| RDG3 | | Mi | 16.01.19 | | 19:30 | TSV Beringstedt II | SSV Nübbel | 8:4 | |
| RDG4 | | Mi | 16.01.19 | | 20:00 | Osterbyer SV II | Barkelsbyer SV II | 8:1 | |
| RDG6 | | Fr | 18.01.19 | t | 20:00 | SG Kosel / Fleckeby | FT Eider Büdelsdorf | 4:8 | |
| RDG10 | | Di | 22.01.19 | | 20:00 | SSV Bredenbek | TSV Beringstedt II | 8:6 | |
| RDG11 | | Mi | 23.01.19 | | 20:00 | Westerrönfelder SV II | TSV Vineta Audorf III | 8:1 | |
| RDG12 | | Fr | 25.01.19 | | 20:00 | SG Kosel / Fleckeby | TuS Rotenhof Rendsb. | 8:0 | kl |
| RDG8 | | Fr | 25.01.19 | | 20:15 | Barkelsbyer SV II | SV GW Mielkendorf | 2:8 | |
| RDG9 | | Fr | 25.01.19 | | 20:15 | SSV Nübbel | Osterbyer SV II | 6:8 | |
| RDG16 | | Mo | 28.01.19 | | 20:00 | FT Eider Büdelsdorf | Barkelsbyer SV II | 8:2 | |
| RDG13 | | Mi | 30.01.19 | | 19:30 | TSV Beringstedt II | Westerrönfelder SV II | 8:2 | |
| RDG14 | | Mi | 30.01.19 | | 20:00 | Osterbyer SV II | SSV Bredenbek | 8:4 | |
| RDG15 | | Mi | 30.01.19 | | 20:00 | SV GW Mielkendorf | SSV Nübbel | 8:2 | |
| RDG18 | | Fr | 01.02.19 | | 20:00 | TSV Vineta Audorf III | TuS Rotenhof Rendsb. | 4:8 | |
| RDG22 | | Mo | 04.02.19 | | 19:30 | TuS Rotenhof Rendsb. | TSV Beringstedt II | 8:4 | |
| RDG20 | | Di | 05.02.19 | | 19:55 | SSV Bredenbek | SV GW Mielkendorf | 5:8 | |
| RDG21 | | Mi | 06.02.19 | | 20:00 | Westerrönfelder SV II | Osterbyer SV II | 6:8 | |
| RDG24 | | Fr | 08.02.19 | | 20:00 | TSV Vineta Audorf III | SG Kosel / Fleckeby | 6:8 | |
| RDG19 | | Fr | 08.02.19 | | 20:15 | SSV Nübbel | FT Eider Büdelsdorf | 0:8 | |
| RDG1 | | Mo | 11.02.19 | v | 19:30 | TuS Rotenhof Rendsb. | Westerrönfelder SV II | 8:3 | |
| RDG26 | | Mo | 11.02.19 | | 20:00 | FT Eider Büdelsdorf | SSV Bredenbek | 8:1 | |
| RDG29 | | Mi | 13.02.19 | | 19:30 | TSV Beringstedt II | TSV Vineta Audorf III | 8:1 | |
| RDG30 | | Mi | 13.02.19 | | 20:00 | Osterbyer SV II | TuS Rotenhof Rendsb. | 8:4 | |
| RDG25 | | Mi | 13.02.19 | | 20:00 | SV GW Mielkendorf | Westerrönfelder SV II | 8:2 | |
| RDG28 | | Fr | 15.02.19 | | 20:00 | SG Kosel / Fleckeby | Barkelsbyer SV II | 8:1 | |
| RDG32 | | Mo | 18.02.19 | | 19:30 | TuS Rotenhof Rendsb. | SV GW Mielkendorf | 8:4 | |
| RDG36 | | Mi | 20.02.19 | | 19:30 | TSV Beringstedt II | SG Kosel / Fleckeby | 8:4 | |
| RDG31 | | Mi | 20.02.19 | | 20:00 | Westerrönfelder SV II | FT Eider Büdelsdorf | 2:8 | |
