1. | | Dieter Brack / Wolfgang Fock | TSV Mildstedt IV | 7 : 0 | +7 |
2. | | Steffen Hinrichsen / Stefan Salzmann | TSV Stedesand II | 4 : 0 | +4 |
3. | | Heiko Michelsen / Christian Bielaszewski | Husumer SV seit 1875 III | 4 : 1 | +3 |
3. | | Sinja Bohnert / Alex Jacobsen | Breklumer SV German. IV | 4 : 1 | +3 |
5. | | Walter Iwersen / Knud Nicolaisen | TSV Goldebek II | 3 : 0 | +3 |
5. | | Uwe Schall / Sven Sablik | Husumer SV seit 1875 III | 3 : 0 | +3 |
5. | | Uwe Schall / Niklas Welp | Husumer SV seit 1875 III | 3 : 0 | +3 |
8. | | Marcel Hunneshagen / Rainer Kutschenbauer | TSV Mildstedt IV | 2 : 0 | +2 |
8. | | Marcel Hunneshagen / Christian Pieper | TSV Mildstedt IV | 2 : 0 | +2 |
8. | | Finn Asmussen / Hans-Dietrich Andresen | TSV Stedesand II | 2 : 0 | +2 |
8. | | Lasse Friedrichsen / Sebastian Domeyer | TSV Drel-Ahren-Bohm | 2 : 0 | +2 |
12. | | Tim Friedrichsen / Birger Brodersen | TSV Drel-Ahren-Bohm | 3 : 2 | +1 |
12. | | Marcel Hunneshagen / Peter Skwarr | TSV Mildstedt IV | 3 : 2 | +1 |
12. | | Oliver Stein / Lasse Friedrichsen | TSV Drel-Ahren-Bohm | 3 : 2 | +1 |
15. | | Markus Haydn / Gerd Friedrichsen | TSV Goldebek II | 2 : 1 | +1 |
16. | | Markus Haydn / Bernd Kock | TSV Goldebek II | 1 : 0 | +1 |
16. | | Steffen Hinrichsen / Christoph Matthiesen | TSV Stedesand II | 1 : 0 | +1 |
16. | | Wolfgang Fock / Christian Pieper | TSV Mildstedt IV | 1 : 0 | +1 |
16. | | Ernst-Peter Carstensen / Andreas Hinrichsen | TTC Högel III | 1 : 0 | +1 |
16. | | Stefan Salzmann / Hans-Dietrich Andresen | TSV Stedesand II | 1 : 0 | +1 |
16. | | Stefan Salzmann / Christoph Matthiesen | TSV Stedesand II | 1 : 0 | +1 |
16. | | Otto Dücke Lützen / Emma Gatzsch | TSV Wiedingharde III | 1 : 0 | +1 |
16. | | Heiko Michelsen / Wulf Kundy | Husumer SV seit 1875 III | 1 : 0 | +1 |
16. | | Alexander Nähring / Reda Benmerad | Breklumer SV German. IV | 1 : 0 | +1 |
16. | | Oliver Stein / Birger Brodersen | TSV Drel-Ahren-Bohm | 1 : 0 | +1 |
16. | | Emma Gatzsch / Pitt Kummerow | TSV Wiedingharde III | 1 : 0 | +1 |
16. | | Christoph Matthiesen / Noah Sönnichsen | TSV Stedesand II | 1 : 0 | +1 |
16. | | Wolfgang Seidel / Dierk Detlefsen | TSV Wiedingharde III | 1 : 0 | +1 |
16. | | Birger Brodersen / Broder Johannsen | TSV Drel-Ahren-Bohm | 1 : 0 | +1 |
16. | | Birger Brodersen / Peter-Heinrich Petersen | TSV Drel-Ahren-Bohm | 1 : 0 | +1 |
16. | | Heiner Hahn / Daniel Losch | TSV Rot-Weiß Niebüll II | 1 : 0 | +1 |
16. | | Max Hambücker / Antonio Nesci | TTG Sylt-Ost II | 1 : 0 | +1 |
33. | | Peter Thomas Vollersen / Hans-Jürgen Nommensen | TTC Högel III | 2 : 2 | 0 |
33. | | Rainer Nissen / Wolfgang Seidel | TSV Wiedingharde III | 2 : 2 | 0 |
33. | | Erk Boysen / Daniel Losch | TSV Rot-Weiß Niebüll II | 2 : 2 | 0 |
33. | | Heiko Boysen / Antje Bock | TSV Rot-Weiß Niebüll II | 2 : 2 | 0 |
37. | | Hans-Dietrich Andresen / Christoph Matthiesen | TSV Stedesand II | 1 : 1 | 0 |
37. | | Alexander Nähring / Gregor Bernhard Blankenberg | Breklumer SV German. IV | 1 : 1 | 0 |
37. | | Reda Benmerad / Alex Jacobsen | Breklumer SV German. IV | 1 : 1 | 0 |
