|
| 01.12.2023 | H | Post SV Elmshorn 2 | 7:4 | Maximilian Wipplinger | +4 -7 -6 +8 -6 | 2:3 |
| | | Quentin Missud | -8 -6 -9 | 0:3 |
| 29.11.2023 | G | Barmstedter MTV 4 | 3:7 | Christine Fehrrolfes | +6 +8 +9 | 3:0 |
| | | Stephanie Skau | +9 +6 +3 | 3:0 |
| 02.11.2023 | G | TSV Uetersen 4 | 7:2 | Rudolf Makiolla | -9 -5 -9 | 0:3 |
| | | Matthias Stein | +8 -5 +10 +5 | 3:1 |
| 27.10.2023 | H | TSV Ellerbek 4 | 7:1 | Gerhard Dukowski | +8 +10 -10 +11 | 3:1 |
| | | Chris Scheithauer | -12 +5 +9 -5 +9 | 3:2 |
| 24.10.2023 | H | TTC Seeth-Ekholt 3 | 6:6 | Frank Mundt | -9 +4 +4 -9 -13 | 2:3 |
| | | Michael Moldenhauer | +7 -6 -7 -9 | 1:3 |
| 11.10.2023 | G | TuS Esingen 4 | 1:7 | Jürgen Rundt | -4 -6 -7 | 0:3 |
| | | Hartmut Schloß | +10 -10 -8 -8 | 1:3 |
| 13.09.2023 | G | SC Pinneberg | 7:5 | Michael Wilke | -7 +8 +7 +11 | 3:1 |
| | | Olaf Kriewald | -5 +8 +9 +7 | 3:1 |
| 29.03.2023 | G | Barmstedter MTV 5 | 4:8 | Christine Fehrrolfes | -10 -8 -5 | 0:3 |
| | | Patrick Friebel | -8 -8 -7 | 0:3 |
| | | Frank Grahl | +8 -9 -11 -7 | 1:3 |
| 21.03.2023 | H | Halstenbeker TS 2 | 8:5 | Michael Güthoff | +5 +9 +8 | 3:0 |
| | | Sven Löwenstein | -9 +4 +8 +6 | 3:1 |
| | | Alexander Benedix | +6 +6 -8 +8 | 3:1 |
| 14.03.2023 | G | SC Pinneberg 2 | 2:8 | Rudolf Dreisbach | +9 -6 -10 -6 | 1:3 |
| | | Alexander Paperny | -9 +8 -4 -6 | 1:3 |
| 07.03.2023 | H | TSV Gut-Heil Heist 3 | 8:4 | Steffen Behnke | +6 +6 +6 | 3:0 |
| | | Sascha Reith | -8 -6 -10 | 0:3 |
| | | Lena Miemitz | +6 +4 +1 | 3:0 |
| 03.03.2023 | G | SV Hörnerkirchen | 8:6 | Sven Wien | +0 +4 -11 +6 | 3:1 |
| | | Rainer Ohlrogge | -6 +9 +5 -8 -7 | 2:3 |
| | | Marvin Mohr | +5 -12 +8 +14 | 3:1 |
| 21.02.2023 | H | TuS Esingen 5 | 7:7 | Jens Pommerening | +6 -8 -4 -11 | 1:3 |
| | | Dirk Quitschau | +9 +9 -6 +7 | 3:1 |
| | | Meiko Hagen | -7 -7 -3 | 0:3 |
| 17.02.2023 | G | TSV Seesterm. Marsch | 7:7 | Hans-Joachim Detjens | +8 +9 +0 | 3:0 |
| | | Sebastian Gall | -2 +12 -5 +7 -9 | 2:3 |
| | | Gianmaria Ardito | +7 +6 +4 | 3:0 |
| 07.02.2023 | H | FTSV Fort. Elmshorn 4 | 7:7 | Eckhard Lange-Sommer | -4 +5 +6 +4 | 3:1 |
| | | Simon Schnecke | -9 -9 -6 | 0:3 |
| | | Louis Rother | +2 +10 +5 | 3:0 |
| 24.01.2023 | H | Post SV Elmshorn 2 | 8:3 | Jan Manthey | +8 +9 +4 | 3:0 |
| | | Sven-Eric Mihr | +6 +7 -7 +7 | 3:1 |
| 20.01.2023 | G | SV Lieth | 0:8 | Daniel Burmester | -8 +4 -5 +7 -5 | 2:3 |
| | | Matthias Janutta | -10 -10 +7 +7 -4 | 2:3 |
| 17.01.2023 | H | Halstenbeker TS | 8:3 | Sven Löwenstein | -6 +9 +6 +6 | 3:1 |
| | | Alexander Benedix | -4 +3 -4 +6 -5 | 2:3 |
| 06.12.2022 | H | FTSV Fort. Elmshorn 2 | 0:8 | Helmut Zurawski | -5 -11 -5 | 0:3 |
| 22.11.2022 | H | Barmstedter MTV 2 | 8:4 | Peter Spaja | -6 +4 -13 -6 | 1:3 |
| | | Tobias Brusch | -5 +7 +6 +3 | 3:1 |
| 18.11.2022 | G | TuS Holst. Quickborn 3 | 3:8 | Roman Draheim | -8 -6 -8 | 0:3 |
| | | Daniel Schulz | -8 -2 +8 -8 | 1:3 |
| 14.11.2022 | G | Halstenbeker TS | 8:6 | Mark Ricken | -13 -7 +5 -7 | 1:3 |
