|
| 19.04.2024 | H | Olympischer SC 3 | 5:5 | Dieter Nautz | +7 +9 +11 | 3:0 |
| | | Florian Maaß | -9 +8 +2 -9 -8 | 2:3 |
| 15.04.2024 | G | TTC Neukölln 4 | 5:5 | Andreas Peikert | +11 -3 +7 -3 +8 | 3:2 |
| | | Benjamin Ung | +9 +5 -6 +8 | 3:1 |
| 11.04.2024 | H | KSF Anadolu-Umut | 7:3 | Hakan Akkus | -6 -3 +6 +7 +5 | 3:2 |
| | | Fabian Wick | -7 -2 -7 | 0:3 |
| 09.04.2024 | G | SV Berl. Brauereien 6 | 6:4 | Linus Rosenbaum | -10 -7 +12 -5 | 1:3 |
| | | Marius Schade | -7 -8 -9 | 0:3 |
| 24.03.2024 | G | TTC Borussia Spandau 2 | 6:4 | Faruk Dullovi | -10 +7 -2 +8 -6 | 2:3 |
| | | Christopher Esser | -3 +10 -4 +9 -6 | 2:3 |
| 22.03.2024 | H | ttc berlin eastside 3 | 9:1 | Oleg Sirenko | +6 -7 -9 +10 +8 | 3:2 |
| | | Lutz Henschel | +7 +5 +6 | 3:0 |
| 20.03.2024 | G | TTC Blau-Gold 2 | 1:7 | Felix Heinicke | -7 -9 +9 +10 -9 | 2:3 |
| | | Niklas Forck | -9 -2 -2 | 0:3 |
| 15.03.2024 | G | Spandauer TTC | 6:4 | Antoni Grau | -7 +5 +9 -9 -5 | 2:3 |
| | | Dmitriy Delibaltov | +8 -13 -6 -7 | 1:3 |
| 14.03.2024 | H | BTTC Meteor | 0:7 | Samir Houmam | -7 -8 -10 | 0:3 |
| | | Sven-Olaf Seiler | -5 -10 -6 | 0:3 |
| 03.03.2024 | G | Charlottenburger TSV 3 | 3:7 | Tobias Enke | -4 -4 -7 | 0:3 |
| | | Robert Nitschke | -8 +1 -8 -9 | 1:3 |
| 01.03.2024 | G | TSV Staaken 06 | 8:2 | Kai Burgschweiger | +6 +5 +2 | 3:0 |
| | | Benjamin Wagner | -8 +8 -6 +7 -7 | 2:3 |
| 28.02.2024 | G | Omega TT Ostkreuz | 3:7 | Tobias Kobelt | -8 -5 -8 | 0:3 |
| | | Flemming Rohrmann | -7 -4 -7 | 0:3 |
| 26.02.2024 | G | Hertha BSC | 2:7 | Robert Nitschke | -8 +8 -4 -5 | 1:3 |
| 23.02.2024 | H | TTC Lok Pankow 2 | 8:2 | Marc Stevens | -7 -9 -12 | 0:3 |
| | | Dirk Neubert | -8 +8 +6 -9 +9 | 3:2 |
| 16.02.2024 | G | TTC Neukölln 6 | 5:5 | Andreas Peikert | -10 +11 -6 -7 | 1:3 |
| | | Alexander Nosbüsch | +11 +10 +10 | 3:0 |
| 14.02.2024 | G | Spandauer TTC | 6:6 | Jozef Rusnak | +10 +8 -8 -10 +4 | 3:2 |
| | | Dmitriy Delibaltov | -1 -9 -9 | 0:3 |
| 01.02.2024 | H | Lichtenrader SC | 6:6 | Ralf Weidemann | +4 +9 -7 +9 | 3:1 |
| | | Frank Menke | +10 -11 -8 -8 | 1:3 |
| 26.01.2024 | H | BSV A. d. Wissenschaften 2 | 6:4 | Aaron Seeliger | -6 -8 -6 | 0:3 |
