1. | | Günter Berger-Quellmalz / Dirk Eisersdorff | Wyker TB II | 8 : 0 | +8 |
2. | | Christian Dethlefs / Peter Thomas Vollersen | TTC Högel II | 7 : 2 | +5 |
3. | | Carsten Winkler / Ralf Petersen | TSV Mildstedt IV | 6 : 1 | +5 |
4. | | Frank Brodersen / Heino Matthiesen | SZ Arlewatt III | 5 : 2 | +3 |
4. | | Marten Hansen / Christian Pieper | TSV Mildstedt IV | 5 : 2 | +3 |
6. | | Klaus-Dieter Hake / Janne Ovens | TTV Koldenbüttel III | 3 : 0 | +3 |
6. | | Ingo Kobarg / Klaus-Dieter Hake | TTV Koldenbüttel III | 3 : 0 | +3 |
8. | | Hans Werner Knutzen / Werner Vockenroth | Team Eiderstedt III | 5 : 3 | +2 |
8. | | Malte Busch / Piotr Wamser | Wyker TB II | 5 : 3 | +2 |
8. | | Stefan Salzmann / Hans-Dietrich Andresen | TSV Stedesand II | 5 : 3 | +2 |
11. | | Markus Haydn / Mario Hansen | TSV Goldebek II | 4 : 2 | +2 |
12. | | Niklas Welp / Stefan Janson | TSV Nordstrand 03 II | 4 : 3 | +1 |
13. | | Manfred Schulz / Alfred Kobarg | TTV Koldenbüttel III | 2 : 1 | +1 |
14. | | Christian Pieper / Stephan Röhr | TSV Mildstedt IV | 1 : 0 | +1 |
14. | | Stefan Janson / Kuno Brauer | TSV Nordstrand 03 II | 1 : 0 | +1 |
14. | | Kuno Brauer / Christoph Banisch | TSV Nordstrand 03 II | 1 : 0 | +1 |
14. | | Hans Werner Knutzen / Thies Tönnies | Team Eiderstedt III | 1 : 0 | +1 |
14. | | Georg Lenz / Christoph Matthiesen | TSV Stedesand II | 1 : 0 | +1 |
14. | | Günter Berger-Quellmalz / Tomasz Kondratowicz | Wyker TB II | 1 : 0 | +1 |
14. | | Frank Ebeling / Kaja Ertzinger | TSV Wiedingharde II | 1 : 0 | +1 |
14. | | Piotr Wamser / Tomasz Kondratowicz | Wyker TB II | 1 : 0 | +1 |
14. | | Daniel Warncke / Kaja Ertzinger | TSV Wiedingharde II | 1 : 0 | +1 |
14. | | Finn Asmussen / Stefan Salzmann | TSV Stedesand II | 1 : 0 | +1 |
14. | | Holger Schaffer / Mario Hansen | TSV Goldebek II | 1 : 0 | +1 |
14. | | Johannes Günther / Thies Tönnies | Team Eiderstedt III | 1 : 0 | +1 |
26. | | Georg Lenz / Finn Asmussen | TSV Stedesand II | 3 : 3 | 0 |
27. | | Wolfgang Seidel / Daniel Warncke | TSV Wiedingharde II | 2 : 2 | 0 |
28. | | Sven Seiffert / Thies Tönnies | Team Eiderstedt III | 1 : 1 | 0 |
28. | | Hans Peter Nothbaar / Heino Matthiesen | SZ Arlewatt III | 1 : 1 | 0 |
30. | | Hans Peter Nothbaar / Tim Matthiesen | SZ Arlewatt III | 2 : 3 | -1 |
31. | | Guido Sibbersen / Manfred Schulz | TTV Koldenbüttel III | 1 : 2 | -1 |
32. | | Jan Sönksen / Kaja Ertzinger | TSV Wiedingharde II | 0 : 1 | -1 |
32. | | Jan Sönksen / Daniel Warncke | TSV Wiedingharde II | 0 : 1 | -1 |
32. | | Thies Tönnies / Hauke Boysen | Team Eiderstedt III | 0 : 1 | -1 |
