|
| 25.03.2024 | G | Moorreger SV 7 | 2:7 | Dirk Hörburger | +9 +4 +8 | 3:0 |
| | | Lasse Leovic | +4 -13 -12 -8 | 1:3 |
| 22.03.2024 | H | DIE STERNE Elmshorn 4 | 2:7 | Ralf Deiters | +6 +4 -6 -9 -9 | 2:3 |
| | | Peter Lüders-Bahlmann | -8 +7 -8 -9 | 1:3 |
| 15.03.2024 | G | TuS Appen 4 | 6:6 | Ute Nolden | +5 +5 +4 | 3:0 |
| | | Oliver Brüggemann | +7 +5 +5 | 3:0 |
| 08.03.2024 | H | SC Cosmos Wedel 4 | 4:7 | Dominik Joziak | -2 -8 -9 | 0:3 |
| | | Steffen Rose | +5 +7 +9 | 3:0 |
| 28.02.2024 | G | TuS Esingen 6 | 6:6 | Sabine Krause | -3 -5 +10 +9 +9 | 3:2 |
| | | Torsten Kopper | +6 -9 -4 -4 | 1:3 |
| 15.02.2024 | G | TSV Ellerbek 5 | 7:2 | Dietrich Malcherczyk | +8 +6 +5 | 3:0 |
| | | Ingo Quast | +5 +8 +5 | 3:0 |
| 09.02.2024 | H | Heidgrabener SV 2 | 0:7 | Timo Kamionka | +9 -5 -9 +9 -10 | 2:3 |
| | | Kolja Marcel Sierk | -9 -7 -8 | 0:3 |
| 15.12.2023 | G | TSV Prisdorf | 7:4 | Christoph Bauer | -6 +9 -8 -8 | 1:3 |
| | | Thomas Schlack | -5 -6 +9 -6 | 1:3 |
| 11.12.2023 | G | DIE STERNE Elmshorn 4 | 2:7 | Malte Ibs | -8 -6 -10 | 0:3 |
| | | Ralf Deiters | +11 -5 -5 +9 -7 | 2:3 |
| 08.12.2023 | G | SuS Waldenau 3 | 3:7 | Sonja Pagel-Wolff | -9 +9 -12 +12 -10 | 2:3 |
| | | Paul Pinger | -9 +7 +8 +5 | 3:1 |
| 24.11.2023 | H | Moorreger SV 7 | 2:7 | Jens Hörburger | -9 -6 +11 +7 -5 | 2:3 |
| | | Dirk Hörburger | -6 +6 -10 +6 +6 | 3:2 |
| 17.11.2023 | H | TuS Esingen 6 | 3:7 | Torsten Kopper | +6 +5 -9 -9 -6 | 2:3 |
| | | Robert Geisler | +10 +9 +7 | 3:0 |
| 01.11.2023 | G | SC Cosmos Wedel 4 | 2:7 | Alex Müller | -9 +10 -10 +9 -4 | 2:3 |
| | | Thomas Braatz | +10 -8 -8 -4 | 1:3 |
| 13.10.2023 | H | TSV Ellerbek 5 | 7:2 | Ingo Quast | +9 +7 +9 | 3:0 |
| | | Dietmar Peche | +8 +3 +10 | 3:0 |
| 06.10.2023 | G | Heidgrabener SV 2 | 5:7 | Timo Kamionka | -6 -4 -5 | 0:3 |
| | | Steffen Ohlsen | -7 +5 -10 -6 | 1:3 |
| 28.03.2023 | G | Halstenbeker TS 3 | 2:8 | Peter Besigk | -7 -1 -4 | 0:3 |
| | | Daniel Döbertin | +10 +7 -4 +8 | 3:1 |
| 17.03.2023 | G | SV Friedrichsgabe 3 | 2:8 | Tim Loof | -7 -6 -6 | 0:3 |
| | | Sabine Kuchel | +6 +7 -5 +11 | 3:1 |
| 15.03.2023 | G | SG Kölln-Reisiek 5 | 8:3 | Heiko Runge | +6 +6 +3 | 3:0 |
| | | Rosemarie Hell | +1 +4 +6 | 3:0 |
| 10.03.2023 | H | Barmstedter MTV 6 | 2:8 | Frank Grahl | -6 +8 +5 -9 -9 | 2:3 |
| | | Klaus Fehrrolfes | +9 +5 -12 -3 -8 | 2:3 |
| 27.02.2023 | G | Moorreger SV 8 | 7:7 | Dirk Hörburger | +3 +7 +7 | 3:0 |
| | | Otfried Geffert | -8 +3 +7 +4 | 3:1 |
| | | Holger Puls | +4 +8 +5 | 3:0 |
| 24.02.2023 | H | TSV Ellerbek 6 | 8:3 | Ingo Quast | +5 +2 -8 +5 | 3:1 |
| | | Dietmar Peche | +5 +5 -7 +8 | 3:1 |
| 10.02.2023 | H | TSV Prisdorf 3 | 8:5 | Sven Holzäpfel | -9 -6 -1 | 0:3 |
| | | Tunahan Öz | +10 -6 +9 -8 +10 | 3:2 |
| | | Renate Reiss | +5 +3 +6 | 3:0 |
| 03.02.2023 | G | TSV Sparrieshoop 4 | 4:8 | Maria Kardon | +9 -8 +10 +10 | 3:1 |
| | | Meikel Meinhardt | -7 -5 -5 | 0:3 |
| 23.01.2023 | G | TuS Holst. Quickborn 4 | 1:8 | Markus Schmitt | -1 -8 -5 | 0:3 |