| | | Tom Schwarz | -7 +9 +9 -13 -8 | 2:3 |
| 25.01.2024 | G | Olympischer SC | 3:7 | Reiner Ritter | +8 +7 +13 | 3:0 |
| | | Sascha Putzke | -3 -5 -9 | 0:3 |
| 19.01.2024 | G | BTTC Meteor 3 | 4:6 | Dennis Westphal | -6 -13 -10 | 0:3 |
| | | Michael Burg | +10 +9 +9 | 3:0 |
| 03.12.2023 | G | Olympischer SC 3 | 1:9 | Peter Robl | -8 +10 -4 +7 -9 | 2:3 |
| | | Vincent Maninger | -7 -8 +10 +6 -2 | 2:3 |
| 30.11.2023 | H | TTC Blau-Gold 2 | 1:7 | Robert Wessels | +9 +10 -7 +8 | 3:1 |
| | | Niklas Forck | -2 -9 -6 | 0:3 |
| 26.11.2023 | G | SC Siemensstadt | 3:7 | Mathis Wieland | +10 -5 -9 -7 | 1:3 |
| | | Wolfgang Soluk | +10 +12 -7 -13 +7 | 3:2 |
| 24.11.2023 | H | SV Berl. Brauereien 6 | 4:6 | Christian Schäfer | +7 -9 +8 -9 -6 | 2:3 |
| | | Marius Schade | +11 +9 +10 | 3:0 |
| 21.11.2023 | G | KSF Anadolu-Umut | 1:7 | Marek Sienniak | -8 +5 +11 +11 | 3:1 |
| | | Tobias Schneider | -8 -5 -13 | 0:3 |
| 14.11.2023 | G | TTC Blau-Gold | 5:7 | Thomas Schmidt | +9 +9 -7 -7 -8 | 2:3 |
| | | Viktor Maximov | +9 +9 -10 +8 | 3:1 |
| 12.11.2023 | G | ttc berlin eastside 3 | 7:3 | Oleg Sirenko | +8 +6 -4 +5 | 3:1 |
| | | Lutz Henschel | -13 +10 +12 -7 -9 | 2:3 |
| 10.11.2023 | H | Spandauer TTC | 9:1 | Michael Dobrovolskij | +4 +9 +8 | 3:0 |
| | | Dmitriy Delibaltov | +5 -6 +5 +11 | 3:1 |
| 07.11.2023 | G | BTTC Meteor | 2:7 | Stefan Baier | -10 -6 +2 -8 | 1:3 |
| | | Rainer Lamprecht | -6 +7 -5 -10 | 1:3 |
| 03.11.2023 | H | TSV Staaken 06 | 3:7 | Vladislav Arendt | +9 -12 +7 -6 +7 | 3:2 |
| | | Kai Burgschweiger | -11 +6 +6 +10 | 3:1 |
| 02.11.2023 | H | Omega TT Ostkreuz | 3:7 | Tobias Kobelt | -9 +8 +10 -4 +8 | 3:2 |
| | | Flemming Rohrmann | -12 -10 -9 | 0:3 |
| 18.10.2023 | G | SC Siemensstadt | 0:7 | Benjamin Collin | +9 -10 -4 -6 | 1:3 |
| 13.10.2023 | H | TTC Neukölln 6 | 7:3 | Christoph Schamberger | +9 +2 +4 | 3:0 |
| | | Quyen Linh Vuong | +7 -3 +6 +4 | 3:1 |
| 12.10.2023 | H | Spandauer TTC | 5:7 | Michael Dobrovolskij | +12 +10 +6 | 3:0 |
| | | Dmitriy Delibaltov | +9 -8 -11 +8 -8 | 2:3 |
| 28.09.2023 | H | BTTC Meteor 3 | 7:3 | Ahmed Samy Hegazy | -9 +11 +2 +11 | 3:1 |
