1. | | Jörg Schade / Jürgen Bannick | SV Hüttener Berge | 6 : 2 | +4 |
2. | | Christian Saß-Russek / Frank Marquardt | TSV Goosefeld | 5 : 1 | +4 |
3. | | Ole Wessels / Felix Grimm | Osterbyer SV II | 4 : 0 | +4 |
4. | | Lars Steffensen / Holger Thielemann | Eckernförder MTV IV | 3 : 0 | +3 |
4. | | Patrick Friedrichsen / Klaus Nöhren | TSV Vineta Audorf | 3 : 0 | +3 |
6. | | Jörg Lange / Hans-Hermann Witt | SV Fockbek IV | 4 : 2 | +2 |
7. | | Ulrich Lütje / Andrea Horstmann | TSV Borgstedt | 3 : 1 | +2 |
8. | | Klaus Merkelbach / Matthias Konrad | Eckernförder MTV IV | 2 : 0 | +2 |
8. | | Morten Clausen / Nina Teggatz | Rendsburger TSV V | 2 : 0 | +2 |
10. | | André Fleckenstein / Hartmut Paulsen | SV Hüttener Berge | 4 : 3 | +1 |
11. | | Wolfgang Müller / Matthias Nagler | TSV Goosefeld | 3 : 2 | +1 |
12. | | Klaus Nöhren / Jan Hendrik Steinfeldt | TSV Vineta Audorf | 1 : 0 | +1 |
12. | | Dörthe Krohn-Waskönig / Ilse Eckstein | TSV Vineta Audorf | 1 : 0 | +1 |
12. | | Stefan Bendtfeldt / Lars Steffensen | Eckernförder MTV IV | 1 : 0 | +1 |
12. | | Stefan Bendtfeldt / Holger Thielemann | Eckernförder MTV IV | 1 : 0 | +1 |
12. | | Dörthe Krohn-Waskönig / Carsten Kruse | TSV Vineta Audorf | 1 : 0 | +1 |
12. | | Dörthe Krohn-Waskönig / Jan Hendrik Steinfeldt | TSV Vineta Audorf | 1 : 0 | +1 |
12. | | Jörg Jaster / Christian Meß | SV Felm | 1 : 0 | +1 |
12. | | Ralf Meier / Gernot Schwarten | Eckernförder MTV IV | 1 : 0 | +1 |
12. | | Jorge Störmer / Carsten Kruse | TSV Vineta Audorf | 1 : 0 | +1 |
12. | | Felix Grimm / Finn Koll | Osterbyer SV II | 1 : 0 | +1 |
12. | | Claus-Peter Weigand / Dr. Jürgen Lehmann | Brügger SV III | 1 : 0 | +1 |
12. | | Lars Steffensen / Florian Grabowski | Eckernförder MTV IV | 1 : 0 | +1 |
12. | | Fynn Steinke / Helge Meier | SV Fockbek IV | 1 : 0 | +1 |
12. | | Lars Steffensen / Klaus Merkelbach | Eckernförder MTV IV | 1 : 0 | +1 |
12. | | Matthias Konrad / Ralf Meier | Eckernförder MTV IV | 1 : 0 | +1 |
27. | | Jörg Jaster / Susanne Olschewski | SV Felm | 2 : 2 | 0 |
27. | | Norbert Johannsen / Gerd Detlefsen | Rendsburger TSV V | 2 : 2 | 0 |
27. | | Morten Clausen / Stefan Fischer | Rendsburger TSV V | 2 : 2 | 0 |
30. | | Frank Jost / Gregor Walther | Brügger SV III | 1 : 1 | 0 |
30. | | Klaus Merkelbach / Florian Grabowski | Eckernförder MTV IV | 1 : 1 | 0 |
30. | | Hauke Peters / Kurt Klein | SV Fortuna Stampe | 1 : 1 | 0 |
30. | | Nina Teggatz / Norbert Johannsen | Rendsburger TSV V | 1 : 1 | 0 |
34. | | Jan Thomsen / Peter Näve | TSV Borgstedt | 2 : 3 | -1 |
35. | | Susanne Olschewski / Ingrid Diedrichsen | SV Felm | 0 : 1 | -1 |
35. | | Rolf Siefke / Frank Jost | Brügger SV III | 0 : 1 | -1 |
35. | | Rainer Thiele / Kurt Klein | SV Fortuna Stampe | 0 : 1 | -1 |
35. | | Lukas Göppert / Wali Gulistani | Osterbyer SV II | 0 : 1 | -1 |
35. | | Felix Grimm / Chantal Henningsen | Osterbyer SV II | 0 : 1 | -1 |
35. | | Hartmut Paulsen / Helmut Ludwar | SV Hüttener Berge | 0 : 1 | -1 |
35. | | Christian Saß-Russek / Matthias Nagler | TSV Goosefeld | 0 : 1 | -1 |
35. | | Peter Näve / Jens Wittig | TSV Borgstedt | 0 : 1 | -1 |
35. | | Klaus Nöhren / Ilse Eckstein | TSV Vineta Audorf | 0 : 1 | -1 |
35. | | Klaus Merkelbach / Ralf Meier | Eckernförder MTV IV | 0 : 1 | -1 |
35. | | Ulrich Lütje / Alfred Schwan | TSV Borgstedt | 0 : 1 | -1 |
35. | | Jörg Lange / Fynn Steinke | SV Fockbek IV | 0 : 1 | -1 |
35. | | Dörthe Krohn-Waskönig / Martin Woldach | TSV Vineta Audorf | 0 : 1 | -1 |
35. | | Klaus Hecker / Malte Stegmann | Brügger SV III | 0 : 1 | -1 |
35. | | Andrea Horstmann / Yannick Näve | TSV Borgstedt | 0 : 1 | -1 |
35. | | Carsten Brennmaehl / Finn Koll | Osterbyer SV II | 0 : 1 | -1 |
35. | | Kurt Diedrichsen / Friedrich Suhr | SV Felm | 0 : 1 | -1 |
52. | | Dieter Guschewski / Jens Zapfe | SV Fockbek IV | 2 : 4 | -2 |
52. | | Carsten Brennmaehl / Norbert Lööck | Osterbyer SV II | 2 : 4 | -2 |
54. | | Rainer Thiele / Hans-Jürgen Pahl | SV Fortuna Stampe | 1 : 3 | -2 |
54. | | Claus-Peter Weigand / Andreas Mandik | Brügger SV III | 1 : 3 | -2 |
56. | | Rolf Siefke / Dr. Jürgen Lehmann | Brügger SV III | 0 : 2 | -2 |
56. | | Dieter Guschewski / Helge Meier | SV Fockbek IV | 0 : 2 | -2 |
56. | | Frank Marquardt / Sascha Sebastian Plötz | TSV Goosefeld | 0 : 2 | -2 |
56. | | Matthias Nagler / Sascha Sebastian Plötz | TSV Goosefeld | 0 : 2 | -2 |
60. | | Christian Meß / Friedrich Suhr | SV Felm | 0 : 3 | -3 |
60. | | Andreas Mandik / Gregor Walther | Brügger SV III | 0 : 3 | -3 |
60. | | Norbert Kröger / Hauke Peters | SV Fortuna Stampe | 0 : 3 | -3 |