|
| 17.04.2024 | G | TTG Eggebek/Tarp 6 | 2:7 | Carsten Welk | -6 -3 -3 | 0:3 |
| | | Sascha Meierdierks | -5 +9 +7 +5 | 3:1 |
| 28.03.2024 | H | TTC Jardelund | 7:4 | Volkert Kahl | -5 +9 -5 -3 | 1:3 |
| | | Peter Jensen | +8 -8 +7 +8 | 3:1 |
| 26.03.2024 | G | TSV Munkbrarup 3 | 4:7 | Cord Riechmann | +5 -8 +4 +9 | 3:1 |
| | | Bernd Michaelsen | +10 +7 +5 | 3:0 |
| 21.03.2024 | H | TSV Friedrichsberg-B 5 | 6:6 | Robin Montje Lalk | +7 +8 -1 -2 +7 | 3:2 |
| | | Frank Düring | -9 +6 -4 -6 | 1:3 |
| 14.03.2024 | H | SSV Schafflund 3 | 1:7 | Janne Jacobsen | -10 -10 -3 | 0:3 |
| | | Stefan Husemann | +3 -4 -4 -10 | 1:3 |
| 29.02.2024 | H | SSV Schafflund 2 | 3:7 | Otto Hübner | -8 -3 -7 | 0:3 |
| | | Sven Hagenah | -7 -7 -4 | 0:3 |
| 28.02.2024 | G | SV Gottrupel | 4:7 | Fred Leple | +7 -7 -3 -6 | 1:3 |
| | | Morten Nielsen | +9 -3 -6 +7 +6 | 3:2 |
| 15.02.2024 | H | SV Adelby 4 | 1:7 | Holger Finzen | -8 -8 -8 | 0:3 |
| | | Reinhard Jensen | -5 -4 -11 | 0:3 |
| 08.02.2024 | H | SV Wallsbüll | 6:6 | Michael Dewes | +9 -9 -6 +7 -9 | 2:3 |
| | | Raik Szepanski | +9 -8 -4 -7 | 1:3 |
| 31.01.2024 | G | TSV Hürup | 2:7 | Hans Joachim Matthiesen | -9 +7 +7 -10 +4 | 3:2 |
| | | Dirk Thomsen | +6 -5 -7 -7 | 1:3 |
| 25.01.2024 | H | MTV Gelting | 3:7 | Marco Witt | -3 +4 -5 -18 | 1:3 |
| | | Wolfgang Birschkus | -4 -8 -8 | 0:3 |
| 29.11.2023 | H | TSV Süderbrarup 5 | 5:7 | Jens Gerull | +3 -4 -13 -4 | 1:3 |
| | | Peter Krüger | -9 +5 -9 +0 +9 | 3:2 |
| 22.11.2023 | H | TSV Friedrichsberg-B 4 | 7:5 | Klas Lüdke | +7 +6 +6 | 3:0 |
| | | Robin Montje Lalk | -7 -4 -7 | 0:3 |
| 16.11.2023 | G | SSV Schafflund 2 | 1:7 | Janne Jacobsen | -6 +9 -8 -5 | 1:3 |
| 10.11.2023 | G | TUS Havetoft 3 | 1:7 | Marcus Taddeo | -7 -3 -6 | 0:3 |
| 26.09.2023 | G | SV Adelby 3 | 0:7 | Volker Bosiacki | -11 -14 -7 | 0:3 |
| 13.09.2023 | H | TTC Stadtfeld 2 | 1:7 | Jürgen Prange | -15 +8 +6 -8 -10 | 2:3 |
| 05.09.2023 | G | TSV Munkbrarup 2 | 2:7 | Heiko Hornburg | -10 -7 +16 +8 -4 | 2:3 |
| | | Tork Niendorf | -9 +4 -7 +10 -2 | 2:3 |
| 31.08.2023 | G | TSV Sterup 2 | 1:7 | Nicolas Hans Aschinger | -6 -3 -9 | 0:3 |
| 27.04.2023 | H | TSV Munkbrarup 2 | 7:5 | Cord Riechmann | -5 -7 +8 +5 -5 | 2:3 |
