1. | | Malte Schluppek / Jule Rothkirch | SG Kölln-Reisiek | 4 : 1 | +3 |
2. | | Marvin Perner / Pia Eislage | Moorreger SV II | 3 : 0 | +3 |
2. | | Jakob Tepper / Nico Geiseler | WSG BorKum | 3 : 0 | +3 |
4. | | Finja Peters / Emma Breckwoldt | Moorreger SV II | 3 : 1 | +2 |
5. | | Tyler Gutendorff / Till Keller | WSG BorKum | 2 : 1 | +1 |
5. | | Lasse Galla / Karl Nitzsche | TSV Sparrieshoop II | 2 : 1 | +1 |
7. | | Ole Horstmann / Lisann Huß | TTC Seeth-Ekholt | 1 : 0 | +1 |
7. | | Raik Ressel / Lasse Harder | SuS Waldenau II | 1 : 0 | +1 |
7. | | Carlos Engelbrecht / Julius Ruchhöft | TTC Seeth-Ekholt | 1 : 0 | +1 |
7. | | Luca Gerhards / Esad Polat | Elmshorner MTV | 1 : 0 | +1 |
7. | | Paul Pinger / Leonard Eydam | SuS Waldenau II | 1 : 0 | +1 |
7. | | Rick Schreiber / Jan-Peter Schaumburger | SuS Waldenau II | 1 : 0 | +1 |
7. | | Rick Schreiber / Lasse Harder | SuS Waldenau II | 1 : 0 | +1 |
7. | | Paul Pinger / Jan-Peter Schaumburger | SuS Waldenau II | 1 : 0 | +1 |
7. | | Pia Eislage / Cedric Bleck | Moorreger SV II | 1 : 0 | +1 |
7. | | Pia Eislage / Finja Peters | Moorreger SV II | 1 : 0 | +1 |
7. | | Sarah Zietz / Julius Ruchhöft | TTC Seeth-Ekholt | 1 : 0 | +1 |
7. | | Cedric Bleck / Raphael Varossieau | Moorreger SV II | 1 : 0 | +1 |
7. | | Lukas Zeidler / Florian Raymann | WSG BorKum | 1 : 0 | +1 |
7. | | Lasse Galla / Mirco Rumler | TSV Sparrieshoop II | 1 : 0 | +1 |
21. | | Lukas Zeidler / Till Keller | WSG BorKum | 1 : 1 | 0 |
21. | | Ali Haidari / Elias Haidari | Elmshorner MTV | 1 : 1 | 0 |
21. | | Joris Schubert / Robin Rauh | SuS Waldenau II | 1 : 1 | 0 |
24. | | Esad Polat / Lennart Hendrik Sniehotta | Elmshorner MTV | 0 : 1 | -1 |
24. | | Ole Horstmann / Tami Hanna | TTC Seeth-Ekholt | 0 : 1 | -1 |
24. | | Nils Galla / Celine Rumler | TSV Sparrieshoop II | 0 : 1 | -1 |
24. | | Mirco Rumler / Nils Galla | TSV Sparrieshoop II | 0 : 1 | -1 |
24. | | Raik Ressel / Rick Schreiber | SuS Waldenau II | 0 : 1 | -1 |
24. | | Tyler Gutendorff / Florian Raymann | WSG BorKum | 0 : 1 | -1 |
24. | | Joris Schubert / Leonard Eydam | SuS Waldenau II | 0 : 1 | -1 |
24. | | Lisann Huß / Pauline Moldenhauer | TTC Seeth-Ekholt | 0 : 1 | -1 |
24. | | Paul Pinger / Lasse Harder | SuS Waldenau II | 0 : 1 | -1 |
24. | | Nico Geiseler / Tyler Gutendorff | WSG BorKum | 0 : 1 | -1 |
24. | | Nico Geiseler / Till Keller | WSG BorKum | 0 : 1 | -1 |
35. | | Mirco Rumler / Celine Rumler | TSV Sparrieshoop II | 0 : 2 | -2 |
35. | | Karl Nitzsche / Nils Galla | TSV Sparrieshoop II | 0 : 2 | -2 |
37. | | Lisann Huß / Tami Hanna | TTC Seeth-Ekholt | 0 : 3 | -3 |
38. | | Julius Ruchhöft / Ole Horstmann | TTC Seeth-Ekholt | 0 : 4 | -4 |
39. | | Fynn Syré / Jessica Pflugradt | SG Kölln-Reisiek | 0 : 5 | -5 |