1. | | Holger Martens / Jürgen Erdbories | Post SV Oldesloe | 6 : 0 | +6 |
2. | | Stefan Zilz / Lukas Vorwerk | SV Siek V | 4 : 0 | +4 |
3. | | Katharina Bullmann / Pauline Bullmann | TSV Bargteheide X | 3 : 1 | +2 |
4. | | Malte Ilemann / Nikolai Voß | SV Siek V | 2 : 0 | +2 |
4. | | Mark Reuter / Mika Meder | TSV Bargteheide VI | 2 : 0 | +2 |
4. | | Jan Ladewig / Sven Olaf Hansen | TSV Lütjensee II | 2 : 0 | +2 |
4. | | Andreas Badel / Stefan Uckert | TSV Lütjensee II | 2 : 0 | +2 |
4. | | Eckhard Spethmann / Thomas Albrecht | SV Preußen Reinfeld V | 2 : 0 | +2 |
4. | | Lars Möller / Torsten Hahn | SSC Hagen Ahrensburg V | 2 : 0 | +2 |
10. | | Kay Gerckens / Andreas Mahnke | Bargfelder SV II | 3 : 2 | +1 |
11. | | Joachim Globisch / Alexander Hildebrandt | VFL Rethwisch | 1 : 0 | +1 |
11. | | Sven Olaf Hansen / Werner Schmidt | TSV Lütjensee II | 1 : 0 | +1 |
11. | | Harf Hillebrand / Sarah Lüder | VfL Oldesloe II | 1 : 0 | +1 |
11. | | Rolf-Dieter Hoffmann / Wolf-Dieter Bartels | Post SV Oldesloe II | 1 : 0 | +1 |
11. | | Jörg Baumann / Siegfried Lüdke | VFL Tremsbüttel II | 1 : 0 | +1 |
11. | | Wilfried Ernst / Heinz-Peter Maier | WSV Tangstedt | 1 : 0 | +1 |
11. | | Karl-Heinz Dahlke / Stefan Häse | TSV Bargteheide IV | 1 : 0 | +1 |
11. | | Karl-Heinz Dahlke / Henning Patzke | TSV Bargteheide IV | 1 : 0 | +1 |
11. | | Frank Juckel / Thomas Schlottmann | SV Meddewade | 1 : 0 | +1 |
11. | | Nils Käselau / Christoph Dietz | SSC Hagen Ahrensburg III | 1 : 0 | +1 |
11. | | Kai Lindenberg / Klaus Teich | VfL Oldesloe II | 1 : 0 | +1 |
11. | | Christoph Lindke / Frank Heinrich | TSV Bargteheide III | 1 : 0 | +1 |
11. | | Christoph Lindke / Andre Lang | TSV Bargteheide III | 1 : 0 | +1 |
11. | | Joachim Kuschel / Jonah Matthis Grofer | SSC Hagen Ahrensburg VII | 1 : 0 | +1 |
11. | | Hans-Hermann Lüth / Benjamin Klauck | TTG Elmenh./Fischbek IV | 1 : 0 | +1 |
11. | | Karl-Heinz Lüth / Regina Behrens | TTG Elmenh./Fischbek IV | 1 : 0 | +1 |
11. | | Catrin Meder / Birgit Velling | TSV Bargteheide X | 1 : 0 | +1 |
11. | | Edgar Pachert / Alexander Beifus | TSV Trittau | 1 : 0 | +1 |
11. | | Henning Patzke / Phillip Sandmann | TSV Bargteheide IV | 1 : 0 | +1 |
11. | | Wolfram Ruhnke / Luca Pascal Wagner | TTG Elmenh./Fischbek II | 1 : 0 | +1 |
11. | | Jens-Uwe Sass / Joachim Globisch | VFL Rethwisch | 1 : 0 | +1 |
11. | | Helmut Schumacher / Christian Stelling | TSV Bargteheide V | 1 : 0 | +1 |
11. | | Karin Seidel / Wolfgang Schultz | SSC Hagen Ahrensburg IX | 1 : 0 | +1 |
11. | | Ronald Sesse / Michael Gerckens | Bargfelder SV II | 1 : 0 | +1 |
11. | | Christian Stelling / Thorge Berg | TSV Bargteheide IV | 1 : 0 | +1 |
11. | | Manfred Stut / Ronald Sesse | Bargfelder SV II | 1 : 0 | +1 |
11. | | Rainer Pötter / Jörg Hartmann | SV Preußen Reinfeld III | 1 : 0 | +1 |
11. | | Enrico Horn / Melanie Hagen | SSC Hagen Ahrensburg IV | 1 : 0 | +1 |
11. | | Jan-Christoph Mielke / Martin Heupel | TTG Elmenh./Fischbek | 1 : 0 | +1 |
11. | | Manuela Harm / Sebastian Böbs | TSV Trittau II | 1 : 0 | +1 |
11. | | Rainer Vorwerk / Lutz Koppisch | SV Siek V | 1 : 0 | +1 |