| | | Bernd Michaelsen | -6 -9 -7 | 0:3 |
| 26.04.2023 | G | SV Ellingstedt 2 | 7:3 | Hennes Thiesen | +7 +5 +6 | 3:0 |
| | | André Jensen | +3 +5 +2 | 3:0 |
| 24.03.2023 | G | TSV Kropp | 7:3 | Thorge Hansen | -9 +8 +6 +3 | 3:1 |
| | | Andreas Graumann | +7 -7 -9 +5 +6 | 3:2 |
| 02.03.2023 | H | SV Adelby 3 | 3:7 | Volker Bosiacki | +9 +5 +8 | 3:0 |
| | | Thomas Kuchel | +11 -9 -8 -10 | 1:3 |
| 28.02.2023 | G | TSV Süderbrarup 6 | 2:7 | Manfred Keitel | +9 +8 +6 | 3:0 |
| 24.02.2023 | G | TTG MSF Idstedt-Eich 2 | 7:4 | Jens Feddersen | +8 -4 -6 -3 | 1:3 |
| | | Ulrich Schumacher | +3 +6 -5 +8 | 3:1 |
| 23.02.2023 | H | TuS Collegia Jübek | 5:7 | Gerhard Jensen | -4 +9 +14 -4 -9 | 2:3 |
| | | Maybritt Petersen | +9 +9 +8 | 3:0 |
| 16.02.2023 | H | TSV Friedrichsberg-B 5 | 7:3 | Thorge Meinert | +9 +9 +12 | 3:0 |
| | | Rolf-Peter Henke | +8 +6 +9 | 3:0 |
| 11.02.2023 | H | TSV Friedrichsberg-B 3 | 2:4 | Thorge Meinert | -8 -7 -8 | 0:3 |
| | | Robin Montje Lalk | +7 +7 -6 -8 -6 | 2:3 |
| 26.01.2023 | H | SG GW-Nord/PSV 3 | 6:6 | Andreas Petersen | +3 -4 -6 -10 | 1:3 |
| | | Andrej Pikalov | -5 -9 +10 +6 +5 | 3:2 |
| 16.01.2023 | G | SSV Schafflund 3 | 7:4 | Marc Traulsen | -6 -8 -5 | 0:3 |
| | | Jochen Langbehn | +5 +8 -5 -4 -9 | 2:3 |
| 08.12.2022 | H | TSV Kropp | 7:1 | Andreas Graumann | -10 +10 +9 +3 | 3:1 |
| 05.12.2022 | G | MTV Gelting | 7:1 | Michael Jöge | +5 +5 +13 | 3:0 |
| 28.11.2022 | G | TSV Munkbrarup 2 | 7:5 | Christoph Koch | -7 -8 -6 | 0:3 |
| | | Tork Niendorf | -7 +4 -6 -1 | 1:3 |
| 17.11.2022 | H | SSV Schafflund 3 | 7:4 | Marc Traulsen | -11 +7 +8 +8 | 3:1 |
| | | Jochen Langbehn | +9 +6 -2 +5 | 3:1 |
| 15.11.2022 | G | SV Adelby 3 | 7:3 | Corinna Jürgensen | +10 +6 +8 | 3:0 |
| | | Claudia Schley | +2 +5 +8 | 3:0 |
| 10.11.2022 | H | SV Ellingstedt 2 | 7:4 | Sven Lipkowski | +2 +2 -7 -4 -10 | 2:3 |
| | | André Jensen | +10 +8 +7 | 3:0 |
| 09.11.2022 | G | TuS Collegia Jübek | 1:7 | Andrea Petersen | -4 -9 +7 -9 | 1:3 |
| 12.09.2022 | G | TSV Friedrichsberg-B 5 | 4:7 | Finn Köster | -8 -3 -5 | 0:3 |
| | | Thorge Meinert | +3 -8 -4 -9 | 1:3 |
| 01.02.2022 | G | TUS Havetoft 3 | 0:7 | Ralf Gebhardt | +6 -7 -12 -7 | 1:3 |