| RDG34 | | Fr | 22.02.19 | | 20:15 | SSV Nübbel | Barkelsbyer SV II | 8:2 | |
| RDG42 | | Mo | 25.02.19 | | 20:00 | FT Eider Büdelsdorf | TuS Rotenhof Rendsb. | 8:5 | |
| RDG40 | | Mi | 27.02.19 | | 20:00 | Osterbyer SV II | TSV Beringstedt II | 8:0 | |
| RDG41 | | Mi | 27.02.19 | | 20:00 | SV GW Mielkendorf | TSV Vineta Audorf III | 8:0 | |
| RDG39 | | Fr | 01.03.19 | | 20:00 | SG Kosel / Fleckeby | SSV Nübbel | 1:8 | |
| RDG45 | | Di | 05.03.19 | | 20:00 | SSV Bredenbek | SSV Nübbel | 7:7 | |
| RDG44 | | Mi | 06.03.19 | | 19:30 | TSV Beringstedt II | SV GW Mielkendorf | 7:7 | |
| RDG46 | | Mi | 06.03.19 | | 20:00 | Westerrönfelder SV II | Barkelsbyer SV II | 8:1 | |
| RDG43 | | Fr | 08.03.19 | | 20:00 | TSV Vineta Audorf III | FT Eider Büdelsdorf | 0:8 | |
| RDG52 | | Mo | 11.03.19 | | 20:00 | FT Eider Büdelsdorf | TSV Beringstedt II | 8:3 | |
| RDG50 | | Fr | 15.03.19 | | 20:00 | SG Kosel / Fleckeby | SSV Bredenbek | 3:8 | |
| RDG33 | | Fr | 15.03.19 | v | 20:00 | TSV Vineta Audorf III | Osterbyer SV II | 0:8 | kl |
| RDG49 | | Fr | 15.03.19 | | 20:15 | SSV Nübbel | Westerrönfelder SV II | 8:4 | |
| RDG54 | | Fr | 15.03.19 | | 20:15 | Barkelsbyer SV II | TuS Rotenhof Rendsb. | 2:8 | |
| RDG55 | | Mo | 18.03.19 | t | 20:00 | FT Eider Büdelsdorf | Osterbyer SV II | 7:7 | |
| RDG56 | | Mi | 20.03.19 | | 20:00 | Westerrönfelder SV II | SSV Bredenbek | 5:8 | |
| RDG60 | | Mi | 20.03.19 | | 20:00 | SV GW Mielkendorf | SG Kosel / Fleckeby | 8:1 | |
| RDG58 | | Fr | 22.03.19 | | 20:00 | TSV Vineta Audorf III | Barkelsbyer SV II | 4:8 | |
| RDG57 | | Mo | 25.03.19 | v | 19:30 | TuS Rotenhof Rendsb. | SSV Nübbel | 4:8 | |
| RDG62 | | Mo | 25.03.19 | | 20:00 | FT Eider Büdelsdorf | SV GW Mielkendorf | 8:4 | |
| RDG66 | | Di | 26.03.19 | | 20:00 | SSV Bredenbek | TuS Rotenhof Rendsb. | 8:4 | |
| RDG51 | | Mi | 27.03.19 | v | 20:00 | SV GW Mielkendorf | Osterbyer SV II | 3:8 | |
| RDG61 | | Fr | 29.03.19 | | 20:00 | SG Kosel / Fleckeby | Westerrönfelder SV II | 8:4 | |
| RDG64 | | Fr | 29.03.19 | | 20:15 | Barkelsbyer SV II | TSV Beringstedt II | 8:5 | |
| RDG65 | | Fr | 29.03.19 | | 20:15 | SSV Nübbel | TSV Vineta Audorf III | 8:1 | |
| RDG48 | | Mi | 03.04.19 | v | 20:00 | Osterbyer SV II | SG Kosel / Fleckeby | 8:0 | |
| RDG2 | | Fr | 05.04.19 | v | 20:00 | TSV Vineta Audorf III | SSV Bredenbek | 2:8 | |
| RDG38 | | Fr | 26.04.19 | | 20:15 | Barkelsbyer SV II | SSV Bredenbek | 3:8 | |
|