|
| 11.10.2020 | H | Füchse Berlin 4 | 3:9 | Yannik Schrader | -9 -9 -7 | 0:3 |
| | | Sebastian Kummle | -4 -10 -10 | 0:3 |
| 02.10.2020 | G | ASV Berlin | 5:7 | Jan Marcus | -6 -4 -2 | 0:3 |
| | | Lydia Lautenschläger | +8 -11 -8 +10 -9 | 2:3 |
| 27.09.2020 | H | SC Charlottenburg 2 | 9:3 | Erdal Alp | +7 +12 +5 | 3:0 |
| | | Tristan Nappey | -5 +10 -6 -9 | 1:3 |
| 18.09.2020 | G | Omega TT Ostkreuz | 7:5 | René Kuhr | -9 +9 +9 -7 -7 | 2:3 |
| | | Christof Engling | +11 -4 +9 +8 | 3:1 |
| 16.09.2020 | H | KSF Anadolu-Umut | 8:0 | Stefan Fricke | +7 -6 -3 +8 +6 | 3:2 |
| | | Tobias Schneider | +5 +6 +9 | 3:0 |
| 14.09.2020 | G | TTC Blau-Gold 2 | 4:4 | Mark Mechau | -4 -6 -9 | 0:3 |
| | | André Albert | +6 -4 -4 -5 | 1:3 |
| 13.09.2020 | H | TTV Preußen 90 | 6:6 | David Kluthe | +11 -12 +8 -3 +10 | 3:2 |
| | | Khiem Nguyen Duy | -5 +6 -8 +11 -7 | 2:3 |
| 04.09.2020 | G | TTC Neukölln | 4:8 | Sandeep Vasan Magadi | +9 -8 -7 +8 +10 | 3:2 |
| | | Sebastian Cox | -6 -5 -4 | 0:3 |
| 10.03.2020 | G | Hertha BSC 6 | 9:1 | Oliver Marquardt | +6 +7 -8 -9 -8 | 2:3 |
| | | Uwe Thurau | +6 +9 +2 | 3:0 |
| 08.03.2020 | H | SC Siemensstadt 2 | 9:5 | René Deike | -9 +6 +9 +9 | 3:1 |
| | | Stefan Schulz | -6 +6 -9 -5 | 1:3 |
| 04.03.2020 | H | SC Siemensstadt | 7:2 | Uwe Barnewitz | +9 -10 +4 +4 | 3:1 |
| | | Mathis Wieland | +7 -4 +4 +9 | 3:1 |
| 24.02.2020 | G | Hertha BSC | 7:4 | Uwe Thurau | +12 +6 +3 | 3:0 |
| | | Robert Nitschke | -9 +7 -7 -5 | 1:3 |
| 21.02.2020 | G | ASV Berlin | 7:9 | Jan Marcus | +3 -6 +9 +10 | 3:1 |
| | | Lydia Lautenschläger | -5 -5 -5 | 0:3 |
| 17.02.2020 | H | Füchse Berlin | 5:7 | Thomas Riedel | -5 -6 -9 | 0:3 |
| | | Alexander Heinrich | -8 +6 -6 +11 -7 | 2:3 |
| 16.02.2020 | G | BSC Eintracht/Südring 2 | 9:2 | Bernd Möhlmann | -9 -6 +9 +6 +8 | 3:2 |
| | | Thorsten Arnold | -10 -4 +5 +4 +5 | 3:2 |
| 27.01.2020 | G | KSF Anadolu-Umut | 7:0 | Ralph Bodle | +4 +8 -6 +8 | 3:1 |
| 20.01.2020 | G | Steglitzer TTK 2 | 9:7 | Niklas Erenberg | -10 +10 -9 +10 +6 | 3:2 |
| | | Marc Franke | +6 -9 +8 -11 +5 | 3:2 |
| 17.01.2020 | H | SG Bergmann Borsig | 7:9 | Tino Rittel | -9 -1 -8 | 0:3 |
