|
| 22.11.2021 | H | RW Kiebitzreihe | 1:7 | Dieter Tiedemann | -4 -6 -7 | 0:3 |
| 15.11.2021 | H | SC Hohenaspe 4 | 6:6 | Günter Plew | +10 -4 +8 -7 -5 | 2:3 |
| | | Astrid Brandt | -7 -6 -3 | 0:3 |
| 10.11.2021 | G | TuS Krempe 3 | 4:7 | Alexander Hoffmann | -2 -3 -2 | 0:3 |
| | | Lucas Clausen | +9 -7 +9 +9 | 3:1 |
| 29.10.2021 | G | MTV Horst 4 | 2:7 | Monika Biel | -6 -8 -2 | 0:3 |
| 18.10.2021 | H | TSV Wacken 5 | 2:7 | Hans Jürgen Witt | -6 -4 -11 | 0:3 |
| 20.09.2021 | H | SV Brokdorf | 0:7 | Hartwig Ritters | -7 -9 +8 -5 | 1:3 |
| 30.08.2021 | G | Münsterdorfer SV 3 | 1:7 | Axel Schröder | -4 -5 -9 | 0:3 |
| 19.10.2020 | H | MTV Horst 7 | 5:2 | Karen Waubke | +5 -4 +4 +9 | 3:1 |
| | | Kurt Lembke | -7 -7 -5 | 0:3 |
| 06.03.2020 | G | SC Itzehoe | 6:2 | Robert Petersen | -7 +7 -8 -9 | 1:3 |
| 04.03.2020 | G | TuS Holst. Quickborn | 0:6 | Boyuan Li | -4 -5 -9 | 0:3 |
| 24.02.2020 | H | MTV Heide | 0:6 | Rafael Barrios Casalino | -3 -1 -2 | 0:3 |
| 12.02.2020 | G | WSG Kellingh./Wrist | 5:5 | Anna-Maria Kassaewa | +5 -6 -0 -10 | 1:3 |
| | | Hannes Steinhagen | -6 -8 -8 | 0:3 |
| 10.02.2020 | H | TSV Gut-Heil Heist | 1:6 | Tim Nanz | -3 -7 -6 | 0:3 |
| 04.02.2020 | G | FTSV Fort. Elmshorn | 1:6 | Henri von Lueder | -3 -4 -2 | 0:3 |
| 27.01.2020 | H | TSV Wacken | 6:0 | Paul Bendix Crossley | +10 +7 +9 | 3:0 |
| 15.11.2019 | G | TSV Wacken | 6:3 | Mattis Jas | -8 +8 +7 +5 | 3:1 |
| 04.11.2019 | H | WSG Kellingh./Wrist | 6:4 | Anna-Maria Kassaewa | -4 -6 -7 | 0:3 |
| | | Nico Schumacher | +1 -3 -7 +10 +9 | 3:2 |
| 01.11.2019 | G | SC Itzehoe | 6:0 | Luca Gripp | +5 +4 -7 -4 +7 | 3:2 |
| 23.09.2019 | H | TSV Kremperheide | 6:0 | Kjell Grünler | +10 +7 +8 | 3:0 |
| 20.09.2019 | G | MTV Horst | 2:6 | Henrik Gravert | -5 -10 -1 | 0:3 |
| 20.05.2019 | H | WSG Kellingh./Wrist | 6:1 | Nico Schumacher | +11 +8 -9 +4 | 3:1 |
| 26.04.2019 | G | SC Itzehoe | 0:6 | Tim Lukas Seemann | -11 -5 -7 | 0:3 |
| 30.03.2019 | H | SC Itzehoe | 4:2 | Liam Althoff | +9 +7 -5 -7 +7 | 3:2 |
| 30.03.2019 | G | TSV Wacken | 4:2 | Mattis Jas | +6 +3 -8 +8 | 3:1 |
| 25.03.2019 | H | WSG Kellingh./Wrist 2 | 6:4 | Anna-Maria Kassaewa | -6 +7 -8 -3 | 1:3 |
| | | Matts-Ove Hamm | +3 +6 +2 | 3:0 |
