1. | | Gerfried Dahlke / Robert Theisen | VFL Tremsbüttel IV | 2 : 0 | +2 |
1. | | Catrin Meder / Philipp Eitel | TSV Bargteheide VII | 2 : 0 | +2 |
1. | | Thomas Grätsch / Rainer Berger | TSV Bargteheide IX | 2 : 0 | +2 |
4. | | Jan-Christoph Mielke / Jonas Kamin | TTG Elmenh./Fischbek | 1 : 0 | +1 |
4. | | Stefan Kröll / Reik Heinrich | TSV Bargteheide III | 1 : 0 | +1 |
4. | | Andreas Badel / Stefan Uckert | TSV Lütjensee | 1 : 0 | +1 |
4. | | Niels Joseph / Jan von Bergen | Bargfelder SV IV | 1 : 0 | +1 |
4. | | Manuela Harm / Horst Maurer | TSV Lütjensee III | 1 : 0 | +1 |
4. | | Kai Muhs / Nicolas Otto Vorbeck | SV Hamberge II | 1 : 0 | +1 |
4. | | Julius Ruddigkeit / Frank Heinrich | TSV Bargteheide IV | 1 : 0 | +1 |
4. | | Jens Bernhardt / Mathias Such | TSV Lütjensee IV | 1 : 0 | +1 |
4. | | Christoph Berg / Jens Radeloff | TSV Bargteheide VI | 1 : 0 | +1 |
4. | | Dennis Drews / Peter Holtz | SV Preußen Reinfeld IV | 1 : 0 | +1 |
4. | | Pauline Bullmann / Katharina Bullmann | TSV Bargteheide VI | 1 : 0 | +1 |
4. | | Jonas Kamin / Luca Pascal Wagner | TTG Elmenh./Fischbek | 1 : 0 | +1 |
4. | | Ute Hagen / Matthias Fokuhl | TTG Elmenh./Fischbek VII | 1 : 0 | +1 |
4. | | Jan Ladewig / Sven Olaf Hansen | TSV Lütjensee II | 1 : 0 | +1 |
4. | | Michael Morre / Nadine Kynast | TSV Grabau III | 1 : 0 | +1 |
4. | | Markus Losch / Andreas Schlüter | Delingsdorfer SV II | 1 : 0 | +1 |
4. | | Karl-Heinz Lüth / Carsten Sievers | TTG Elmenh./Fischbek IV | 1 : 0 | +1 |
4. | | Frank Juckel / Achim Keizer | SV Meddewade | 1 : 0 | +1 |
4. | | Frank Juckel / Frank Kronziel | SV Meddewade | 1 : 0 | +1 |
4. | | Jennifer Steckel / René Kopf | Bargfelder SV IV | 1 : 0 | +1 |
4. | | Dieter Krone / Guido Ritter von Vincenti | SSC Hagen Ahrensburg VI | 1 : 0 | +1 |
4. | | Frank Kronziel / Dirk Kronziel | SV Meddewade | 1 : 0 | +1 |
4. | | Fabian Kutzner / Heinz Christian Baumann | TSV Bargteheide III | 1 : 0 | +1 |
4. | | Stefan Ewald / Dirk Kronziel | SV Meddewade | 1 : 0 | +1 |
4. | | Sascha Ewers / Andreas Badel | TSV Lütjensee | 1 : 0 | +1 |
4. | | Dr. Thomas Freund / Bernd Sellhorn | TTG Elmenh./Fischbek | 1 : 0 | +1 |
4. | | Regina Behrens / Dieta Benthien | TTG Elmenh./Fischbek V | 1 : 0 | +1 |
4. | | Uwe Büchau / Horst Kleber | VfL Oldesloe | 1 : 0 | +1 |
4. | | Wolfgang Grube / Gerhard Müller | TSV Grabau II | 1 : 0 | +1 |
4. | | Michel Hammermeister / Josephin Rickert | TSV Trittau II | 1 : 0 | +1 |
4. | | Harf Hillebrand / Stefan Gäde | VfL Oldesloe II | 1 : 0 | +1 |
4. | | Olaf Jankowski / Björn Grospitz | Delingsdorfer SV III | 1 : 0 | +1 |
4. | | Reinhold Schulz / Jürgen Brügmann | SSC Hagen Ahrensburg VII | 1 : 0 | +1 |
4. | | Christoph Schumacher / Stephan Stieger | TSV Bargteheide VIII | 1 : 0 | +1 |
4. | | Ellen Schütz / Karl-Heinz Carstens | TSV Grabau II | 1 : 0 | +1 |
4. | | Johannes von Schütz / Fenja Fröhlinger | Bargfelder SV III | 1 : 0 | +1 |
4. | | Martin Siekmann / Frank Lewandowski | VFL Tremsbüttel II | 1 : 0 | +1 |
