1. | | Klaus Süchting-Rose / Petra Oehler | SV Fortuna Bösdorf II | 21 : 6 | +15 |
2. | | Lars Wiggering / Joachim Hegemann | TSV Lepahn | 17 : 5 | +12 |
3. | | Sebastian Stoll / Wladimir Barbije | SC Kaköhl III | 13 : 1 | +12 |
4. | | Michael Marthold / Manfred Wellendorf | SC Kaköhl III | 10 : 2 | +8 |
5. | | Sven Werner / Klaus Rösner | SSV Marina Wendtorf II | 8 : 1 | +7 |
6. | | Frederick Timm / Rouven Bötel | TSV Lütjenburg IV | 13 : 7 | +6 |
7. | | Karl-Otto Frehse / Rita Brandenburg | Schellhorner Gilde II | 8 : 3 | +5 |
8. | | Tim Manske / Volker Pohlmann | Schellhorner Gilde II | 11 : 7 | +4 |
9. | | Vladimir Volkov-Roo / Dr. Dietmar Meinshausen | FT Preetz III | 13 : 10 | +3 |
10. | | Dorith Perry-Krämer / Paul-Gert Schäfer | TSV Schönberg III | 10 : 7 | +3 |
11. | | Maximilian Jaekel / Tim Korthals | Preetzer TSV IX | 7 : 4 | +3 |
11. | | Henrik Schmidt / Bastian Wichmann | SSV Marina Wendtorf II | 7 : 4 | +3 |
13. | | Henrik Schmidt / Uwe Timm | SSV Marina Wendtorf II | 5 : 2 | +3 |
13. | | Lars Wiggering / Christian Krey-Thomsen | TSV Lepahn | 5 : 2 | +3 |
13. | | Oliver Diezmann / Rita Brandenburg | Schellhorner Gilde II | 5 : 2 | +3 |
16. | | Jürgen Ehmke / Manfred Wellendorf | SC Kaköhl III | 3 : 0 | +3 |
17. | | Ingo Kähler / Karin Hoffmann | Raisdorfer TSV VI | 13 : 11 | +2 |
18. | | Heinrich Rolff / Erwin Bülow | Raisdorfer TSV VI | 12 : 10 | +2 |
19. | | Christian Krey-Thomsen / Andreas Schröder | TSV Lepahn | 4 : 2 | +2 |
20. | | Heinrich Rolff / Jan-Niklas Gieschen | Raisdorfer TSV VI | 2 : 0 | +2 |
20. | | Michael Marthold / Matthias Boller | SC Kaköhl III | 2 : 0 | +2 |
20. | | Karl-Otto Frehse / Oliver Diezmann | Schellhorner Gilde II | 2 : 0 | +2 |
20. | | Martin Gigas / Tim Steiner | FT Preetz III | 2 : 0 | +2 |
20. | | Martin Gigas / Fabian Voß | FT Preetz III | 2 : 0 | +2 |
20. | | Maximilian Jaekel / Bernd Klehn | Preetzer TSV IX | 2 : 0 | +2 |
20. | | Henrik Schmidt / Marc Teuber | SSV Marina Wendtorf II | 2 : 0 | +2 |
27. | | Sven Werner / Bastian Wichmann | SSV Marina Wendtorf II | 4 : 3 | +1 |
28. | | Tim Korthals / Alex Schülke | Preetzer TSV IX | 3 : 2 | +1 |
29. | | Klaus Süchting-Rose / Karsten Dose | SV Fortuna Bösdorf II | 2 : 1 | +1 |
29. | | Andreas Köhler / Heinrich Feilhauer | TSV Schönberg III | 2 : 1 | +1 |
31. | | Heinrich Rolff / Helge Voß | Raisdorfer TSV VI | 1 : 0 | +1 |
31. | | Michael Marthold / Jürgen Ehmke | SC Kaköhl III | 1 : 0 | +1 |
31. | | Bernd Klehn / Tim Korthals | Preetzer TSV IX | 1 : 0 | +1 |
31. | | Heino Hinrichsen / Andreas Schröder | TSV Lepahn | 1 : 0 | +1 |
31. | | Norbert Friedrich / Heinrich Feilhauer | TSV Schönberg III | 1 : 0 | +1 |
31. | | Martin Gigas / Dr. Dietmar Meinshausen | FT Preetz III | 1 : 0 | +1 |
31. | | Jörg Trabandt / Maximilian Jaekel | Preetzer TSV IX | 1 : 0 | +1 |