| 15.03.2019 | G | SC Itzehoe 2 | 1:6 | Henrik Gravert | -8 -8 -7 | 0:3 |
| 09.03.2019 | H | TTC Seeth-Ekholt | 2:6 | Luca Weitzel | -8 -7 -5 | 0:3 |
| 09.03.2019 | G | SV Friedrichsgabe | 0:6 | Marvin Dieckmann | -4 -4 -1 | 0:3 |
| 09.03.2019 | H | TTSG Schülp/Hemme 3 | 1:6 | Max Peter Bejeur | -4 -9 +12 -7 | 1:3 |
| 25.02.2019 | H | TSV Wacken | 6:2 | Paul Bendix Crossley | +3 +8 -7 +9 | 3:1 |
| 18.02.2019 | G | TSV Wacken 2 | 4:0 | Jette Jas | -7 +6 -4 +8 +6 | 3:2 |
| 14.01.2019 | H | SC Hohenaspe | 4:0 | Johanna Ahmling | +7 +5 +5 | 3:0 |
| 12.11.2018 | H | SC Hohenaspe | 6:2 | Luca Holm | +6 +3 -7 +6 | 3:1 |
| 05.11.2018 | H | TSV Wacken | 6:0 | Felix Sarzio | +1 +3 +9 | 3:0 |
| 02.11.2018 | G | TSV Wacken 2 | 6:4 | Lea Maria Neu | +8 +6 +6 | 3:0 |
| | | Paul Bendix Crossley | +6 +5 -5 -8 -9 | 2:3 |
| 22.10.2018 | H | SC Itzehoe 3 | 6:1 | Niklas Musfeld | +4 +4 +4 | 3:0 |
| 21.09.2018 | G | SC Itzehoe 2 | 6:2 | Emily Brüning | -7 -5 -7 | 0:3 |
| 10.06.2018 | KRL SB Jung/Mäd. 10.6.18 - | | Jonas Herzog | | 0:3 |
| | | Niclas Raffle | | 2:3 |
| | | Marten Hamm | | 1:3 |
| | | Tim Lukas Seemann | | 0:3 |
| | | Björn Königsmann | | 0:3 |
| | | Leon Gehm | | 0:3 |
| | | Moritz Hubrich | | 0:3 |
| | | Luca Tielke | | 1:3 |
| 23.04.2018 | H | WSG Kellingh./Wrist 2 | 6:4 | Marten Hamm | -4 -3 -7 | 0:3 |
| | | Jannis Below | +5 +5 +6 | 3:0 |
| 18.04.2018 | G | TuS Krempe | 3:6 | Alexander Gruhs | -7 -4 -2 | 0:3 |
| 19.03.2018 | G | MTV Horst | 5:5 | Lucas Clausen | +9 -4 -9 +8 -4 | 2:3 |
| | | Jan Oliver Conrad | -8 -4 -6 | 0:3 |
| 12.03.2018 | H | WSG Kellingh./Wrist | 2:6 | Adrianna Sêdrowska | -7 -6 +6 -9 | 1:3 |
| 26.02.2018 | H | SC Hohenaspe | 6:3 | Merle Hauschildt | -5 +3 +6 -8 +8 | 3:2 |
| 23.02.2018 | G | SC Itzehoe | 3:6 | Tim Lukas Seemann | +5 -6 -6 +6 -4 | 2:3 |
| 19.02.2018 | H | SG Borsfleth/Glücks. | 0:6 | Ruben Enkisch | -3 -7 -4 | 0:3 |
| 18.01.2018 | G | TuS Krempe | 3:4 | Koldo Listner | -5 -10 -11 | 0:3 |
| | | Vincent Brückmann | -9 -5 -5 | 0:3 |
| 20.11.2017 | H | WSG Kellingh./Wrist 2 | 5:5 | Anna-Maria Kassaewa | -8 -5 -9 | 0:3 |
| | | Alina Stange | -4 +9 +5 -8 -10 | 2:3 |
| 17.11.2017 | G | SC Itzehoe | 3:6 | Joris Koch | -5 -3 -8 | 0:3 |
| 03.11.2017 | G | WSG Kellingh./Wrist | 2:6 | Jasper Below | -2 -5 -5 | 0:3 |