| | | Jakob Warkotsch | +6 -7 -7 -2 | 1:3 |
| 14.01.2020 | H | TTC Blau-Gold 2 | 6:6 | Robert Wessels | -6 -4 +9 -10 | 1:3 |
| | | Daniel Gansen | +7 +9 -8 +9 | 3:1 |
| 17.11.2019 | H | Tennis Borussia | 9:6 | Damian Hora | -5 +8 -9 -5 | 1:3 |
| | | André Schütz | -8 +10 -6 -8 | 1:3 |
| 10.11.2019 | H | Hertha BSC 6 | 9:5 | Oliver Marquardt | +8 +8 +5 | 3:0 |
| | | Uwe Thurau | -4 -7 +5 -7 | 1:3 |
| 06.11.2019 | H | Hertha BSC | 4:7 | Uwe Thurau | +8 -5 +4 +4 | 3:1 |
| | | Robert Nitschke | -10 +13 -10 +4 -11 | 2:3 |
| 27.10.2019 | G | SC Siemensstadt 2 | 9:3 | Stefan Schulz | -7 -7 +10 +7 -10 | 2:3 |
| | | Sven-Olaf Seiler | +6 -11 -9 +9 +9 | 3:2 |
| 21.10.2019 | G | Füchse Berlin | 7:0 | Michael Oehler | +9 +7 -6 +12 | 3:1 |
| 20.10.2019 | H | ASV Berlin | 9:5 | Jan Marcus | -11 +5 -4 +9 +9 | 3:2 |
| | | Lydia Lautenschläger | -7 -7 -9 | 0:3 |
| 15.10.2019 | H | BSC Eintracht/Südring | 7:4 | Sacha Gerson | -14 +8 +6 -6 -6 | 2:3 |
| | | Michael Winkler | -5 +1 +4 +7 | 3:1 |
| 25.09.2019 | H | KSF Anadolu-Umut | 7:3 | Ralph Bodle | +5 +5 +2 | 3:0 |
| | | Roger Hanel | -5 +6 -12 +9 -7 | 2:3 |
| 22.09.2019 | H | BSC Eintracht/Südring 2 | 9:6 | Bernd Möhlmann | +4 +13 -6 +10 | 3:1 |
| | | Marcus Bothin | +7 -8 -9 +4 +7 | 3:2 |
| 27.08.2019 | G | TTC Blau-Gold 2 | 7:1 | Christian Siebert | +5 +4 +4 | 3:0 |
| 14.05.2019 | G | Charlottenburger TSV | 0:4 | Jens Beckmann | -3 -11 -9 | 0:3 |
| 07.04.2019 | H | TTV Preußen 90 | 9:6 | Khiem Nguyen Duy | -6 +10 -7 -8 | 1:3 |
| | | Philipp Jaeschke | -6 +9 -9 +6 +6 | 3:2 |
| 06.04.2019 | H | Köpenicker SV-Ajax | 2:4 | Christian Helm | -8 -9 +8 -6 | 1:3 |
| | | Johannes Böhme | +4 -8 -9 -3 | 1:3 |
| 23.03.2019 | G | Hertha BSC | 4:7 | Uwe Thurau | -9 -9 +13 +9 +4 | 3:2 |
| | | Robert Nitschke | +12 +3 +11 | 3:0 |
| 22.03.2019 | G | CfL Berlin | 8:8 | David von Mrozik | -12 +9 -5 +9 -7 | 2:3 |
| | | Steven Shalabi | +3 +2 +13 | 3:0 |
| 17.03.2019 | H | TTC Neukölln 2 | 9:6 | Martin Bessen | -9 +7 +6 -7 +14 | 3:2 |
| | | Sandeep Vasan Magadi | -7 -8 -10 | 0:3 |
| 15.03.2019 | G | TTC Neukölln | 6:9 | David Dettmer | +8 +6 +3 | 3:0 |
| | | Jan Berger | -6 +7 -11 -3 | 1:3 |