| | | Benjamin Körber | +5 +8 -9 -9 -6 | 2:3 |
| | | Christian Schlie | -7 -8 -5 | 0:3 |
| 08.11.2022 | H | Moorreger SV 7 | 3:8 | Heiko Wenowsky | -9 +8 -7 -8 | 1:3 |
| | | Hildegard Derendorf | +8 -6 +8 -12 -9 | 2:3 |
| 18.10.2022 | H | SuS Waldenau 2 | 8:4 | Daniel Döring | -5 +7 -8 -7 | 1:3 |
| | | Johan Wolff | +3 +6 +4 | 3:0 |
| 13.09.2022 | H | TSV Sparrieshoop 3 | 3:8 | Frank Wieckhorst | -7 -6 -5 | 0:3 |
| | | Cord Kroll | -2 -6 -7 | 0:3 |
| 26.11.2021 | G | TTC Seeth-Ekholt 2 | 5:8 | Florian Friesecke | -8 -5 +9 -10 | 1:3 |
| | | Thorsten Persson | -7 +8 -7 +9 +6 | 3:2 |
| | | Lars Ossenkop | +7 -11 -4 -4 | 1:3 |
| 23.11.2021 | H | TSV Uetersen 6 | 8:2 | Manfred Wilke | +3 +6 +10 | 3:0 |
| | | Gerhard Haase | +10 +5 +9 | 3:0 |
| 19.11.2021 | G | SC Cosmos Wedel 3 | 7:7 | Heiko Scholz | +9 -5 -7 +8 +9 | 3:2 |
| | | Tom Knütel | -9 -4 -8 | 0:3 |
| | | Detlef Meyer | +9 +5 +5 | 3:0 |
| 09.11.2021 | H | TSV Gut-Heil Heist 4 | 8:4 | Tony Rücker | +3 +3 +7 | 3:0 |
| | | Sascha Reith | +9 -6 +3 -2 +9 | 3:2 |
| | | Peer Lasse Hagelstein | +10 +3 +7 | 3:0 |
| 02.11.2021 | H | SG Kölln-Reisiek 3 | 8:5 | Holger Homann | +3 -6 -7 -10 | 1:3 |
| | | Heiko Runge | -9 +9 +9 +10 | 3:1 |
| 25.10.2021 | G | Voßlocher SV 3 | 4:8 | Helge Normann | +8 +12 +8 | 3:0 |
| | | Reinhard Melloh | +8 +12 +9 | 3:0 |
| | | Constantin Mitu | -11 +5 +6 -4 +8 | 3:2 |
| 19.10.2021 | H | WSG BorKum 4 | 1:8 | Frank Pophal | +4 +7 +4 | 3:0 |
| | | Jörg Brill | +11 -8 +9 -4 -3 | 2:3 |
| 27.09.2021 | G | Post SV Elmshorn 2 | 8:6 | Horst Fleischmann | +1 +5 +12 | 3:0 |
| | | Maximilian Wipplinger | +9 +10 +8 | 3:0 |
| | | Sven-Eric Mihr | -10 +9 +7 +8 | 3:1 |
| 06.09.2021 | G | SV Rugenbergen | 2:8 | Sascha Goldberg | -9 +5 -11 +7 +4 | 3:2 |
| | | Bernd Heese | +8 -8 +7 -9 +4 | 3:2 |
| 03.09.2021 | G | TTC Seeth-Ekholt 4 | 5:8 | Sven Kühne | +10 +5 -5 +7 | 3:1 |
| | | Andreas Marth | +7 +8 +6 | 3:0 |
| | | Luca Weitzel | +8 +4 +9 | 3:0 |
| 28.10.2020 | G | TSV Uetersen 6 | 8:2 | Gerhard Haase | +7 -5 +1 +8 | 3:1 |
| | | Anna Ziarko | -8 +8 -9 +9 +9 | 3:2 |
| | | Peter Winckler | +3 +4 +5 | 3:0 |
| 23.10.2020 | H | SV Rugenbergen | 7:7 | Kris Hartmann | +5 -7 -9 +5 -5 | 2:3 |
| | | Bernd Heese | +5 +6 +5 | 3:0 |
| | | Dirk Lehrbass | +5 +6 +7 | 3:0 |
| 02.10.2020 | G | TSV Gut-Heil Heist 3 | 8:6 | Rainer Wiesemann | +2 +5 -10 +6 | 3:1 |
| | | Alexander Schnoor | +4 -4 -6 +6 -4 | 2:3 |
| | | Tony Rücker | +5 +5 +5 | 3:0 |
| 25.09.2020 | G | TTC Seeth-Ekholt 4 | 8:1 | Dirk Weitzel | +8 +9 +9 | 3:0 |
| | | Andreas Marth | +6 -6 -7 -5 | 1:3 |
| 10.03.2020 | H | SuS Waldenau 3 | 6:8 | Roberto Noreikat | +5 +9 +11 | 3:0 |
| | | Daniel Döring | -6 -4 +6 -5 | 1:3 |
| | | Tom Schreiber | +10 +3 +7 | 3:0 |
| 04.03.2020 | G | TuS Esingen 5 | 4:8 | Hartmut Schloß | -6 -6 -6 | 0:3 |
| | | Robert Geisler | +9 +7 +4 | 3:0 |
| 25.02.2020 | H | MTV Ellerhoop 2 | 1:8 | Peter Kohl | -12 -7 -5 | 0:3 |
|