| 19.09.2017 | G | SC Hohenaspe | 4:6 | Hanna Buttenschön | -8 -8 -4 | 0:3 |
| | | Merle Hauschildt | -9 -8 -2 | 0:3 |
| 08.03.2017 | G | SC Itzehoe 3 | 6:2 | Alexander Siemßen | -3 -8 -10 | 0:3 |
| 03.03.2017 | G | RW Kiebitzreihe | 6:2 | Max-Kenan Peters | -3 -0 -8 | 0:3 |
| 17.02.2017 | H | TSV Wacken | 6:1 | Lennis Till Dohlich | -7 -4 -9 | 0:3 |
| 30.01.2017 | H | MTV Horst 2 | 5:5 | Jonas Sommer | -4 -9 -7 | 0:3 |
| | | Stefano Caffi | -3 -7 -7 | 0:3 |
| 25.11.2016 | G | SC Itzehoe 2 | 3:6 | Florian Schlichting | -4 +6 -7 -6 | 1:3 |
| 08.11.2016 | G | WSG Kellingh./Wrist | 2:6 | Tessa-Marie Knaak | -5 -8 -6 | 0:3 |
| 02.11.2016 | G | TuS Krempe | 6:2 | Nick Hoffmann | -3 -5 -4 | 0:3 |
| 31.10.2016 | H | MTV Horst | 1:6 | Luca Dutko | -6 -2 -4 | 0:3 |
| 26.09.2016 | H | SC Itzehoe | 1:6 | Teresa John | -4 -1 -2 | 0:3 |
| 18.04.2016 | H | SC Itzehoe 3 | 2:6 | Gabriel Hagner | -1 -6 -8 | 0:3 |
| 15.04.2016 | G | MTV Horst 2 | 2:6 | Jonas Sommer | -5 -5 -11 | 0:3 |
| 07.03.2016 | H | TuS Krempe 2 | 6:2 | Paul Berger | -4 +5 +4 +8 | 3:1 |
| 15.02.2016 | H | MTV Horst 2 | 3:6 | Jonas Sommer | -10 -8 -6 | 0:3 |
| 03.02.2016 | G | TuS Krempe 2 | 6:2 | Koldo Listner | -3 +9 +15 -9 +8 | 3:2 |
| 12.12.2015 | H | WSG Kellingh./Wrist | 1:6 | Janne Alexander Kramski | -4 -4 -7 | 0:3 |
| 04.12.2015 | G | WSG Kellingh./Wrist 2 | 0:6 | Celine Mahrt | -4 -3 -5 | 0:3 |
| 18.11.2015 | G | TuS Krempe | 4:6 | Nick Hoffmann | -0 -10 -5 | 0:3 |
| | | Simon Fendt | +7 +10 +5 | 3:0 |
| 13.11.2015 | H | TuS Krempe | 0:6 | Nick Hoffmann | -1 -1 -1 | 0:3 |
| 06.11.2015 | G | SC Itzehoe 2 | 0:6 | Jannik Baer | +9 -6 -4 -3 | 1:3 |
| 16.10.2015 | H | WSG Kellingh./Wrist 2 | 1:6 | Celine Mahrt | -4 -3 -4 | 0:3 |
| 18.09.2015 | H | SC Itzehoe 2 | 0:6 | Tim Lukas Seemann | -4 -1 -4 | 0:3 |
| 23.03.2015 | H | SC Itzehoe | 3:6 | Alexander Siemßen | -7 -11 +6 -9 | 1:3 |
| | | Tjelle Dietz | -9 -4 +9 -5 | 1:3 |
| | | Gabriel Hagner | -4 +3 -8 -8 | 1:3 |
| 13.03.2015 | G | SC Itzehoe | 2:6 | Tjelle Dietz | -6 -18 -4 | 0:3 |
| | | Tim Strüven | +10 +10 -4 +9 | 3:1 |
| | | Alexander Siemßen | +9 -4 -10 -7 | 1:3 |
| 11.03.2015 | G | TuS Krempe | 2:6 | Mia Ahsbahs-Diercks | -6 +3 +6 +6 | 3:1 |
| | | Ole Ahsbahs-Diercks | -5 -4 -4 | 0:3 |
|