1. | | Bernd Pohlers / Nick Meinhardt | ESV Lok Chemnitz 3 | 8 : 0 | +8 |
2. | | Thomas Molle / Martin Geishecker | SG Aufbau Chemnitz 6 | 7 : 1 | +6 |
2. | | Gunter Skilandat / Joachim Wolf | TTSV 1950 Chemnitz 2 | 7 : 1 | +6 |
4. | | Frank Miersch / Manfred Lensch | SV Texpro Chemnitz | 7 : 3 | +4 |
5. | | Steffen Nitschke / Klaus Eifert | SV Texpro Chemnitz | 4 : 1 | +3 |
6. | | Sarah Gruhn / Leon Grundmann | SV Adorf / Erzgeb. 2 | 5 : 3 | +2 |
7. | | Dr. Wolf-Dieter Nistel / Joachim Berger | TuS Ebersdorf 3 | 4 : 2 | +2 |
8. | | Volker Reichel / Tibor Petöi | SG Schönau Chemnitz | 2 : 0 | +2 |
8. | | Stefan Riegler / René Böttger | TuS Ebersdorf 3 | 2 : 0 | +2 |
8. | | Jörg Schisler / Sören Schacht | TTSV 1950 Chemnitz 2 | 2 : 0 | +2 |
8. | | Reinhard Kutsche / Frank Richter | SG Aufbau Chemnitz 6 | 2 : 0 | +2 |
8. | | Thoralf Kauk / Andreas Kahl | SSV Chemnitz | 2 : 0 | +2 |
8. | | Steffen Nitschke / Hans-Peter Apelt | SV Texpro Chemnitz | 2 : 0 | +2 |
14. | | Joachim Keil / Thomas Stiehler | SV Adorf / Erzgeb. 2 | 4 : 3 | +1 |
15. | | Bernd Kempner / Sören Schacht | TTSV 1950 Chemnitz 2 | 1 : 0 | +1 |
15. | | Ronald Kamp / Maik Dittert | TTV BW Chemnitz 2 | 1 : 0 | +1 |
15. | | Lukas Kauk / Willi Wollert | SSV Chemnitz | 1 : 0 | +1 |
15. | | Lukas Kauk / Andreas Kahl | SSV Chemnitz | 1 : 0 | +1 |
15. | | Lukas Kauk / Thomas Spreer | SSV Chemnitz | 1 : 0 | +1 |
15. | | Lukas Kauk / Thoralf Kauk | SSV Chemnitz | 1 : 0 | +1 |
15. | | Ulrich Heinß / Torsten Meinhardt | ESV Lok Chemnitz 3 | 1 : 0 | +1 |
15. | | Wilfried Groß / Nick Meinhardt | ESV Lok Chemnitz 3 | 1 : 0 | +1 |
15. | | Sarah Gruhn / Joachim Keil | SV Adorf / Erzgeb. 2 | 1 : 0 | +1 |
15. | | Sarah Gruhn / Steffen Nietzold | SV Adorf / Erzgeb. 2 | 1 : 0 | +1 |
15. | | René Böttger / Reinhardt Schindel | TuS Ebersdorf 3 | 1 : 0 | +1 |
15. | | Michael Eisold / Ulrich Heinß | ESV Lok Chemnitz 3 | 1 : 0 | +1 |
15. | | Chris Erdtel / Dr. Wolf-Dieter Nistel | TuS Ebersdorf 3 | 1 : 0 | +1 |
15. | | Chris Erdtel / Stefan Riegler | TuS Ebersdorf 3 | 1 : 0 | +1 |
15. | | Axel Gewarowski / Gregor Freitag | ESV Lok Chemnitz 3 | 1 : 0 | +1 |
15. | | Jens Gläser / Tibor Petöi | SG Schönau Chemnitz | 1 : 0 | +1 |
15. | | Rainer Steinbach / Carlo Csernicsek | TTSV 1950 Chemnitz 2 | 1 : 0 | +1 |
15. | | Sven Spindler / Ulrich Heinß | ESV Lok Chemnitz 3 | 1 : 0 | +1 |
15. | | Jens Thieme / Jörg Schubert | TuS Ebersdorf 3 | 1 : 0 | +1 |
15. | | Jörg Schisler / Bernd Kempner | TTSV 1950 Chemnitz 2 | 1 : 0 | +1 |
15. | | Bernd Pohlers / Michael Eisold | ESV Lok Chemnitz 3 | 1 : 0 | +1 |
15. | | Bernd Pohlers / Ulrich Heinß | ESV Lok Chemnitz 3 | 1 : 0 | +1 |
15. | | Nils Bastian / Lena Schüttler | TTSV Limbach-Oberfr. 5 | 1 : 0 | +1 |
15. | | Nils Bastian / Kevin Preis | TTSV Limbach-Oberfr. 5 | 1 : 0 | +1 |
15. | | Thomas Spreer / Andreas Kahl | SSV Chemnitz | 1 : 0 | +1 |
