|
| 08.03.2024 | H | TSV Friedrichsberg-B 6 | 3:7 | Michael Günther | -7 -6 -1 | 0:3 |
| | | Klas Lüdke | -8 +13 +7 -5 -13 | 2:3 |
| 13.02.2024 | G | TSV Süderbrarup 6 | 7:3 | Heike Cornelius | +5 -6 +11 +4 | 3:1 |
| | | Fynn Strohschein | -7 -8 +8 +9 -6 | 2:3 |
| 07.02.2024 | G | TTG Angeln | 6:6 | Lea Wenderhold | -4 -9 +4 +8 +8 | 3:2 |
| | | Wolfgang Briese | +11 +4 -8 -7 -7 | 2:3 |
| 02.02.2024 | H | TTG Angeln 2 | 3:7 | Bernhard Hoffmann | -5 -6 -6 | 0:3 |
| | | Arne Taube | -7 -4 -5 | 0:3 |
| 12.01.2024 | G | SV Ellingstedt 3 | 7:1 | Max-Detlef Scheer | +7 +3 +5 | 3:0 |
| 07.12.2023 | G | TTG Angeln 2 | 7:4 | Bernhard Hoffmann | -9 -8 +6 -5 | 1:3 |
| | | Eiko Kretschmann | +4 -10 +11 +9 | 3:1 |
| 17.11.2023 | G | TSV Friedrichsberg-B 6 | 6:6 | Wolfgang Borchardt | +3 +4 +7 | 3:0 |
| | | Jan Alberts | -5 -6 -6 | 0:3 |
| 13.10.2023 | H | TSV Süderbrarup 6 | 3:7 | Jonas Holländer | -8 +9 -12 -9 | 1:3 |
| | | Richard Krentz | -9 +7 +7 +9 | 3:1 |
| 18.11.2022 | H | SV Ellingstedt 3 | 6:6 | Hennes Thiesen | +6 +10 +8 | 3:0 |
| | | Joshua Albrecht | -10 -9 +8 -6 | 1:3 |
| 08.09.2022 | G | SSV Schafflund 4 | 7:1 | Edmund Link | -9 +11 +6 -11 -8 | 2:3 |
| 04.11.2021 | G | TTG Angeln 2 | 5:7 | Marc-André Heyden | +7 -8 -10 +8 -2 | 2:3 |
| | | Arne Taube | -4 +8 -9 -8 | 1:3 |
| 18.10.2021 | G | Sporskifte UF | 2:7 | Reinhard Barthel | -9 -10 -7 | 0:3 |
| | | Klaus Dreves | -6 -8 -2 | 0:3 |
| 11.03.2020 | H | TSV Hürup | 8:4 | Petra Thiesen | -7 -14 -7 | 0:3 |
| | | Kirsten Rojahn | +4 +11 +4 | 3:0 |
| 02.03.2020 | G | Breklumer SV German. 2 | 7:7 | Ruth Ketelsen | +6 -6 -2 -8 | 1:3 |
| | | Katrin Oltersdorff | +10 +5 -8 +7 | 3:1 |
| | | Claudia Nothbaar | +11 -8 -6 -7 | 1:3 |
| 26.02.2020 | H | SV Frisia 03 R.-Lind | 8:0 | Nicole Hansen | +4 -9 +5 +7 | 3:1 |
| 20.02.2020 | G | SG GW-Nord/PSV 2 | 8:1 | Lara-Luisa Jacobsen | -8 -5 -10 | 0:3 |
| 31.01.2020 | H | TuS Collegia Jübek 2 | 7:4 | Jule Christiansen | +12 -8 +12 +10 | 3:1 |
| | | Alexander Schäfer | -6 -8 -4 | 0:3 |
| 20.01.2020 | G | TTC Jardelund | 8:2 | Maren Koch | +2 +3 +5 | 3:0 |
| | | Britta Petersen | +4 +5 +7 | 3:0 |
| 25.11.2019 | G | TSV Hürup | 8:3 | Kirsten Rojahn | +5 +5 -3 -6 +7 | 3:2 |
| | | Elke Steinke | +8 +4 -2 +4 | 3:1 |
| 18.11.2019 | G | SV Frisia 03 R.-Lind | 8:2 | Andrea Balzat | -10 -9 -6 | 0:3 |
| | | Sabine Jung | -6 -4 -11 | 0:3 |
| 06.11.2019 | H | Breklumer SV German. 2 | 8:4 | Theodora Erzmoneit | +4 -9 +4 -7 +8 | 3:2 |
| | | Margit Andresen | +9 +2 +9 | 3:0 |
| | | Ruth Ketelsen | +8 -8 -5 -8 | 1:3 |
| 20.09.2019 | G | TuS Collegia Jübek 2 | 7:2 | Christoph Krumm | +7 -9 -7 -5 | 1:3 |
| | | Jule Christiansen | -7 +9 +9 -8 +6 | 3:2 |
| 25.03.2019 | G | SV Frisia 03 R.-Lind | 8:1 | Sünje Hartwigsen | +1 +3 +1 | 3:0 |
| | | Friedel Eggers | +3 +8 +4 | 3:0 |
| 13.02.2019 | H | TSV Hürup | 8:1 | Kirsten Rojahn | +6 +8 +5 | 3:0 |
| | | Mechthild Thomsen | +8 +6 +11 | 3:0 |
| 04.02.2019 | G | Breklumer SV German. 2 | 8:2 | Katrin Oltersdorff | +5 +4 +4 | 3:0 |
| | | Marita Moeller | +8 +6 -9 +5 | 3:1 |