31. | | Jürgen Wolff / Hermann Klinker | SSV Marina Wendtorf III | 1 : 0 | +1 |
31. | | Sven Werner / Marc Teuber | SSV Marina Wendtorf II | 1 : 0 | +1 |
31. | | Sven Werner / Sven Wiese | SSV Marina Wendtorf II | 1 : 0 | +1 |
31. | | Oliver Diezmann / Volker Pohlmann | Schellhorner Gilde II | 1 : 0 | +1 |
31. | | Fiona Mujaj / Anna Gattinger | TSV Plön III | 1 : 0 | +1 |
31. | | Marc Oliver König / Jannes Lemke | TSV Lütjenburg IV | 1 : 0 | +1 |
31. | | Volker Pohlmann / Rüdiger Nebendahl | Schellhorner Gilde II | 1 : 0 | +1 |
31. | | Sven Wiese / Karl-Ludwig Rönnau | SSV Marina Wendtorf II | 1 : 0 | +1 |
46. | | Tim Manske / Karl-Otto Frehse | Schellhorner Gilde II | 2 : 2 | 0 |
46. | | Frederick Timm / Kerstin Ehlers | TSV Lütjenburg IV | 2 : 2 | 0 |
46. | | Sven Werner / Uwe Timm | SSV Marina Wendtorf II | 2 : 2 | 0 |
46. | | Matthias Boller / Manfred Wellendorf | SC Kaköhl III | 2 : 2 | 0 |
50. | | Matthias Boller / Wladimir Barbije | SC Kaköhl III | 1 : 1 | 0 |
50. | | Karl-Otto Frehse / Rüdiger Nebendahl | Schellhorner Gilde II | 1 : 1 | 0 |
50. | | Lars Wiggering / Stefan Ihms | TSV Lepahn | 1 : 1 | 0 |
50. | | Ralf Schwarzlow / Rita Brandenburg | Schellhorner Gilde II | 1 : 1 | 0 |
50. | | Anna Gattinger / Rudolf Pieper | TSV Plön III | 1 : 1 | 0 |
50. | | Tim Korthals / Hans-Joachim Voß | Preetzer TSV IX | 1 : 1 | 0 |
50. | | Fiona Mujaj / Franz-Josef Weber | TSV Plön III | 1 : 1 | 0 |
50. | | Jürgen Ehmke / Wladimir Barbije | SC Kaköhl III | 1 : 1 | 0 |
50. | | Maximilian Jaekel / Hans-Joachim Voß | Preetzer TSV IX | 1 : 1 | 0 |
50. | | Sven Wiese / Hermann Klinker | SSV Marina Wendtorf III | 1 : 1 | 0 |
60. | | Norbert Friedrich / Andreas Köhler | TSV Schönberg III | 8 : 9 | -1 |
61. | | Florian Holtz / Felix Ketelsen | FT Preetz III | 2 : 3 | -1 |
62. | | Karl-Otto Frehse / Volker Pohlmann | Schellhorner Gilde II | 1 : 2 | -1 |
62. | | Rita Brandenburg / Rüdiger Nebendahl | Schellhorner Gilde II | 1 : 2 | -1 |
62. | | Dr. Dietmar Meinshausen / Florian Holtz | FT Preetz III | 1 : 2 | -1 |
62. | | Sebastian Stoll / Matthias Boller | SC Kaköhl III | 1 : 2 | -1 |
66. | | Jürgen Neitzel / Stefan Lindenau | TSV Plön III | 0 : 1 | -1 |
66. | | Karl-Ludwig Rönnau / Uwe Timm | SSV Marina Wendtorf III | 0 : 1 | -1 |
66. | | Jörg Trabandt / Bernd Klehn | Preetzer TSV IX | 0 : 1 | -1 |
66. | | Ingo Kähler / Ulrich Walinski | Raisdorfer TSV VI | 0 : 1 | -1 |
66. | | Ingo Kähler / Eric Sdrojek | Raisdorfer TSV VI | 0 : 1 | -1 |
66. | | Achim Greve / Hans-Joachim Voß | Preetzer TSV IX | 0 : 1 | -1 |
66. | | Andreas Köhler / Winfried Maschler | TSV Schönberg III | 0 : 1 | -1 |
66. | | Peter Hübner / Paul-Gert Schäfer | TSV Schönberg III | 0 : 1 | -1 |
66. | | Florian Holtz / Kjell Wulf | FT Preetz III | 0 : 1 | -1 |
66. | | Erwin Bülow / Helge Voß | Raisdorfer TSV VI | 0 : 1 | -1 |
66. | | Christian Krey-Thomsen / Stefan Ihms | TSV Lepahn | 0 : 1 | -1 |