37. | | Niklas Welp / Wulf Kundy | Husumer SV seit 1875 III | 1 : 1 | 0 |
37. | | Heiner Hahn / Heiko Boysen | TSV Rot-Weiß Niebüll II | 1 : 1 | 0 |
42. | | Stefan Schmitz / Heike Stoldt | TTG Sylt-Ost II | 1 : 2 | -1 |
42. | | Knud Nicolaisen / Markus Haydn | TSV Goldebek II | 1 : 2 | -1 |
44. | | Heiko Michelsen / Holger Schröder | Husumer SV seit 1875 III | 0 : 1 | -1 |
44. | | Bernd Kock / Gerd Friedrichsen | TSV Goldebek II | 0 : 1 | -1 |
44. | | Rainer Nissen / Pitt Kummerow | TSV Wiedingharde III | 0 : 1 | -1 |
44. | | Jörg Schaffer / Peter Thomas Vollersen | TTC Högel III | 0 : 1 | -1 |
44. | | Uwe Schall / Wulf Kundy | Husumer SV seit 1875 III | 0 : 1 | -1 |
44. | | Hans-Dietrich Andresen / Noah Sönnichsen | TSV Stedesand II | 0 : 1 | -1 |
44. | | Erk Boysen / Christian Jacobsen | TSV Rot-Weiß Niebüll II | 0 : 1 | -1 |
44. | | Ernst-Peter Carstensen / Johann Vollersen | TTC Högel III | 0 : 1 | -1 |
44. | | Antje Bock / Christian Jacobsen | TSV Rot-Weiß Niebüll II | 0 : 1 | -1 |
44. | | Wolfgang Fock / Peter Skwarr | TSV Mildstedt IV | 0 : 1 | -1 |
44. | | Markus Haydn / Hauke Petersen | TSV Goldebek II | 0 : 1 | -1 |
44. | | Stefan Schmitz / Antonio Nesci | TTG Sylt-Ost II | 0 : 1 | -1 |
44. | | Wolfgang Seidel / Emma Gatzsch | TSV Wiedingharde III | 0 : 1 | -1 |
44. | | Dragan Cucic / Robert Müller | TTG Sylt-Ost II | 0 : 1 | -1 |
44. | | Sinja Bohnert / Claudia Nothbaar | Breklumer SV German. IV | 0 : 1 | -1 |
44. | | Karl-Heinz Block / Christian Jacobsen | TSV Rot-Weiß Niebüll II | 0 : 1 | -1 |
44. | | Birger Brodersen / Marco Carstensen | TSV Drel-Ahren-Bohm | 0 : 1 | -1 |
44. | | Finn Asmussen / Christoph Matthiesen | TSV Stedesand II | 0 : 1 | -1 |
44. | | Pitt Kummerow / Jonna Sönnichsen | TSV Wiedingharde III | 0 : 1 | -1 |
44. | | Daniel Losch / Antje Bock | TSV Rot-Weiß Niebüll II | 0 : 1 | -1 |
44. | | Christian Jacobsen / Volker Hoeck | TSV Rot-Weiß Niebüll II | 0 : 1 | -1 |
44. | | Robert Müller / Antonio Nesci | TTG Sylt-Ost II | 0 : 1 | -1 |
44. | | Heike Stoldt / Antonio Nesci | TTG Sylt-Ost II | 0 : 1 | -1 |
67. | | Emma Gatzsch / Lone Garmsen | TSV Wiedingharde III | 1 : 3 | -2 |
67. | | Walter Iwersen / Bernd Kock | TSV Goldebek II | 1 : 3 | -2 |
67. | | Ernst-Peter Carstensen / Jörg Schaffer | TTC Högel III | 1 : 3 | -2 |
67. | | Jörg Schaffer / Hans-Jürgen Nommensen | TTC Högel III | 1 : 3 | -2 |
71. | | Knud Nicolaisen / Bernd Kock | TSV Goldebek II | 0 : 2 | -2 |
71. | | Lasse Friedrichsen / Marco Carstensen | TSV Drel-Ahren-Bohm | 0 : 2 | -2 |
71. | | Lone Garmsen / Pitt Kummerow | TSV Wiedingharde III | 0 : 2 | -2 |
71. | | Heiner Hahn / Erk Boysen | TSV Rot-Weiß Niebüll II | 0 : 2 | -2 |
71. | | Heike Stoldt / Robert Müller | TTG Sylt-Ost II | 0 : 2 | -2 |
76. | | Nils Inselmann / Alexander Nähring | Breklumer SV German. IV | 1 : 4 | -3 |
77. | | Robert Müller / Melanie Schmitz | TTG Sylt-Ost II | 0 : 3 | -3 |
77. | | Stefan Schmitz / Melanie Schmitz | TTG Sylt-Ost II | 0 : 3 | -3 |
77. | | Ernst-Peter Carstensen / Peter Thomas Vollersen | TTC Högel III | 0 : 3 | -3 |