| 07.12.2018 | H | TTG Eggebek/Tarp 5 | 1:7 | Axel Wuggazer | -9 -8 -4 | 0:3 |
| | | Per Dammann | +5 -4 +7 -10 -4 | 2:3 |
| 19.11.2018 | G | TSV Hürup | 8:3 | Britta Boyd | -4 +14 +11 +7 | 3:1 |
| | | Petra Thiesen | +10 +9 +13 | 3:0 |
| 29.10.2018 | G | SV Frisia 03 R.-Lind | 8:3 | Andrea Balzat | -6 +5 -4 -5 | 1:3 |
| | | Sabine Jung | +8 -5 +7 -1 -11 | 2:3 |
| 19.09.2018 | H | Breklumer SV German. 2 | 8:4 | Katrin Oltersdorff | +2 +5 +9 | 3:0 |
| | | Marita Moeller | +4 +6 +6 | 3:0 |
| | | Claudia Nothbaar | +9 -4 -7 -4 | 1:3 |
| 19.03.2018 | G | Polizei SV Flensburg | 5:8 | Erika Hotow | +5 +5 +7 | 3:0 |
| | | Ulrike Scherneck-Czech | +8 +4 +6 | 3:0 |
| | | Sigrun Scherff | -7 -6 -9 | 0:3 |
| 12.03.2018 | G | SV Frisia 03 R.-Lind | 8:3 | Annika Schneider | +8 +8 -7 +11 | 3:1 |
| | | Karen Brodersen | +8 -9 -9 +13 +7 | 3:2 |
| 05.03.2018 | G | TSV Hürup | 8:6 | Petra Thiesen | -4 -7 +6 +2 +8 | 3:2 |
| | | Britta Boyd | -7 -9 -8 | 0:3 |
| | | Karin Matthiesen | -6 -7 -7 | 0:3 |
| 09.02.2018 | H | TSV Goldebek | 8:0 | Ute Lauer | +5 +8 +6 | 3:0 |
| 29.01.2018 | G | TTC Jardelund | 8:2 | Susann Falk | +1 +6 +8 | 3:0 |
| | | Annemarie Knuth | -8 +5 -7 +11 +8 | 3:2 |
| 22.11.2017 | H | SV Frisia 03 R.-Lind | 8:0 | Annika Schneider | +6 -7 +10 +6 | 3:1 |
| 15.11.2017 | H | TSV Hürup | 8:4 | Mechthild Thomsen | +3 +4 +7 | 3:0 |
| | | Petra Thiesen | +7 +9 -10 +10 | 3:1 |
| | | Karin Matthiesen | -2 -4 -3 | 0:3 |
| 06.11.2017 | G | Breklumer SV German. 2 | 8:6 | Marita Moeller | -6 -9 -7 | 0:3 |
| | | Friedel Friedrichsen-Clausen | +2 -8 -8 -9 | 1:3 |
| | | Claudia Nothbaar | -10 -7 -4 | 0:3 |
| 13.10.2017 | H | Polizei SV Flensburg | 2:8 | Ulrike Scherneck-Czech | -4 -6 +8 -6 | 1:3 |
| | | Elisabeth Rehwoldt | -6 -11 -9 | 0:3 |
| 25.09.2017 | G | TSV Goldebek | 8:6 | Ute Lauer | +3 +3 +2 | 3:0 |
| | | Antje Wentorp | -7 +8 -8 -8 | 1:3 |
| | | Gunhild Christiansen | +9 -5 -5 -9 | 1:3 |
| 20.03.2017 | G | SV Frisia 03 R.-Lind | 7:7 | Lucie Griesbach | -7 -7 -4 | 0:3 |
| | | Barbara Andörfer | +8 -7 -8 -9 | 1:3 |
| | | Andrea Balzat | -3 -8 -6 | 0:3 |
| 17.03.2017 | H | Breklumer SV German. 2 | 8:4 | Silke Albertsen | +12 -6 +9 +4 | 3:1 |
| | | Theodora Erzmoneit | +5 -7 +5 +13 | 3:1 |
| | | Claudia Nothbaar | -9 -10 -7 | 0:3 |
| 27.02.2017 | G | TSV Hürup | 7:7 | Kirsten Rojahn | +4 +6 +6 | 3:0 |
| | | Eike Faltin-Riediger | +9 -11 -8 +8 -9 | 2:3 |
| | | Karin Matthiesen | -4 -4 -4 | 0:3 |
| 23.02.2017 | G | Polizei SV Flensburg | 4:8 | Ulrike Scherneck-Czech | -8 +8 -10 +7 -9 | 2:3 |
| | | Elisabeth Rehwoldt | -7 -3 -7 | 0:3 |
| | | Sigrun Scherff | -4 -5 -5 | 0:3 |
| 10.02.2017 | H | TSV Goldebek | 8:0 | Ute Lauer | +3 +6 +10 | 3:0 |
| 23.01.2017 | G | TTC Jardelund | 8:2 | Maren Koch | +9 +6 +4 | 3:0 |
| | | Susann Falk | +9 +4 +6 | 3:0 |
| 02.12.2016 | H | SV Frisia 03 R.-Lind | 8:1 | Lucie Griesbach | -6 -8 +6 +7 +6 | 3:2 |
| | | Anneliese Jessen | +8 +5 +7 | 3:0 |
| 18.11.2016 | H | Polizei SV Flensburg | 4:8 | Ulrike Scherneck-Czech | +8 +11 +7 | 3:0 |
| | | Elisabeth Rehwoldt | +8 -6 -6 -8 | 1:3 |
| | | Sigrun Scherff | -5 -9 -4 | 0:3 |
|