66. | | Rouven Bötel / Leon Lemke | TSV Lütjenburg IV | 0 : 1 | -1 |
66. | | Muhamet Smail / Franz-Josef Weber | TSV Plön III | 0 : 1 | -1 |
66. | | Flakron Mujaj / Jürgen Neitzel | TSV Plön III | 0 : 1 | -1 |
66. | | Henrik Schmidt / Herbert Klar | SSV Marina Wendtorf II | 0 : 1 | -1 |
66. | | Henrik Schmidt / Karl-Ludwig Rönnau | SSV Marina Wendtorf II | 0 : 1 | -1 |
66. | | Fabian Voß / Jason Alexander Langeberg | FT Preetz III | 0 : 1 | -1 |
66. | | Jamal Hajipour / Rolf Thode | TSV Plön III | 0 : 1 | -1 |
66. | | Wenyu Zhang / Jürgen Neitzel | TSV Plön III | 0 : 1 | -1 |
85. | | Florian Holtz / Fabian Voß | FT Preetz III | 3 : 5 | -2 |
86. | | Florian Holtz / Tim Steiner | FT Preetz III | 2 : 4 | -2 |
87. | | Hermann Klinker / Bastian Wichmann | SSV Marina Wendtorf III | 1 : 3 | -2 |
87. | | Pascal Fernholz / Stefan Ihms | TSV Lepahn | 1 : 3 | -2 |
89. | | Pascal Fernholz / Andreas Schröder | TSV Lepahn | 0 : 2 | -2 |
89. | | Oliver Diezmann / Rüdiger Nebendahl | Schellhorner Gilde II | 0 : 2 | -2 |
89. | | Klaus Rösner / Uwe Timm | SSV Marina Wendtorf II | 0 : 2 | -2 |
89. | | Sebastian Stoll / Jürgen Ehmke | SC Kaköhl III | 0 : 2 | -2 |
89. | | Hermann Klinker / Gerhard Koselitz | SSV Marina Wendtorf III | 0 : 2 | -2 |
89. | | Jürgen Neitzel / Rudolf Pieper | TSV Plön III | 0 : 2 | -2 |
89. | | Heinrich Rolff / Eric Sdrojek | Raisdorfer TSV VI | 0 : 2 | -2 |
89. | | Wolfgang Järke / Karl-Ludwig Rönnau | SSV Marina Wendtorf III | 0 : 2 | -2 |
89. | | Jannes Lemke / Kerstin Ehlers | TSV Lütjenburg IV | 0 : 2 | -2 |
89. | | Wenyu Zhang / Flakron Mujaj | TSV Plön III | 0 : 2 | -2 |
99. | | Jannes Lemke / Leon Lemke | TSV Lütjenburg IV | 8 : 11 | -3 |
100. | | Leon Lemke / Kerstin Ehlers | TSV Lütjenburg IV | 0 : 3 | -3 |
100. | | Stefan Ihms / Andreas Schröder | TSV Lepahn | 0 : 3 | -3 |
100. | | Anna Gattinger / Jürgen Neitzel | TSV Plön III | 0 : 3 | -3 |
100. | | Christian Krey-Thomsen / Maike Ohrtmann | TSV Lepahn | 0 : 3 | -3 |
104. | | Sven Wiese / Karl-Ludwig Rönnau | SSV Marina Wendtorf III | 10 : 14 | -4 |
105. | | Christian Krey-Thomsen / Pascal Fernholz | TSV Lepahn | 1 : 5 | -4 |
106. | | Paul-Gert Schäfer / Heinrich Feilhauer | TSV Schönberg III | 0 : 4 | -4 |
106. | | Franz-Josef Weber / Flakron Mujaj | TSV Plön III | 0 : 4 | -4 |
108. | | Anna Gattinger / Franz-Josef Weber | TSV Plön III | 1 : 6 | -5 |
109. | | Muhamet Smail / Flakron Mujaj | TSV Plön III | 0 : 5 | -5 |
110. | | Hermann Klinker / Wolfgang Järke | SSV Marina Wendtorf III | 5 : 11 | -6 |
111. | | Bernd Klehn / Hans-Joachim Voß | Preetzer TSV IX | 1 : 7 | -6 |
112. | | Kornelia Scheunemann / Kirsten Dührkoop | SV Fortuna Bösdorf II | 10 : 17 | -7 |
113. | | Bernd Klehn / Holger Brede | Preetzer TSV IX | 2 : 10 | -8 |
114. | | Jürgen Neitzel / Hartmut Lau | TSV Plön III | 0 : 8 | -8 |