1. | | Dieter Hassler / Dörte Winterhoff | TSV Mollhagen II | 13 : 1 | +12 |
2. | | Jürgen Schroth / Finn Kobstädt | TSV Mollhagen II | 7 : 0 | +7 |
3. | | Martin Knop / Jasmina Stobbe | TSV Grabau III | 6 : 1 | +5 |
4. | | Detlev Marschall / Holger Wriedt | SF Grande-Kuddewörde II | 5 : 0 | +5 |
5. | | Martina Golchert / Claudia Adib-Moghaddam | SV Grönwohld II | 6 : 2 | +4 |
6. | | Jan von Bergen / René Kopf | Bargfelder SV IV | 5 : 1 | +4 |
7. | | Mathias Such / Jens Bernhardt | TSV Lütjensee IV | 7 : 4 | +3 |
8. | | Michael Morre / Nadine Kynast | TSV Grabau III | 6 : 3 | +3 |
9. | | Norbert Singelmann / Florian Davids | SV Hammoor II | 5 : 2 | +3 |
10. | | Daniel Gläsemann / Finn Kobstädt | TSV Mollhagen II | 4 : 1 | +3 |
11. | | Nadine Kynast / Jasmina Stobbe | TSV Grabau III | 3 : 0 | +3 |
12. | | Sandra Hartmann / Jennifer Steckel | Bargfelder SV IV | 5 : 3 | +2 |
13. | | Detlev Marschall / Dieter Rabener | SF Grande-Kuddewörde II | 4 : 2 | +2 |
14. | | Dieter Hassler / Jürgen Schroth | TSV Mollhagen II | 2 : 0 | +2 |
15. | | Ulf Carstens / Ortwin Schmidt | TTG Elmenh./Fischbek VI | 3 : 2 | +1 |
15. | | Nils Nevermann / Quentin Söhn | TTG Elmenh./Fischbek VI | 3 : 2 | +1 |
17. | | Wolfgang Heinrich / Michael Wilhelm | TSV Bargteheide X | 2 : 1 | +1 |
17. | | Daniel Gläsemann / Jürgen Schroth | TSV Mollhagen II | 2 : 1 | +1 |
19. | | Bernd Billert / Claudia Adib-Moghaddam | SV Grönwohld II | 1 : 0 | +1 |
19. | | Jasmina Stobbe / Michael Morre | TSV Grabau III | 1 : 0 | +1 |
19. | | Jasmina Stobbe / Jan Lüthje | TSV Grabau III | 1 : 0 | +1 |
19. | | Wolfgang Heinrich / Günter Schlaak | TSV Bargteheide X | 1 : 0 | +1 |
19. | | Jennifer Steckel / Niels Joseph | Bargfelder SV IV | 1 : 0 | +1 |
19. | | Michael Morre / Holger Hofmann | TSV Grabau III | 1 : 0 | +1 |
19. | | Niklas Kommer / Ulf Carstens | TTG Elmenh./Fischbek VI | 1 : 0 | +1 |
19. | | Jens Bernhardt / Peter Moldenhauer | TSV Lütjensee IV | 1 : 0 | +1 |
19. | | Nils Nevermann / Niklas Kommer | TTG Elmenh./Fischbek VI | 1 : 0 | +1 |
19. | | Nadine Kynast / Holger Hofmann | TSV Grabau III | 1 : 0 | +1 |
19. | | Martin Knop / Holger Hofmann | TSV Grabau III | 1 : 0 | +1 |
19. | | Martin Knop / Torben Hein | TSV Grabau III | 1 : 0 | +1 |
19. | | Holger Wriedt / Karl Franck | SF Grande-Kuddewörde II | 1 : 0 | +1 |
19. | | Fabian Gimm / Nils Nevermann | TTG Elmenh./Fischbek VI | 1 : 0 | +1 |
19. | | Fabian Gimm / Quentin Söhn | TTG Elmenh./Fischbek VI | 1 : 0 | +1 |
19. | | Peer Richter / Birgit Gerckens | Bargfelder SV IV | 1 : 0 | +1 |
35. | | Arne Westphal / Peter Moldenhauer | TSV Lütjensee IV | 6 : 6 | 0 |
36. | | Mathias Such / Dr. Thomas Burkart | TSV Lütjensee IV | 2 : 2 | 0 |
36. | | Wolfgang Heinrich / Henrik Heine | TSV Bargteheide X | 2 : 2 | 0 |
36. | | Detlev Marschall / Thomas Hartkop | SF Grande-Kuddewörde II | 2 : 2 | 0 |
39. | | Niels Joseph / René Kopf | Bargfelder SV IV | 1 : 1 | 0 |
39. | | Niels Joseph / Horst Heldt | Bargfelder SV IV | 1 : 1 | 0 |
39. | | Niklas Kommer / Fabian Gimm | TTG Elmenh./Fischbek VI | 1 : 1 | 0 |
39. | | Bernd Billert / Martina Golchert | SV Grönwohld II | 1 : 1 | 0 |
39. | | Heidemarie Detloff / Ute Hagen | TTG Elmenh./Fischbek VI | 1 : 1 | 0 |
39. | | Ottmar Krecker / Gunar Lohse | SV Hammoor II | 1 : 1 | 0 |
39. | | Martina Golchert / Klaus-Dieter Schokrowski | SV Grönwohld II | 1 : 1 | 0 |
46. | | Klaus Schwerdfeger / Karl Franck | SF Grande-Kuddewörde II | 6 : 7 | -1 |
47. | | Ottmar Krecker / Maik Hauswald | SV Hammoor II | 1 : 2 | -1 |
47. | | Christian Steen / Gunar Lohse | SV Hammoor II | 1 : 2 | -1 |
