1. | | Stefan Burchert / Alois Burchert | Barmstedter MTV III | 6 : 1 | +5 |
2. | | Dr. Holger Brill / Carsten Lanwer | SV Friedrichsgabe II | 4 : 0 | +4 |
2. | | Conny Wolter / Daniel Tancsik | SV Friedrichsgabe II | 4 : 0 | +4 |
4. | | Bjarne Peters / Tim Loof | SV Friedrichsgabe II | 3 : 1 | +2 |
5. | | Michael Lozek / Dennis Schulz | SC Cosmos Wedel II | 2 : 0 | +2 |
5. | | Michael Wilke / Dirk Weißhorn | SC Pinneberg | 2 : 0 | +2 |
5. | | Dennis Schulz / Marco Warnke | SC Cosmos Wedel II | 2 : 0 | +2 |
5. | | Christoph Klinck / Rainer Mohr | Voßlocher SV II | 2 : 0 | +2 |
5. | | Tobias Zuch / Stephan Bracker | SC Cosmos Wedel II | 2 : 0 | +2 |
10. | | Andreas Kress / Ingo Quast | TSV Ellerbek V | 3 : 2 | +1 |
10. | | Reinhard Melloh / Constantin Mitu | Voßlocher SV II | 3 : 2 | +1 |
12. | | Rainer Mohr / Constantin Mitu | Voßlocher SV II | 1 : 0 | +1 |
12. | | Ludwig Matz / Steffen Ohlsen | Heidgrabener SV II | 1 : 0 | +1 |
12. | | Reinhard Melloh / Rainer Mohr | Voßlocher SV II | 1 : 0 | +1 |
12. | | Alexander Paperny / Olaf Kriewald | SC Pinneberg | 1 : 0 | +1 |
12. | | Heino Wendte / Timo Kamionka | Heidgrabener SV II | 1 : 0 | +1 |
12. | | Dirk Weißhorn / Dirk Julius | SC Pinneberg | 1 : 0 | +1 |
12. | | Meik Jürgensen / Marco Warnke | SC Cosmos Wedel II | 1 : 0 | +1 |
12. | | Siegfried Burchert / Alois Burchert | Barmstedter MTV III | 1 : 0 | +1 |
12. | | Constantin Mitu / Jan Rzepucha | Voßlocher SV II | 1 : 0 | +1 |
12. | | Christoph Klinck / Ronny Ilgert | Voßlocher SV II | 1 : 0 | +1 |
12. | | Ole-Mika Schulze / Rolf Greve | TSV Uetersen IV | 1 : 0 | +1 |
12. | | Rainer Maack / Ingo Quast | TSV Ellerbek V | 1 : 0 | +1 |
12. | | Tjark-Morten Thies / Luca Weitzel | TTC Seeth-Ekholt III | 1 : 0 | +1 |
12. | | Ole-Mika Schulze / Claus Peters | TSV Uetersen IV | 1 : 0 | +1 |
12. | | Dennis Schulz / Yul Berent | SC Cosmos Wedel II | 1 : 0 | +1 |
12. | | Michael Lozek / Meik Jürgensen | SC Cosmos Wedel II | 1 : 0 | +1 |
12. | | Michael Lozek / Yul Berent | SC Cosmos Wedel II | 1 : 0 | +1 |
12. | | Tobias Zuch / Dennis Schulz | SC Cosmos Wedel II | 1 : 0 | +1 |
12. | | Kolja Marcel Sierk / Steffen Ohlsen | Heidgrabener SV II | 1 : 0 | +1 |
12. | | Tobias Zuch / Marco Warnke | SC Cosmos Wedel II | 1 : 0 | +1 |
12. | | Katja Kless / Dennis Schulz | SC Cosmos Wedel II | 1 : 0 | +1 |
12. | | Steffen Ohlsen / Timo Kamionka | Heidgrabener SV II | 1 : 0 | +1 |
12. | | Olaf Kriewald / Olaf Kahl | SC Pinneberg | 1 : 0 | +1 |
12. | | Olaf Kriewald / Sven Delling | SC Pinneberg | 1 : 0 | +1 |
12. | | Conny Wolter / Bjarne Peters | SV Friedrichsgabe II | 1 : 0 | +1 |
37. | | Siegfried Burchert / Jürgen Rassmann | Barmstedter MTV III | 2 : 2 | 0 |
38. | | Rainer Burchert / Sven Kühne | TTC Seeth-Ekholt III | 1 : 1 | 0 |
