1. | | Karen Mumm / Morten Clausen | Rendsburger TSV V | 9 : 1 | +8 |
2. | | Jörg Jaster / Susanne Olschewski | SV Felm | 5 : 0 | +5 |
2. | | Christian Saß-Russek / Jan Retzlaff | TSV Goosefeld | 5 : 0 | +5 |
4. | | Patrick Friedrichsen / Klaus Nöhren | TSV Vineta Audorf | 6 : 2 | +4 |
5. | | Norbert Kröger / Hauke Peters | SV Fortuna Stampe | 4 : 1 | +3 |
6. | | Jörg Lange / Hans-Hermann Witt | SV Fockbek IV | 3 : 0 | +3 |
6. | | Hans-Jürgen Lüdke / Lars Steffensen | Eckernförder MTV IV | 3 : 0 | +3 |
6. | | Matthias Konrad / Ralf Meier | Eckernförder MTV IV | 3 : 0 | +3 |
9. | | Ole Wessels / Felix Grimm | Osterbyer SV II | 3 : 1 | +2 |
9. | | Jörg Jaster / Christian Meß | SV Felm | 3 : 1 | +2 |
11. | | Stefan Bendtfeldt / Lars Steffensen | Eckernförder MTV IV | 2 : 0 | +2 |
11. | | Claus-Peter Weigand / Peter Voswinkel | Brügger SV III | 2 : 0 | +2 |
11. | | Matthias Konrad / Klaus Merkelbach | Eckernförder MTV IV | 2 : 0 | +2 |
14. | | Carsten Brennmaehl / Norbert Lööck | Osterbyer SV II | 3 : 2 | +1 |
15. | | Ole Wessels / Finn Koll | Osterbyer SV II | 2 : 1 | +1 |
15. | | Jan Thomsen / Peter Näve | TSV Borgstedt | 2 : 1 | +1 |
15. | | Klaus Merkelbach / Florian Grabowski | Eckernförder MTV IV | 2 : 1 | +1 |
15. | | Wolfgang Müller / Frank Marquardt | TSV Goosefeld | 2 : 1 | +1 |
19. | | Peter Näve / Alfred Schwan | TSV Borgstedt | 1 : 0 | +1 |
19. | | Klaus Merkelbach / Lars Steffensen | Eckernförder MTV IV | 1 : 0 | +1 |
19. | | Dennis Schrader / Jörg Schade | SV Hüttener Berge | 1 : 0 | +1 |
19. | | Alfred Schwan / Andrea Horstmann | TSV Borgstedt | 1 : 0 | +1 |
19. | | Hans-Jürgen Pahl / Manfred Tobien | SV Fortuna Stampe | 1 : 0 | +1 |
19. | | Hauke Peters / Manfred Tobien | SV Fortuna Stampe | 1 : 0 | +1 |
19. | | Ole Wessels / Carsten Brennmaehl | Osterbyer SV II | 1 : 0 | +1 |
19. | | Hans-Hermann Witt / Karsten Auzins | SV Fockbek IV | 1 : 0 | +1 |
19. | | Martin Woldach / Falk Horn | TSV Vineta Audorf | 1 : 0 | +1 |
19. | | Jens Zapfe / Helge Meier | SV Fockbek IV | 1 : 0 | +1 |
19. | | André Fleckenstein / Jörg Schade | SV Hüttener Berge | 1 : 0 | +1 |
19. | | Stefan Bendtfeldt / Ralf Meier | Eckernförder MTV IV | 1 : 0 | +1 |
19. | | Ulrich Lütje / Jan Thomsen | TSV Borgstedt | 1 : 0 | +1 |
19. | | Dörthe Krohn-Waskönig / Martin Woldach | TSV Vineta Audorf | 1 : 0 | +1 |
19. | | Norbert Kröger / Kurt Klein | SV Fortuna Stampe | 1 : 0 | +1 |
19. | | Hartmut Paulsen / Jürgen Bannick | SV Hüttener Berge | 1 : 0 | +1 |
19. | | Lars Steffensen / Florian Grabowski | Eckernförder MTV IV | 1 : 0 | +1 |
36. | | André Fleckenstein / Hartmut Paulsen | SV Hüttener Berge | 4 : 4 | 0 |
37. | | Jan Thomsen / Alfred Schwan | TSV Borgstedt | 2 : 2 | 0 |
37. | | Jörg Lange / Fynn Steinke | SV Fockbek IV | 2 : 2 | 0 |
37. | | Norbert Johannsen / Gerd Detlefsen | Rendsburger TSV V | 2 : 2 | 0 |
40. | | Ulrich Lütje / Yannick Näve | TSV Borgstedt | 1 : 1 | 0 |
40. | | Ole Wessels / Sören Wessels | Osterbyer SV II | 1 : 1 | 0 |
40. | | Jan Hendrik Steinfeldt / Dörthe Krohn-Waskönig | TSV Vineta Audorf | 1 : 1 | 0 |