| | | Daniel Schulz | +5 +9 +10 | 3:0 |
| 20.01.2023 | H | TuS Esingen 6 | 7:7 | Torsten Sünnboldt | -9 -7 -5 | 0:3 |
| | | Sören Beneke | -7 -3 -8 | 0:3 |
| | | Marc Winkelmann | +8 +7 +7 | 3:0 |
| 12.12.2022 | H | SC Pinneberg | 4:8 | Olaf Kriewald | +13 -5 +2 +6 | 3:1 |
| | | Sven Delling | -6 -7 +7 -8 | 1:3 |
| 09.12.2022 | G | Heidgrabener SV 2 | 8:2 | Alexander Herzog | +1 +3 +4 | 3:0 |
| | | Steffen Ohlsen | -5 +2 -3 +12 +9 | 3:2 |
| 06.12.2022 | G | SC Cosmos Wedel 4 | 8:6 | Yul Berent | +7 +9 +11 | 3:0 |
| | | Thomas Braatz | +8 -6 -9 +12 -4 | 2:3 |
| | | Gerrit Petermann | +2 +8 +7 | 3:0 |
| 02.12.2022 | H | SV Friedrichsgabe 3 | 2:8 | Sabine Kuchel | -5 -6 -3 | 0:3 |
| | | Siegfried Benthin | +7 +3 +3 | 3:0 |
| 28.11.2022 | H | SG Kölln-Reisiek 5 | 8:3 | Heiko Runge | +8 -5 -4 +11 +3 | 3:2 |
| | | Rosemarie Hell | +7 +9 +9 | 3:0 |
| 21.11.2022 | G | Barmstedter MTV 6 | 3:8 | Frank Grahl | -6 -9 -8 | 0:3 |
| | | Patrick Langreder | -10 +11 -1 +6 -11 | 2:3 |
| | | Patrick Friebel | +7 -8 -12 -2 | 1:3 |
| 18.11.2022 | H | Moorreger SV 8 | 8:3 | Jens Hörburger | -12 -12 -7 | 0:3 |
| | | Dirk Hörburger | +7 +8 -9 +9 | 3:1 |
| 14.11.2022 | H | TSV Sparrieshoop 4 | 8:3 | Klaus-Dieter Steckler | +7 +9 -9 -10 +5 | 3:2 |
| | | Alexander Kamp | +8 +6 +5 | 3:0 |
| 11.11.2022 | H | TuS Esingen 3 | 5:8 | Paul Lukas Schmidt | +8 -5 -6 -13 | 1:3 |
| | | Florin Cazacu | -8 -7 -9 | 0:3 |
| 07.11.2022 | G | TSV Ellerbek 6 | 8:4 | Uwe Bellach | +9 +5 -5 +4 | 3:1 |
| | | Frank Stark | +7 -11 +7 +9 | 3:1 |
| 04.11.2022 | H | Halstenbeker TS 3 | 3:8 | Peter Besigk | -4 -12 -4 | 0:3 |
| | | Daniel Döbertin | -5 -6 +6 -7 | 1:3 |
| 28.10.2022 | G | TSV Uetersen 4 | 3:8 | Stefan Wahlen | +10 -1 -8 +11 -16 | 2:3 |
| | | Kilian Lütkemeyer | +9 +7 +6 | 3:0 |
| 05.10.2022 | G | TuS Esingen 6 | 7:7 | Torsten Sünnboldt | +10 -7 -10 -14 | 1:3 |
| | | Sören Beneke | -8 +8 +7 +4 | 3:1 |
| | | Christian Clausen | +5 -10 -6 +7 +6 | 3:2 |
| 12.09.2022 | H | Voßlocher SV 2 | 8:5 | Constantin Mitu | -10 +7 -6 +9 -8 | 2:3 |
| | | Ronny Ilgert | +7 +7 +9 | 3:0 |
| 25.11.2021 | G | SC Cosmos Wedel 4 | 8:1 | Franz Raabe | -6 -3 -10 | 0:3 |
| 24.11.2021 | G | Barmstedter MTV 5 | 7:7 | Jutta Kirst | +4 -4 +9 +7 | 3:1 |
| | | Heike Bornholdt | +9 -6 -8 -8 | 1:3 |
| | | Christine Fehrrolfes | -5 +10 -4 -6 | 1:3 |
| 19.11.2021 | H | Voßlocher SV 3 | 4:8 | Helge Normann | +7 +11 +9 | 3:0 |
| | | Rainer Mohr | +5 -7 -3 -6 | 1:3 |
| | | Constantin Mitu | -5 -6 -2 | 0:3 |
| 11.11.2021 | G | WSG BorKum 4 | 4:8 | Jörg Brill | +6 -6 +8 -10 -9 | 2:3 |
| | | Felix Fürhoff | +5 +5 -16 +6 | 3:1 |
| | | Frank Pophal | -7 +11 +5 +9 | 3:1 |
| 05.11.2021 | H | Post SV Elmshorn 2 | 7:7 | Maximilian Wipplinger | -11 +5 -9 +6 -7 | 2:3 |
| | | Quentin Missud | -6 -5 +9 -7 | 1:3 |
| | | Horst Fleischmann | -12 +10 -9 +8 +5 | 3:2 |
| 18.10.2021 | G | SV Rugenbergen | 5:8 | Kris Hartmann | +8 +8 +7 | 3:0 |
| | | Bernd Heese | -8 +8 -6 -6 | 1:3 |
| | | Dirk Lehrbass | -8 -7 +5 -8 | 1:3 |
|