15. | | Thomas Seifert / Enrico Schubert | SG Aufbau Chemnitz 6 | 1 : 0 | +1 |
15. | | Andreas Kahl / Bruno Queiser | SSV Chemnitz | 1 : 0 | +1 |
15. | | Andreas Kahl / Jens Wermann | SSV Chemnitz | 1 : 0 | +1 |
15. | | Thomas Stiehler / Bernd Lohse | SV Adorf / Erzgeb. 2 | 1 : 0 | +1 |
15. | | Willi Wollert / Andreas Kahl | SSV Chemnitz | 1 : 0 | +1 |
15. | | Maik Dittert / Gisela Kreuzer | TTV BW Chemnitz 2 | 1 : 0 | +1 |
15. | | Maik Dittert / Eva Ziegler | TTV BW Chemnitz 2 | 1 : 0 | +1 |
15. | | Viktor Speiser / Andreas Kahl | SSV Chemnitz | 1 : 0 | +1 |
48. | | Matthias Naumann / Christoph Böttcher | SSV Chemnitz | 5 : 5 | 0 |
49. | | Jörg Petzold / Thomas Hoffmann | SG Schönau Chemnitz | 4 : 4 | 0 |
49. | | Thomas Seifert / Katrin Brey | SG Aufbau Chemnitz 6 | 4 : 4 | 0 |
49. | | Heiko Walter / Jens Rößler | SG Schönau Chemnitz | 4 : 4 | 0 |
52. | | Henri Nobis / Felix Verheyen | TTSV Limbach-Oberfr. 5 | 2 : 2 | 0 |
53. | | Jörg Wilhelm / Steffen Nietzold | SV Adorf / Erzgeb. 2 | 1 : 1 | 0 |
53. | | Silvio Uhlig / Thomas Azeroth | SV Adorf / Erzgeb. 2 | 1 : 1 | 0 |
53. | | Chris Erdtel / Jörg Schubert | TuS Ebersdorf 3 | 1 : 1 | 0 |
53. | | Sarah Gruhn / Peter Sennewald | SV Adorf / Erzgeb. 2 | 1 : 1 | 0 |
53. | | Lothar Zimmer / Felix Verheyen | TTSV Limbach-Oberfr. 5 | 1 : 1 | 0 |
53. | | Stefan Wagner / Frank Richter | SG Aufbau Chemnitz 6 | 1 : 1 | 0 |
53. | | Jens Thieme / Ingo Süß | TuS Ebersdorf 3 | 1 : 1 | 0 |
53. | | Stefan Wagner / Enrico Schubert | SG Aufbau Chemnitz 6 | 1 : 1 | 0 |
53. | | Berc Kesisoglugil / Nils Bastian | TTSV Limbach-Oberfr. 5 | 1 : 1 | 0 |
53. | | Thomas Spreer / Viktor Speiser | SSV Chemnitz | 1 : 1 | 0 |
53. | | Torsten Meinhardt / Axel Gewarowski | ESV Lok Chemnitz 3 | 1 : 1 | 0 |
53. | | Thomas Spreer / Rainer Glöss | SSV Chemnitz | 1 : 1 | 0 |
53. | | Thoralf Kauk / Christoph Böttcher | SSV Chemnitz | 1 : 1 | 0 |
53. | | Nico Walther / Jörg Wilhelm | SV Adorf / Erzgeb. 2 | 1 : 1 | 0 |
67. | | Jens Gläser / Volker Thomas | SG Schönau Chemnitz | 3 : 4 | -1 |
68. | | Nico Walther / Patrick Fritsch | SV Adorf / Erzgeb. 2 | 2 : 3 | -1 |
68. | | Jens Thieme / Chris Erdtel | TuS Ebersdorf 3 | 2 : 3 | -1 |
70. | | Thomas Spreer / Willi Wollert | SSV Chemnitz | 1 : 2 | -1 |
70. | | Martin Geishecker / Rik Brey | SG Aufbau Chemnitz 6 | 1 : 2 | -1 |
70. | | Jochen Pohlers / Rainer Steinbach | TTSV 1950 Chemnitz 2 | 1 : 2 | -1 |
73. | | Enrico Schubert / Michael Feig | SG Aufbau Chemnitz 6 | 0 : 1 | -1 |
73. | | Aguirre Kamp / Gisela Kreuzer | TTV BW Chemnitz 2 | 0 : 1 | -1 |
73. | | Klaus Eifert / Hans-Peter Apelt | SV Texpro Chemnitz | 0 : 1 | -1 |
73. | | Klaus Eifert / Theo Fink | SV Texpro Chemnitz | 0 : 1 | -1 |
73. | | Lothar Zimmer / Jürgen Glashagen | TTSV Limbach-Oberfr. 5 | 0 : 1 | -1 |
73. | | Carlo Csernicsek / Frank Pietschmann | TTSV 1950 Chemnitz 2 | 0 : 1 | -1 |
73. | | Stefan Wagner / Martin Geishecker | SG Aufbau Chemnitz 6 | 0 : 1 | -1 |