| | | Dennis Westphal | -9 +6 -9 +13 +9 | 3:2 |
| 26.09.2023 | G | TTC Lok Pankow 2 | 6:4 | Dirk Neubert | +5 +5 +6 | 3:0 |
| | | Janis Piskol | -4 -4 +10 -8 | 1:3 |
| 18.09.2023 | G | Lichtenrader SC | 3:7 | Arne-Kristian Altmann | +9 -8 +7 +7 | 3:1 |
| | | Frank Menke | -9 -4 +10 +10 +6 | 3:2 |
| 15.09.2023 | G | BSV A. d. Wissenschaften 2 | 0:10 | Aaron Seeliger | -4 +8 -8 -9 | 1:3 |
| | | Bruno Streichert | -6 +11 +9 -6 -8 | 2:3 |
| 14.09.2023 | H | Olympischer SC | 7:2 | Florian Maaß | +4 +12 +9 | 3:0 |
| | | Reiner Ritter | +8 +3 -8 -6 -6 | 2:3 |
| 06.09.2023 | G | TTC Neukölln | 0:7 | Rüdiger Blecke | -3 -9 -4 | 0:3 |
| 21.04.2023 | H | BSV A. d. Wissenschaften | 5:5 | Torsten Knauf | +6 -10 +11 +8 | 3:1 |
| | | Tino Koch | +10 -7 -10 -9 | 1:3 |
| 28.03.2023 | H | SV Lichtenberg 47 | 6:6 | Uwe Grunert | -8 +8 -8 +7 +6 | 3:2 |
| | | Marcel Härtel | +9 -8 -9 -7 | 1:3 |
| 14.03.2023 | G | BTTC Meteor | 7:2 | Dennis Westphal | -1 +7 +8 +4 | 3:1 |
| 08.03.2023 | G | SG Bergmann Borsig 2 | 5:5 | Rolf Zanke | -5 +3 +10 -10 +4 | 3:2 |
| | | Frank Matzner | -5 -9 +7 -8 | 1:3 |
| 07.03.2023 | H | SC Eintracht Berlin 2 | 7:4 | Guido Kass | +8 -8 +4 +5 | 3:1 |
| | | Maik Hätscher | +4 +5 +8 | 3:0 |
| 28.02.2023 | H | TTC Blau-Gold 2 | 7:2 | Duc Anh Nguyen | +8 -9 +9 +1 | 3:1 |
| 26.02.2023 | G | BTTC Meteor | 2:8 | Enrico Sommer | +8 +4 +8 | 3:0 |
| | | Roland Sommer | -2 +8 -4 -6 | 1:3 |
| 24.02.2023 | H | SC Eintracht Berlin 2 | 6:4 | Ronny Falk | +5 +4 +5 | 3:0 |
| | | Albert Trausch | +8 +4 -5 +14 | 3:1 |
| 14.02.2023 | H | ASV Berlin | 7:2 | Christian Herz | -7 +8 +4 -6 -7 | 2:3 |
| 10.02.2023 | H | SV Berl. Brauereien 7 | 6:4 | Reno Jünemann | +9 -10 +9 +6 | 3:1 |
| | | Uwe Lindemann | +3 +9 -7 -5 -5 | 2:3 |
| 29.01.2023 | G | TTC Blau-Gold 4 | 5:5 | Felix Heinicke | -3 -14 +9 +6 -8 | 2:3 |
| | | Sebastian Falkowski | +12 -6 -9 -6 | 1:3 |
| 20.01.2023 | H | TTC Neukölln 3 | 8:2 | Andreas Peikert | +3 +3 +6 | 3:0 |
| | | Christoph Grafe | +8 +5 -4 -7 -8 | 2:3 |
| 12.01.2023 | G | SC Charlottenburg 5 | 10:0 | Christian Stamatow | +7 +6 -15 +4 | 3:1 |
| | | Joachim Westphal | +6 +6 +6 | 3:0 |
|