4. | | Yannick Pöhls / Arne Scheidt | TSV Lütjensee | 1 : 0 | +1 |
4. | | Jens-Uwe Sass / Joachim Globisch | VFL Rethwisch | 1 : 0 | +1 |
4. | | Jens-Uwe Sass / Mirco Hildebrandt | VFL Rethwisch | 1 : 0 | +1 |
4. | | Joachim Tietgen / Gerd Neubauer | TSV Bargteheide VII | 1 : 0 | +1 |
4. | | Uwe Westphal / Daniel Dumitra | TSV Bargteheide XI | 1 : 0 | +1 |
4. | | Reno Wilhelmi / Stephan Roahl | VFL Tremsbüttel | 1 : 0 | +1 |
4. | | Stefan Zilz / Lukas Vorwerk | SV Siek V | 1 : 0 | +1 |
4. | | Christoph Dietz / Julius Jolitz | SSC Hagen Ahrensburg III | 1 : 0 | +1 |
4. | | Alexander Gar / Christoph Berg | TSV Bargteheide VI | 1 : 0 | +1 |
4. | | Maximilian Nasner / Jan von Bergen | Bargfelder SV III | 1 : 0 | +1 |
4. | | Martin Knop / Jasmina Stobbe | TSV Grabau III | 1 : 0 | +1 |
4. | | Kai Knoesel / Wolfgang Zeitschel | SV Grönwohld | 1 : 0 | +1 |
4. | | Gunnar Jürß / Dustin Schildt-Bolzmann | VFL Tremsbüttel IV | 1 : 0 | +1 |
4. | | Mark Reuter / Matthias Gödecke | TSV Bargteheide V | 1 : 0 | +1 |
4. | | Henrik Heine / Wolfgang Heinrich | TSV Bargteheide X | 1 : 0 | +1 |
4. | | Jan Lüthje / Britta Nilges | TSV Grabau IV | 1 : 0 | +1 |
57. | | Rita Venz / Werner Schmidt | TSV Lütjensee III | 1 : 1 | 0 |
57. | | Lutz Kemps / Michael Möllermann | SV Hamberge II | 1 : 1 | 0 |
57. | | Manfred Plambeck / Wolfgang Queiser | TSV Bargteheide IX | 1 : 1 | 0 |
57. | | Andreas Lorenz / Christian Karsten | VFL Rethwisch | 1 : 1 | 0 |
57. | | Fabian Trieglaff / Marco Benthien | TTG Elmenh./Fischbek V | 1 : 1 | 0 |
62. | | Jürgen Rosenauer / Jürgen Brügmann | SSC Hagen Ahrensburg VI | 0 : 1 | -1 |
62. | | Jürgen Rosenauer / Michael Lacher | SSC Hagen Ahrensburg V | 0 : 1 | -1 |
62. | | Melanie Littau / Markus Detloff | TTG Elmenh./Fischbek VII | 0 : 1 | -1 |
62. | | Kai Muhs / Klaus Ketzer | SV Hamberge II | 0 : 1 | -1 |
62. | | Andreas Badel / Stefan Uckert | TSV Lütjensee II | 0 : 1 | -1 |
62. | | Daniel Dumitra / Stefan Persicke | TSV Bargteheide XI | 0 : 1 | -1 |
62. | | Jan-Christoph Mielke / Bernd Sellhorn | TTG Elmenh./Fischbek | 0 : 1 | -1 |
62. | | Daniel Hohnert / Klaus Ketzer | SV Hamberge | 0 : 1 | -1 |
62. | | Hartmut Salow / Jürgen Schrader | SSC Hagen Ahrensburg V | 0 : 1 | -1 |
62. | | Nikolai Voß / Malte Ilemann | SV Siek V | 0 : 1 | -1 |
62. | | Finn-Luka Deyda / Gerhard Müller | TSV Grabau II | 0 : 1 | -1 |
62. | | Finn-Luka Deyda / Hans-Peter Osburg | TTG Elmenh./Fischbek III | 0 : 1 | -1 |
62. | | Tim Ole Carstens / Günter Schlaak | TSV Bargteheide X | 0 : 1 | -1 |
62. | | Niklas Kommer / Nils Nevermann | TTG Elmenh./Fischbek VI | 0 : 1 | -1 |
62. | | Quentin Söhn / Ute Hagen | TTG Elmenh./Fischbek VI | 0 : 1 | -1 |
62. | | Leon Bergengruen / Enrico Horn | SSC Hagen Ahrensburg III | 0 : 1 | -1 |
62. | | Sude Ata / Rosemarie Voß | TSV Trittau III | 0 : 1 | -1 |
62. | | Sven-David Muxfeldt / Hartmut Schildmann | VfL Oldesloe | 0 : 1 | -1 |
62. | | Uwe Körting / Heinz-Dieter Winter | Post SV Oldesloe | 0 : 1 | -1 |