47. | | Ulf Carstens / Ute Hagen | TTG Elmenh./Fischbek VI | 1 : 2 | -1 |
47. | | Tim Ole Carstens / Magnus Brenner | TSV Bargteheide X | 1 : 2 | -1 |
51. | | Tim Ole Carstens / Gabriel Bolonkowski | TSV Bargteheide X | 0 : 1 | -1 |
51. | | Horst Heldt / Heino Meyer | Bargfelder SV IV | 0 : 1 | -1 |
51. | | Heino Meyer / René Kopf | Bargfelder SV IV | 0 : 1 | -1 |
51. | | Quentin Söhn / Matthias Fokuhl | TTG Elmenh./Fischbek VI | 0 : 1 | -1 |
51. | | Ortwin Schmidt / Nils Nevermann | TTG Elmenh./Fischbek VI | 0 : 1 | -1 |
51. | | Magnus Brenner / Günter Schlaak | TSV Bargteheide X | 0 : 1 | -1 |
51. | | Magnus Brenner / Michael Wilhelm | TSV Bargteheide X | 0 : 1 | -1 |
51. | | Magnus Brenner / Gabriel Bolonkowski | TSV Bargteheide X | 0 : 1 | -1 |
51. | | Ute Hagen / Markus Detloff | TTG Elmenh./Fischbek VI | 0 : 1 | -1 |
51. | | Nils Nevermann / Patrick Lüth | TTG Elmenh./Fischbek VI | 0 : 1 | -1 |
51. | | Gunar Lohse / Maik Hauswald | SV Hammoor II | 0 : 1 | -1 |
51. | | Henrik Heine / Magnus Brenner | TSV Bargteheide X | 0 : 1 | -1 |
51. | | Henrik Heine / Gabriel Bolonkowski | TSV Bargteheide X | 0 : 1 | -1 |
51. | | Jens Bernhardt / Dr. Thomas Burkart | TSV Lütjensee IV | 0 : 1 | -1 |
51. | | Arne Westphal / Gerd Hansen | TSV Lütjensee IV | 0 : 1 | -1 |
51. | | Holger Wriedt / Klaus Schwerdfeger | SF Grande-Kuddewörde II | 0 : 1 | -1 |
51. | | Finn Kobstädt / Jannis Esselborn | TSV Mollhagen II | 0 : 1 | -1 |
51. | | Ottmar Krecker / Michael Klamp | SV Hammoor II | 0 : 1 | -1 |
51. | | Ottmar Krecker / Florian Dennis Schneider | SV Hammoor II | 0 : 1 | -1 |
51. | | Rainer Kranz / Manfred Kranz | SV Grönwohld II | 0 : 1 | -1 |
51. | | Klaus Schwerdfeger / Cordula Neumann | SF Grande-Kuddewörde II | 0 : 1 | -1 |
51. | | Klaus Schwerdfeger / Thomas Hartkop | SF Grande-Kuddewörde II | 0 : 1 | -1 |
51. | | Christian Steen / Ottmar Krecker | SV Hammoor II | 0 : 1 | -1 |
51. | | Michael Morre / Jan Lüthje | TSV Grabau III | 0 : 1 | -1 |
51. | | Günter Schlaak / Gabriel Bolonkowski | TSV Bargteheide X | 0 : 1 | -1 |
51. | | Sandra Hartmann / Horst Heldt | Bargfelder SV IV | 0 : 1 | -1 |
51. | | Dr. Thomas Burkart / Arne Westphal | TSV Lütjensee IV | 0 : 1 | -1 |
51. | | Heidemarie Detloff / Ulf Carstens | TTG Elmenh./Fischbek VI | 0 : 1 | -1 |
51. | | Wolfgang Heinrich / Tim Ole Carstens | TSV Bargteheide X | 0 : 1 | -1 |
51. | | Jennifer Steckel / René Kopf | Bargfelder SV IV | 0 : 1 | -1 |
51. | | Jennifer Steckel / Peer Richter | Bargfelder SV IV | 0 : 1 | -1 |
51. | | Klaus Heidrich / Peter Moldenhauer | TSV Lütjensee IV | 0 : 1 | -1 |
83. | | Niels Joseph / Jan von Bergen | Bargfelder SV IV | 1 : 3 | -2 |
84. | | Wolfgang Heinrich / Magnus Brenner | TSV Bargteheide X | 0 : 2 | -2 |
84. | | Gunar Lohse / Michael Klamp | SV Hammoor II | 0 : 2 | -2 |
84. | | Henrik Heine / Günter Schlaak | TSV Bargteheide X | 0 : 2 | -2 |
84. | | Nils Nevermann / Ute Hagen | TTG Elmenh./Fischbek VI | 0 : 2 | -2 |
84. | | Niklas Kommer / Quentin Söhn | TTG Elmenh./Fischbek VI | 0 : 2 | -2 |
89. | | Günter Schlaak / Michael Wilhelm | TSV Bargteheide X | 1 : 4 | -3 |
90. | | Martin Kranz / Martina Golchert | SV Grönwohld II | 0 : 3 | -3 |
90. | | Michael Klamp / Maik Hauswald | SV Hammoor II | 0 : 3 | -3 |
90. | | Heino Meyer / Peer Richter | Bargfelder SV IV | 0 : 3 | -3 |
93. | | Florian Davids / Gunar Lohse | SV Hammoor II | 1 : 5 | -4 |
94. | | Henrik Heine / Tim Ole Carstens | TSV Bargteheide X | 0 : 4 | -4 |
94. | | Martin Knop / Jakob Kessler | TSV Grabau III | 0 : 4 | -4 |
96. | | Klaus-Dieter Schokrowski / Rainer Kranz | SV Grönwohld II | 4 : 9 | -5 |