| 27.01.2022 | H | TSV Friedrichsberg-B 5 | 7:4 | Saskia Pöplau | +7 -11 +6 +10 | 3:1 |
| | | Thorge Meinert | -9 +8 -5 -4 | 1:3 |
| 18.01.2022 | G | TSV Süderbrarup 8 | 7:2 | Axel Fianke | -12 -4 -7 | 0:3 |
| | | Jürgen Böhlke | +9 +9 +9 | 3:0 |
| 02.12.2021 | H | SG GW-Nord/PSV 3 | 6:6 | Andreas Petersen | +8 -9 -9 +10 -7 | 2:3 |
| | | Justin Damm | +8 +9 +0 | 3:0 |
| 01.12.2021 | H | SV Gottrupel 2 | 7:0 | Ralf Outzen | +9 +5 -7 +2 | 3:1 |
| 25.11.2021 | H | SSV Schafflund 3 | 7:1 | Marc Traulsen | +7 -10 +9 +11 | 3:1 |
| 24.11.2021 | H | TTG Eggebek/Tarp 6 | 7:3 | Renate Jensen | +7 +6 -4 -8 -8 | 2:3 |
| | | Per Dammann | -8 +7 -8 -12 | 1:3 |
| 19.11.2021 | H | TSV Munkbrarup 2 | 6:6 | Dieter Lorenzen | +9 -3 +8 +6 | 3:1 |
| | | Joachim Pahl | +9 -5 -17 +4 +11 | 3:2 |
| 04.11.2021 | G | TSV Friedrichsberg-B 5 | 2:7 | Dieter Puschke | -10 +7 +5 +10 | 3:1 |
| | | Rolf-Peter Henke | -10 -8 +10 +8 -9 | 2:3 |
| 02.11.2021 | G | SV Adelby 3 | 7:4 | Holger Finzen | -10 -5 +4 +8 +8 | 3:2 |
| | | Dirk Duchrow | -2 +9 +13 -10 -9 | 2:3 |
| 18.10.2021 | G | MTV Gelting | 5:7 | Jürgen Senkbeil | -8 +8 +5 +11 | 3:1 |
| | | Volker Gatz | -9 +6 +8 -5 -5 | 2:3 |
| 26.08.2021 | H | TSV Süderbrarup 8 | 7:3 | Udo Hasselmann | +7 +5 +8 | 3:0 |
| | | Björn Schütze | +6 +5 +6 | 3:0 |
| 21.10.2020 | H | TTG Angeln | 9:6 | Bernhard Hoffmann | +4 +0 -6 -6 +5 | 3:2 |
| | | Klaus Hinrichsen | +3 +4 +4 | 3:0 |
| 15.10.2020 | H | TTC Jardelund | 2:9 | Reinhard Röll | -8 +5 +7 -4 +8 | 3:2 |
| 02.10.2020 | G | TTG MSF Idstedt-Eich 2 | 3:9 | Ulrich Schumacher | +10 +8 -3 -6 -14 | 2:3 |
| 10.03.2020 | G | SG GW-Nord/PSV | 2:9 | Amos Stücher | -7 -7 +6 -9 | 1:3 |
| 09.03.2020 | G | MTV Gelting | 9:1 | Jürgen Senkbeil | +9 +7 -6 +6 | 3:1 |
| 05.03.2020 | H | TTG MSF Idstedt-Eich 2 | 9:5 | Ralf Oehlert | +9 -9 +4 +6 | 3:1 |
| | | Ulrich Schumacher | -4 +11 +9 +9 | 3:1 |
| 27.02.2020 | H | TUS Havetoft 3 | 5:9 | Ralf Gebhardt | +5 -6 -10 -6 | 1:3 |
| 12.12.2019 | G | TTG MSF Idstedt-Eich 2 | 9:6 | Olaf Brieske | +5 -2 -12 -6 | 1:3 |
| | | Axel Kirchhof | +6 -7 +4 +9 | 3:1 |
| 28.11.2019 | H | TSV Süderbrarup 4 | 1:9 | Manfred Keitel | -5 -5 -10 | 0:3 |
|