62. | | Martin Kranz / Martina Golchert | SV Grönwohld | 0 : 1 | -1 |
62. | | Thomas Lassahn / Eugeniusz Hermenau | Delingsdorfer SV | 0 : 1 | -1 |
62. | | Karl-Heinz Liggesmeier / Adam Willa | TSV Trittau III | 0 : 1 | -1 |
62. | | Holger Martens / Jürgen Erdbories | Post SV Oldesloe | 0 : 1 | -1 |
62. | | Gerd Ludwig / Helmut Griem | TSV Trittau | 0 : 1 | -1 |
62. | | Marc Müller / Alina Sylvester | Delingsdorfer SV | 0 : 1 | -1 |
62. | | Michael Meyer / Manuel Ladwig | SSC Hagen Ahrensburg IV | 0 : 1 | -1 |
62. | | Lars Möller / Torsten Hahn | SSC Hagen Ahrensburg IV | 0 : 1 | -1 |
62. | | Volker Janusch / Karl-Heinz Liggesmeier | TSV Trittau II | 0 : 1 | -1 |
62. | | Holger Hofmann / Diana Papadopoulos | TSV Grabau IV | 0 : 1 | -1 |
62. | | Stefan Häse / Kieran Berg | TSV Bargteheide IV | 0 : 1 | -1 |
62. | | Martin Heupel / Helmut Schäfer | TTG Elmenh./Fischbek II | 0 : 1 | -1 |
62. | | Andreas Guse / Sebastian Schult | VFL Tremsbüttel | 0 : 1 | -1 |
62. | | Dr. Thomas Burkart / Klaus Heidrich | TSV Lütjensee IV | 0 : 1 | -1 |
62. | | Lars Butenhoff / Wolfram Ruhnke | TTG Elmenh./Fischbek II | 0 : 1 | -1 |
62. | | Karl-Heinz Carstens / Michael Morre | TSV Grabau II | 0 : 1 | -1 |
62. | | Folke Funck / Horst Maurer | TSV Lütjensee III | 0 : 1 | -1 |
62. | | Sascha Ewers / Sven Olaf Hansen | TSV Lütjensee | 0 : 1 | -1 |
62. | | Jürgen Zacharias / Jürgen Zimmermann | VfL Oldesloe III | 0 : 1 | -1 |
62. | | Wolfgang Schaeper / Wolfgang Kern | TSV Bargteheide VIII | 0 : 1 | -1 |
62. | | Nicky Schmandtke / Matthias Liebe | TSV Grabau | 0 : 1 | -1 |
62. | | Uwe Karl Lemke / Kai Muhs | SV Hamberge | 0 : 1 | -1 |
62. | | Hans-Jörg Steffens / Benjamin Klauck | TTG Elmenh./Fischbek IV | 0 : 1 | -1 |
62. | | Dieta Benthien / Hans-Joachim Greßmann | TTG Elmenh./Fischbek V | 0 : 1 | -1 |
62. | | Hartmut Sylvester / Alvaro Alves da Costa | Delingsdorfer SV II | 0 : 1 | -1 |
62. | | Touradj Taefi / Wolfgang Schultz | SSC Hagen Ahrensburg VII | 0 : 1 | -1 |
62. | | Klaus Teich / Kai Lindenberg | VfL Oldesloe II | 0 : 1 | -1 |
62. | | Holger Smolengo / Gerd Neubauer | TSV Bargteheide VII | 0 : 1 | -1 |
62. | | Kieran Berg / Helmut Schumacher | TSV Bargteheide V | 0 : 1 | -1 |
62. | | Van-Phan Bui / Wolfgang Slominsky | TTG Elmenh./Fischbek III | 0 : 1 | -1 |
62. | | Reinhardt Paetsch / Heinz Burmeister | SV Preußen Reinfeld IV | 0 : 1 | -1 |
62. | | Alexander Gar / Mika Meder | TSV Bargteheide VI | 0 : 1 | -1 |
62. | | Maximilian Nitsch / René Kolbe | TSV Grabau | 0 : 1 | -1 |
62. | | Stephan Roahl / Jörg Baumann | VFL Tremsbüttel II | 0 : 1 | -1 |
62. | | Gunnar Jürß / Hugo Schiro | VFL Tremsbüttel IV | 0 : 1 | -1 |
62. | | Michael Koberg / Edgar Pachert | TSV Trittau | 0 : 1 | -1 |
62. | | Sarah Lüder / Denise Röpke | VfL Oldesloe III | 0 : 1 | -1 |
62. | | Sabine Leptien / Bernd Schlüter | Delingsdorfer SV III | 0 : 1 | -1 |
119. | | Linda Patzke / Stephan Lentz | TSV Bargteheide XI | 0 : 2 | -2 |