73. | | Jens Rößler / Hans-Joachim Reichelt | SG Schönau Chemnitz | 0 : 1 | -1 |
73. | | Jörg Petzold / Volker Thomas | SG Schönau Chemnitz | 0 : 1 | -1 |
73. | | Wilfried Groß / Axel Gewarowski | ESV Lok Chemnitz 3 | 0 : 1 | -1 |
73. | | Rik Brey / Daniel Haugner | SG Aufbau Chemnitz 6 | 0 : 1 | -1 |
73. | | Bernd Apel / Kevin Preis | TTSV Limbach-Oberfr. 5 | 0 : 1 | -1 |
73. | | René Böttger / Dr. Wolf-Dieter Nistel | TuS Ebersdorf 3 | 0 : 1 | -1 |
73. | | Bernd Apel / Henri Nobis | TTSV Limbach-Oberfr. 5 | 0 : 1 | -1 |
73. | | Bernd Apel / Felix Verheyen | TTSV Limbach-Oberfr. 5 | 0 : 1 | -1 |
73. | | Bernd Apel / Lothar Zimmer | TTSV Limbach-Oberfr. 5 | 0 : 1 | -1 |
73. | | Bernd Apel / Nils Bastian | TTSV Limbach-Oberfr. 5 | 0 : 1 | -1 |
73. | | Bernd Apel / Lena Schüttler | TTSV Limbach-Oberfr. 5 | 0 : 1 | -1 |
73. | | Wolfgang Koppatz / Detlef Uhlig | SV Texpro Chemnitz | 0 : 1 | -1 |
73. | | Reinhard Kutsche / Martin Geishecker | SG Aufbau Chemnitz 6 | 0 : 1 | -1 |
73. | | Silvio Uhlig / Jörg Wilhelm | SV Adorf / Erzgeb. 2 | 0 : 1 | -1 |
73. | | Felix Verheyen / Nils Bastian | TTSV Limbach-Oberfr. 5 | 0 : 1 | -1 |
73. | | Joachim Wolf / Natalie Hanisch | TTSV 1950 Chemnitz 2 | 0 : 1 | -1 |
73. | | Eva Ziegler / Sven Leuoth | TTV BW Chemnitz 2 | 0 : 1 | -1 |
73. | | Rainer Steinbach / Bernd Kempner | TTSV 1950 Chemnitz 2 | 0 : 1 | -1 |
73. | | Rainer Steinbach / Frank Pietschmann | TTSV 1950 Chemnitz 2 | 0 : 1 | -1 |
73. | | Rainer Steinbach / René Kirsten | TTSV 1950 Chemnitz 2 | 0 : 1 | -1 |
73. | | Rainer Steinbach / Sören Schacht | TTSV 1950 Chemnitz 2 | 0 : 1 | -1 |
73. | | Matthias Schmidt / Kevin Preis | TTSV Limbach-Oberfr. 5 | 0 : 1 | -1 |
73. | | Frank Pietschmann / René Kirsten | TTSV 1950 Chemnitz 2 | 0 : 1 | -1 |
73. | | Jörg Schisler / Rainer Steinbach | TTSV 1950 Chemnitz 2 | 0 : 1 | -1 |
73. | | Jörg Schisler / Natalie Hanisch | TTSV 1950 Chemnitz 2 | 0 : 1 | -1 |
73. | | Frank Richter / Sven Thiemer | SG Aufbau Chemnitz 6 | 0 : 1 | -1 |
73. | | Stefan Riegler / Joachim Berger | TuS Ebersdorf 3 | 0 : 1 | -1 |
107. | | Stefan Höfner / Wolfgang Koppatz | SV Texpro Chemnitz | 4 : 6 | -2 |
108. | | Berc Kesisoglugil / Matthias Schmidt | TTSV Limbach-Oberfr. 5 | 3 : 5 | -2 |
109. | | Bernd Apel / Reimund Müller | TTSV Limbach-Oberfr. 5 | 0 : 2 | -2 |
109. | | Wilfried Groß / Sven Spindler | ESV Lok Chemnitz 3 | 0 : 2 | -2 |
111. | | Ronald Kamp / Titus Klose | TTV BW Chemnitz 2 | 4 : 7 | -3 |
112. | | Michael Eisold / Torsten Meinhardt | ESV Lok Chemnitz 3 | 1 : 4 | -3 |
112. | | Stefan Riegler / Jörg Schubert | TuS Ebersdorf 3 | 1 : 4 | -3 |
114. | | Wilfried Groß / Ulrich Heinß | ESV Lok Chemnitz 3 | 0 : 3 | -3 |
115. | | Marcel Borchert / Aguirre Kamp | TTV BW Chemnitz 2 | 2 : 6 | -4 |
116. | | Jörg Schisler / Frank Häßler | TTSV 1950 Chemnitz 2 | 0 : 5 | -5 |
117. | | Maik Dittert / Jonathan Kogge | TTV BW Chemnitz 2 | 0 : 6 | -6 |