32. | | Thies Tönnies / Andrea Nickel | Team Eiderstedt III | 0 : 1 | -1 |
32. | | Carsten Winkler / Silke Kohrts | TSV Mildstedt IV | 0 : 1 | -1 |
32. | | Carsten Winkler / Martin Grov | TSV Mildstedt IV | 0 : 1 | -1 |
32. | | Stephan Clausen / Jan Mölk | SZ Arlewatt III | 0 : 1 | -1 |
32. | | Conner Wenig / Kamiran Mehi | TTV Koldenbüttel III | 0 : 1 | -1 |
32. | | Frank Ebeling / Dierk Detlefsen | TSV Wiedingharde II | 0 : 1 | -1 |
32. | | Holger Schaffer / Matthis Ketelsen | TSV Goldebek II | 0 : 1 | -1 |
32. | | Jan Mölk / Oke Vollersen | SZ Arlewatt III | 0 : 1 | -1 |
32. | | Kamran Narimani / Nader Khademi | TTV Koldenbüttel III | 0 : 1 | -1 |
32. | | Jan Henning Stier / Javid Hussini | TTV Koldenbüttel III | 0 : 1 | -1 |
32. | | Christian Gloy / Jan Henning Stier | TTV Koldenbüttel III | 0 : 1 | -1 |
32. | | Philipp Winkel / Christoph Banisch | TSV Nordstrand 03 II | 0 : 1 | -1 |
32. | | Hans Peter Nothbaar / Jan Mölk | SZ Arlewatt III | 0 : 1 | -1 |
32. | | Christian Pieper / Marcus Richling | TSV Mildstedt IV | 0 : 1 | -1 |
32. | | Hans Peter Nothbaar / Dieter Harrsen | SZ Arlewatt III | 0 : 1 | -1 |
32. | | Georg Lenz / Silvio Berger | TSV Stedesand II | 0 : 1 | -1 |
32. | | Sven Seiffert / Markus Theodor Rogge | Team Eiderstedt III | 0 : 1 | -1 |
32. | | Sven Seiffert / Fabian Peters | Team Eiderstedt III | 0 : 1 | -1 |
32. | | Manfred Schulz / Arnold Thomsen-Koch | TTV Koldenbüttel III | 0 : 1 | -1 |
32. | | Wolfgang Seidel / Fritz Reimann | TSV Wiedingharde II | 0 : 1 | -1 |
32. | | Wolfgang Seidel / Frank Ebeling | TSV Wiedingharde II | 0 : 1 | -1 |
32. | | Knud Nicolaisen / Markus Haydn | TSV Goldebek II | 0 : 1 | -1 |
32. | | Stefan Janson / Ulf Erichsen | TSV Nordstrand 03 II | 0 : 1 | -1 |
32. | | Hans-Dietrich Andresen / Ludolf Friedrichsen | TSV Stedesand II | 0 : 1 | -1 |
32. | | Klaus-Dieter Hake / Kamran Narimani | TTV Koldenbüttel III | 0 : 1 | -1 |
32. | | Mario Hansen / Bernd Kock | TSV Goldebek II | 0 : 1 | -1 |
32. | | Mario Hansen / Antje Wentorp | TSV Goldebek II | 0 : 1 | -1 |
62. | | Fritz Reimann / Dierk Detlefsen | TSV Wiedingharde II | 0 : 2 | -2 |
62. | | Thies Tönnies / Markus Theodor Rogge | Team Eiderstedt III | 0 : 2 | -2 |
64. | | Ernst-Peter Carstensen / Hans-Jürgen Nommensen | TTC Högel II | 3 : 6 | -3 |
65. | | Knud Nicolaisen / Holger Schaffer | TSV Goldebek II | 2 : 5 | -3 |
66. | | Kuno Brauer / Jens-Georg Jacobsen | TSV Nordstrand 03 II | 1 : 6 | -5 |
67. | | Frank Ebeling / Fritz Reimann | TSV Wiedingharde II | 0 : 5 | -5 |