1. | | Torsten Kopper / Tobias Modi | TuS Esingen VI | 4 : 0 | +4 |
1. | | Detlef Meyer / Martina Lohmann | SC Cosmos Wedel IV | 4 : 0 | +4 |
3. | | Christoph Klinck / Constantin Mitu | Voßlocher SV III | 3 : 0 | +3 |
4. | | Nico Dickenhausen / Frank Mundt | TTC Seeth-Ekholt III | 3 : 1 | +2 |
5. | | Tom Knütel / Clais von Mirbach | SC Cosmos Wedel IV | 2 : 1 | +1 |
5. | | Thomas Johanning / Stephan Körber | TSV Prisdorf III | 2 : 1 | +1 |
5. | | Tom Kruse / Torsten Sünnboldt | TuS Esingen VI | 2 : 1 | +1 |
5. | | Rainer Burchert / Gerhard Reumann | TTC Seeth-Ekholt III | 2 : 1 | +1 |
5. | | Alexander Paperny / Youngtaek Lim | SC Pinneberg II | 2 : 1 | +1 |
10. | | Fritsie Sabine Kaposty / Matthias Janutta | SV Lieth | 1 : 0 | +1 |
10. | | Arne Schünemann / Sascha Liedtke | SV Lieth | 1 : 0 | +1 |
10. | | Reinhard Melloh / Peter Jaster | Voßlocher SV III | 1 : 0 | +1 |
10. | | Reinhard Melloh / Ronny Ilgert | Voßlocher SV III | 1 : 0 | +1 |
10. | | Constantin Mitu / Peter Jaster | Voßlocher SV III | 1 : 0 | +1 |
15. | | Stefan Pinger / Sonja Pagel-Wolff | SuS Waldenau III | 1 : 1 | 0 |
15. | | Thomas von Gliszczynski / Lars Stephan | SuS Waldenau III | 1 : 1 | 0 |
17. | | Peter Jaster / Ronny Ilgert | Voßlocher SV III | 0 : 1 | -1 |
17. | | Tom Knütel / Steffen Rose | SC Cosmos Wedel IV | 0 : 1 | -1 |
17. | | Rainer Burchert / Dirk Weitzel | TTC Seeth-Ekholt III | 0 : 1 | -1 |
17. | | Thorsten Borbe / Hans-Georg Bierstedt | SV Lieth | 0 : 1 | -1 |
17. | | Thorsten Borbe / Arne Schünemann | SV Lieth | 0 : 1 | -1 |
17. | | Stefan Pinger / Achim Groth | SuS Waldenau III | 0 : 1 | -1 |
17. | | Marc Paris / Arne Schünemann | SV Lieth | 0 : 1 | -1 |
17. | | Renate Reiss / Steffen Peris | TSV Prisdorf III | 0 : 1 | -1 |
17. | | Hans-Peter Sellhorn / Ronny Ilgert | Voßlocher SV III | 0 : 1 | -1 |
17. | | Lars Stephan / Sonja Pagel-Wolff | SuS Waldenau III | 0 : 1 | -1 |
17. | | Thomas Johanning / Renate Reiss | TSV Prisdorf III | 0 : 1 | -1 |
17. | | Tom Schreiber / Achim Groth | SuS Waldenau III | 0 : 1 | -1 |
17. | | Tom Schreiber / Norbert Grap | SuS Waldenau III | 0 : 1 | -1 |
17. | | Tom Kruse / Sabine Krause | TuS Esingen VI | 0 : 1 | -1 |
17. | | Annette Nazarenko-Grund / Stephan Körber | TSV Prisdorf III | 0 : 1 | -1 |
17. | | Mats Hansen / Matthias Janutta | SV Lieth | 0 : 1 | -1 |
33. | | Youngtaek Lim / Olaf Kahl | SC Pinneberg II | 0 : 2 | -2 |
33. | | Renate Reiss / Annette Nazarenko-Grund | TSV Prisdorf III | 0 : 2 | -2 |
35. | | Dirk Weißhorn / Sergej Lidochower | SC Pinneberg II | 1 : 4 | -3 |