40. | | Klaus Merkelbach / Ralf Meier | Eckernförder MTV IV | 1 : 1 | 0 |
40. | | Ulrich Lütje / Alfred Schwan | TSV Borgstedt | 1 : 1 | 0 |
40. | | Christian Saß-Russek / Wolfgang Müller | TSV Goosefeld | 1 : 1 | 0 |
46. | | Ulrich Lütje / Andrea Horstmann | TSV Borgstedt | 2 : 3 | -1 |
47. | | Wolfgang Müller / Matthias Nagler | TSV Goosefeld | 1 : 2 | -1 |
47. | | Claus-Peter Weigand / Andreas Mandik | Brügger SV III | 1 : 2 | -1 |
49. | | Jan Thomsen / Yannick Näve | TSV Borgstedt | 0 : 1 | -1 |
49. | | Gregor Walther / Burghard Dohm | Brügger SV III | 0 : 1 | -1 |
49. | | Claus-Peter Weigand / Klaus Hecker | Brügger SV III | 0 : 1 | -1 |
49. | | Klaus Nöhren / Martin Woldach | TSV Vineta Audorf | 0 : 1 | -1 |
49. | | Frank Marquardt / Sascha Sebastian Plötz | TSV Goosefeld | 0 : 1 | -1 |
49. | | Friedrich Suhr / Ingrid Diedrichsen | SV Felm | 0 : 1 | -1 |
49. | | Rainer Thiele / Kurt Klein | SV Fortuna Stampe | 0 : 1 | -1 |
49. | | Jörg Lange / Jens Zapfe | SV Fockbek IV | 0 : 1 | -1 |
49. | | Norbert Lööck / Sören Wessels | Osterbyer SV II | 0 : 1 | -1 |
49. | | Norbert Lööck / Finn Koll | Osterbyer SV II | 0 : 1 | -1 |
49. | | Jörg Lange / Karsten Auzins | SV Fockbek IV | 0 : 1 | -1 |
49. | | Dr. Jürgen Lehmann / Thomas Müller | Brügger SV III | 0 : 1 | -1 |
49. | | Norbert Kröger / Hans-Jürgen Pahl | SV Fortuna Stampe | 0 : 1 | -1 |
49. | | Manfred Kuschnerus / Fynn Steinke | SV Fockbek IV | 0 : 1 | -1 |
49. | | Kurt Klein / Peter Richter | SV Fortuna Stampe | 0 : 1 | -1 |
49. | | Kurt Diedrichsen / Susanne Olschewski | SV Felm | 0 : 1 | -1 |
49. | | Uwe Dittmann / Sascha Sebastian Plötz | TSV Goosefeld | 0 : 1 | -1 |
49. | | Jürgen Bannick / Dennis Schrader | SV Hüttener Berge | 0 : 1 | -1 |
49. | | Renate Boockhoff / Andreas Mandik | Brügger SV III | 0 : 1 | -1 |
49. | | Carsten Brennmaehl / Finn Koll | Osterbyer SV II | 0 : 1 | -1 |
49. | | Carsten Brennmaehl / Lukas Göppert | Osterbyer SV II | 0 : 1 | -1 |
49. | | Peter Richter / Christian Hofmann | SV Fortuna Stampe | 0 : 1 | -1 |
49. | | Wali Gulistani / Volker Walther | Osterbyer SV II | 0 : 1 | -1 |
49. | | Hartmut Paulsen / Dennis Schrader | SV Hüttener Berge | 0 : 1 | -1 |
73. | | Rainer Thiele / Hans-Jürgen Pahl | SV Fortuna Stampe | 2 : 4 | -2 |
74. | | Claus-Peter Weigand / Dr. Jürgen Lehmann | Brügger SV III | 0 : 2 | -2 |
74. | | Gregor Walther / Andreas Mandik | Brügger SV III | 0 : 2 | -2 |
74. | | Kurt Klein / Hauke Peters | SV Fortuna Stampe | 0 : 2 | -2 |
74. | | Frank Marquardt / Matthias Nagler | TSV Goosefeld | 0 : 2 | -2 |
78. | | Dr. Jürgen Lehmann / Gregor Walther | Brügger SV III | 1 : 4 | -3 |
78. | | Jan Hendrik Steinfeldt / Martin Woldach | TSV Vineta Audorf | 1 : 4 | -3 |
80. | | Christian Saß-Russek / Frank Marquardt | TSV Goosefeld | 0 : 3 | -3 |
81. | | Dieter Guschewski / Jens Zapfe | SV Fockbek IV | 2 : 6 | -4 |
82. | | Norbert Johannsen / Nina Teggatz | Rendsburger TSV V | 1 : 5 | -4 |
83. | | Jörg Schade / Jürgen Bannick | SV Hüttener Berge | 1 : 6 | -5 |
84. | | Kurt Diedrichsen / Friedrich Suhr | SV Felm | 0 : 6 | -6 |