | | Steffen Nitschke / Theo Fink | SV Texpro Chemnitz | 0 : 1 | -1 |
95. | | Thomas Seifert / Stefan Wagner | SG Aufbau Chemnitz 6 | 0 : 1 | -1 |
95. | | Thomas Seifert / Nadin Dörrer | SG Aufbau Chemnitz 6 | 0 : 1 | -1 |
95. | | Rainer Glöss / Jannis Grund | SSV Chemnitz | 0 : 1 | -1 |
95. | | Jörg Petzold / Volker Thomas | SG Schönau Chemnitz | 0 : 1 | -1 |
95. | | Nadin Dörrer / Rik Brey | SG Aufbau Chemnitz 6 | 0 : 1 | -1 |
95. | | Nadin Dörrer / Sven Thiemer | SG Aufbau Chemnitz 6 | 0 : 1 | -1 |
95. | | Klaus Eifert / Hans-Peter Apelt | SV Texpro Chemnitz | 0 : 1 | -1 |
95. | | Aguirre Kamp / Gisela Kreuzer | TTV BW Chemnitz 2 | 0 : 1 | -1 |
95. | | Klaus Eifert / Frank Oehm | SV Texpro Chemnitz | 0 : 1 | -1 |
95. | | Joachim Wolf / Natalie Hanisch | TTSV 1950 Chemnitz 2 | 0 : 1 | -1 |
95. | | Eva Ziegler / Sven Leuoth | TTV BW Chemnitz 2 | 0 : 1 | -1 |
95. | | Willi Wollert / Rainer Glöss | SSV Chemnitz | 0 : 1 | -1 |
95. | | Stefan Wagner / Michael Feig | SG Aufbau Chemnitz 6 | 0 : 1 | -1 |
95. | | Jens Rößler / Hans-Joachim Reichelt | SG Schönau Chemnitz | 0 : 1 | -1 |
95. | | Andreas Weber / Wilfried Groß | ESV Lok Chemnitz 3 | 0 : 1 | -1 |
95. | | Lothar Zimmer / Jürgen Glashagen | TTSV Limbach-Oberfr. 5 | 0 : 1 | -1 |
95. | | Carlo Csernicsek / Bernd Kempner | TTSV 1950 Chemnitz 2 | 0 : 1 | -1 |
95. | | Carlo Csernicsek / Frank Pietschmann | TTSV 1950 Chemnitz 2 | 0 : 1 | -1 |
95. | | Rainer Steinbach / Bernd Kempner | TTSV 1950 Chemnitz 2 | 0 : 1 | -1 |
95. | | Rainer Steinbach / Frank Pietschmann | TTSV 1950 Chemnitz 2 | 0 : 1 | -1 |
95. | | Rainer Steinbach / René Kirsten | TTSV 1950 Chemnitz 2 | 0 : 1 | -1 |
95. | | Rainer Steinbach / Sören Schacht | TTSV 1950 Chemnitz 2 | 0 : 1 | -1 |
95. | | Silvio Uhlig / Jörg Wilhelm | SV Adorf / Erzgeb. 2 | 0 : 1 | -1 |
95. | | Felix Verheyen / Nils Bastian | TTSV Limbach-Oberfr. 5 | 0 : 1 | -1 |
141. | | Ronald Kamp / Titus Klose | TTV BW Chemnitz 2 | 10 : 12 | -2 |
142. | | Michael Eisold / Torsten Meinhardt | ESV Lok Chemnitz 3 | 2 : 4 | -2 |
143. | | Jörg Schubert / Ingo Süß | TuS Ebersdorf 3 | 1 : 3 | -2 |
144. | | Klaus Eifert / Theo Fink | SV Texpro Chemnitz | 0 : 2 | -2 |
144. | | Klaus Eifert / Wolfgang Koppatz | SV Texpro Chemnitz | 0 : 2 | -2 |
144. | | Bernd Apel / Reimund Müller | TTSV Limbach-Oberfr. 5 | 0 : 2 | -2 |
144. | | Wilfried Groß / Sven Spindler | ESV Lok Chemnitz 3 | 0 : 2 | -2 |
144. | | Henri Nobis / Bernd Apel | TTSV Limbach-Oberfr. 5 | 0 : 2 | -2 |
149. | | Berc Kesisoglugil / Matthias Schmidt | TTSV Limbach-Oberfr. 5 | 6 : 9 | -3 |
150. | | Stefan Riegler / Jörg Schubert | TuS Ebersdorf 3 | 1 : 4 | -3 |
151. | | Wilfried Groß / Ulrich Heinß | ESV Lok Chemnitz 3 | 0 : 4 | -4 |
151. | | Sören Schacht / Carlo Csernicsek | TTSV 1950 Chemnitz 2 | 0 : 4 | -4 |
153. | | Stefan Höfner / Wolfgang Koppatz | SV Texpro Chemnitz | 5 : 10 | -5 |
154. | | Marcel Borchert / Aguirre Kamp | TTV BW Chemnitz 2 | 2 : 7 | -5 |
155. | | Aguirre Kamp / Jonathan Kogge | TTV BW Chemnitz 2 | 0 : 6 | -6 |
156. | | Maik Dittert / Jonathan Kogge | TTV BW Chemnitz 2 | 0 : 7 | -7 |