| 10.03.2019 | H | Füchse Berlin 5 | 7:9 | Alexander Heinrich | +5 -10 -4 +8 +6 | 3:2 |
| | | Yannik Schrader | -10 +10 -9 -8 | 1:3 |
| 26.02.2019 | H | BSC Eintracht/Südring | 6:6 | Cyril Le Roy | -7 -8 -5 | 0:3 |
| | | Sacha Gerson | +7 -7 -9 -9 | 1:3 |
| 24.02.2019 | H | SV Berl. Brauereien 2 | 5:9 | Maximilian Frick | -9 -9 +5 +8 -8 | 2:3 |
| | | Marc Bauermann | -7 +12 +4 +10 | 3:1 |
| 22.02.2019 | H | Köpenicker SV-Ajax 2 | 4:2 | Axel Kornprobst | -6 +9 +6 +4 | 3:1 |
| | | Angelo Berse | +7 +8 +9 | 3:0 |
| 19.02.2019 | G | Hertha BSC 4 | 9:6 | Günter Boguschewski | -6 +5 -6 +9 +7 | 3:2 |
| | | Thomas Eckhardt | +5 +3 +8 | 3:0 |
| 11.02.2019 | G | KSF Anadolu-Umut | 7:0 | Ralph Bodle | -7 +10 +10 +5 | 3:1 |
| 27.01.2019 | H | SG Rotation Prenz. B | 9:1 | Christian Kahle | +6 -9 -9 -3 | 1:3 |
| 18.01.2019 | G | Steglitzer TTK | 7:0 | Hilmar Hartmann | +6 +6 +7 | 3:0 |
| 11.01.2019 | G | ASV Berlin | 5:9 | Lydia Lautenschläger | +10 -5 +5 -9 +10 | 3:2 |
| | | Jan Marcus | -7 -7 -8 | 0:3 |
| 09.01.2019 | G | SC Siemensstadt | 7:2 | René Deike | -7 +6 +8 +7 | 3:1 |
| 02.12.2018 | H | SV Lichtenberg 47 | 9:6 | Benno Fischer | -8 -8 +7 +9 -9 | 2:3 |
| | | Gregor Zimdars | -6 -8 -5 | 0:3 |
| 01.12.2018 | H | Hertha BSC | 7:5 | Uwe Thurau | +9 +11 +8 | 3:0 |
| | | Robert Nitschke | -9 +10 -9 -8 | 1:3 |
| 27.11.2018 | G | TTV Preußen 90 | 9:4 | Philipp Jaeschke | -6 -8 +5 +3 -10 | 2:3 |
| | | David Kluthe | +7 +4 -5 +7 | 3:1 |
| 18.11.2018 | G | Füchse Berlin 5 | 8:8 | Arya Khadjehzadeh | -7 +8 +11 -4 -8 | 2:3 |
| | | Alexander Heinrich | +6 -6 -7 +9 -8 | 2:3 |
| 16.11.2018 | G | TTC Neukölln 2 | 1:9 | Rüdiger Blecke | -8 +11 -6 +8 -16 | 2:3 |
| | | Eberhard Schilling | -8 +6 -9 -11 | 1:3 |
| 07.11.2018 | H | KSF Anadolu-Umut | 7:1 | Tobias Schneider | -6 -7 -6 | 0:3 |
| 25.10.2018 | G | BSC Eintracht/Südring | 7:1 | Michael Krömer | +1 +9 +8 | 3:0 |
| 16.10.2018 | G | TSC Berlin 1893 | 7:3 | Thomas Voigt | +6 +14 -8 +7 | 3:1 |
| | | Oliver Graßmann | +4 +4 +7 | 3:0 |
| 09.10.2018 | G | SV Berl. Brauereien 2 | 1:9 | Marc Bauermann | -4 -5 -7 | 0:3 |
| | | Alexander Lahl | -7 -9 +8 -7 | 1:3 |
|