38. | | Andreas Kress / Rainer Maack | TSV Ellerbek V | 1 : 1 | 0 |
38. | | Dirk Weißhorn / Olaf Kriewald | SC Pinneberg | 1 : 1 | 0 |
38. | | Dr. Holger Brill / Sabine Kuchel | SV Friedrichsgabe II | 1 : 1 | 0 |
42. | | Michael Moldenhauer / Frank Mundt | TTC Seeth-Ekholt III | 2 : 3 | -1 |
43. | | Ole-Mika Schulze / Kilian Lütkemeyer | TSV Uetersen IV | 1 : 2 | -1 |
44. | | Stephan Bracker / Meik Jürgensen | SC Cosmos Wedel II | 0 : 1 | -1 |
44. | | Tobias Zuch / Johannes Weimer | SC Cosmos Wedel II | 0 : 1 | -1 |
44. | | Timo Sonnier / Kolja Marcel Sierk | Heidgrabener SV II | 0 : 1 | -1 |
44. | | Tobias Brusch / Jens Neumann | Barmstedter MTV III | 0 : 1 | -1 |
44. | | Kolja Marcel Sierk / Reinhard Schröder | Heidgrabener SV II | 0 : 1 | -1 |
44. | | Kolja Marcel Sierk / Timo Kamionka | Heidgrabener SV II | 0 : 1 | -1 |
44. | | Dirk Weißhorn / Norbert Eichler | SC Pinneberg | 0 : 1 | -1 |
44. | | Siegfried Burchert / Jens Neumann | Barmstedter MTV III | 0 : 1 | -1 |
44. | | Rainer Mohr / Ronny Ilgert | Voßlocher SV II | 0 : 1 | -1 |
44. | | Rainer Mohr / Jan Rzepucha | Voßlocher SV II | 0 : 1 | -1 |
44. | | Kilian Lütkemeyer / Claus Peters | TSV Uetersen IV | 0 : 1 | -1 |
44. | | Tom Knütel / Meik Jürgensen | SC Cosmos Wedel II | 0 : 1 | -1 |
44. | | Rainer Burchert / Gerhard Reumann | TTC Seeth-Ekholt III | 0 : 1 | -1 |
44. | | Rainer Burchert / Andreas Marth | TTC Seeth-Ekholt III | 0 : 1 | -1 |
44. | | Siegfried Burchert / Günter Schliemann | Barmstedter MTV III | 0 : 1 | -1 |
44. | | Siegfried Burchert / Tobias Brusch | Barmstedter MTV III | 0 : 1 | -1 |
44. | | Conny Wolter / Dr. Holger Brill | SV Friedrichsgabe II | 0 : 1 | -1 |
44. | | Olaf Kriewald / Norbert Eichler | SC Pinneberg | 0 : 1 | -1 |
62. | | Holger Göllnitz / Dietmar Peche | TSV Ellerbek V | 2 : 4 | -2 |
62. | | Stefan Wahlen / Rolf Greve | TSV Uetersen IV | 2 : 4 | -2 |
64. | | Michael Wilke / Youngtaek Lim | SC Pinneberg | 1 : 3 | -2 |
65. | | Youngtaek Lim / Dirk Weißhorn | SC Pinneberg | 0 : 2 | -2 |
65. | | Reinhard Schröder / Alexander Herzog | Heidgrabener SV II | 0 : 2 | -2 |
65. | | Ole-Mika Schulze / Frank Hennings | TSV Uetersen IV | 0 : 2 | -2 |
65. | | Stefan Wahlen / Andreas Zunker | TSV Uetersen IV | 0 : 2 | -2 |
65. | | Dietmar Peche / Uwe Bellach | TSV Ellerbek V | 0 : 2 | -2 |
65. | | Ludwig Matz / Alexander Herzog | Heidgrabener SV II | 0 : 2 | -2 |
65. | | Ludwig Matz / Reinhard Schröder | Heidgrabener SV II | 0 : 2 | -2 |
72. | | Rainer Burchert / Tjark-Morten Thies | TTC Seeth-Ekholt III | 0 : 3 | -3 |
72. | | Thorsten Persson / Frank Mundt | TTC Seeth-Ekholt III | 0 : 3 | -3 |
72. | | Timo Sonnier / Timo Kamionka | Heidgrabener SV II | 0 : 3 | -3 |
72. | | Ronny Ilgert / Jan Rzepucha | Voßlocher SV II | 0 : 3 | -3 |