11. | | Rainer Vorwerk / Felix Rahberger | SV Siek V | 1 : 0 | +1 |
11. | | Rainer Vorwerk / Malte Ilemann | SV Siek V | 1 : 0 | +1 |
11. | | Mike Oettling / Dieter Krone | SSC Hagen Ahrensburg VII | 1 : 0 | +1 |
11. | | Julius Ruddigkeit / Christian Stelling | TSV Bargteheide III | 1 : 0 | +1 |
11. | | Reinhardt Paetsch / Michael Dinse | SV Preußen Reinfeld V | 1 : 0 | +1 |
11. | | Leon Bergengruen / Erhard Mindermann | SSC Hagen Ahrensburg IV | 1 : 0 | +1 |
11. | | Leon Bergengruen / Enrico Horn | SSC Hagen Ahrensburg IV | 1 : 0 | +1 |
11. | | Volker Hasche / Jan Kirchner | Post SV Oldesloe II | 1 : 0 | +1 |
11. | | Thomas Grätsch / Michael Wilhelm | TSV Bargteheide IX | 1 : 0 | +1 |
11. | | Marcel Weiß / Helmut Klamt | SSC Hagen Ahrensburg V | 1 : 0 | +1 |
11. | | Kieran Berg / Joachim Tietgen | TSV Bargteheide VI | 1 : 0 | +1 |
11. | | Alexander Hildebrandt / Andreas Lorenz | VFL Rethwisch | 1 : 0 | +1 |
11. | | Stefan Zilz / Malte Ilemann | SV Siek V | 1 : 0 | +1 |
11. | | Markus Kinder / Van-Phan Bui | TTG Elmenh./Fischbek III | 1 : 0 | +1 |
56. | | Heinz-Dieter Winter / André Stibbe | Post SV Oldesloe | 3 : 3 | 0 |
57. | | Ronald Sesse / Niklas Dag Koitzsch | Bargfelder SV II | 2 : 2 | 0 |
58. | | Benno Wriggers / Thanh Hai Tran | TTG Elmenh./Fischbek V | 1 : 1 | 0 |
58. | | Gerd Ludwig / Helmut Griem | TSV Trittau | 1 : 1 | 0 |
58. | | Thorsten Klöpper / Stephan Roahl | VFL Tremsbüttel II | 1 : 1 | 0 |
58. | | Marco Benthien / Heidemarie Detloff | TTG Elmenh./Fischbek V | 1 : 1 | 0 |
58. | | Cordula Berg / Birgit Velling | TSV Bargteheide X | 1 : 1 | 0 |
58. | | Andreas Badel / Horst Maurer | TSV Lütjensee II | 1 : 1 | 0 |
58. | | Jan Ladewig / Stefan Hartmann | TSV Lütjensee II | 1 : 1 | 0 |
58. | | Bernd Sellhorn / Lars Butenhoff | TTG Elmenh./Fischbek II | 1 : 1 | 0 |
66. | | Jan-Christoph Mielke / Dominic Helma | TTG Elmenh./Fischbek | 0 : 1 | -1 |
66. | | Jan Ladewig / Andreas Badel | TSV Lütjensee II | 0 : 1 | -1 |
66. | | Jonah Matthis Grofer / Marcel Weiß | SSC Hagen Ahrensburg V | 0 : 1 | -1 |
66. | | Axel Hartkopf / Stefan Peglow | SV Meddewade II | 0 : 1 | -1 |
66. | | Stefan Kröll / Stefan Häse | TSV Bargteheide IV | 0 : 1 | -1 |
66. | | Stefan Kröll / Henning Patzke | TSV Bargteheide IV | 0 : 1 | -1 |
66. | | Rainer Vorwerk / Jonathan Voß | SV Siek V | 0 : 1 | -1 |
66. | | Christoph Berg / Götz Gieselmann | TSV Bargteheide VI | 0 : 1 | -1 |
66. | | Reinhardt Paetsch / Elke Nagel | SV Preußen Reinfeld V | 0 : 1 | -1 |
66. | | Cordula Berg / Marita Dahlke | TSV Bargteheide X | 0 : 1 | -1 |
66. | | Alexander Beifus / Volker Janusch | TSV Trittau | 0 : 1 | -1 |
66. | | Alexander Beifus / Michael Koberg | TSV Trittau | 0 : 1 | -1 |
66. | | Peter Staack / Reimer Dalinger | SV Hamberge | 0 : 1 | -1 |
66. | | Deniz Meydaner / Antonius Schönecker | SV Preußen Reinfeld IV | 0 : 1 | -1 |
66. | | Hartmut Süfke / Uwe Karl Lemke | SV Hamberge | 0 : 1 | -1 |
66. | | Jan Lüthje / Britta Nilges | TSV Grabau IV | 0 : 1 | -1 |
66. | | Dominik Rieken / Peter Flatow | TSV Grabau IV | 0 : 1 | -1 |
66. | | Jens Radeloff / Lars Könecke | TSV Bargteheide VII | 0 : 1 | -1 |
66. | | Tom Petersen / Andre Lang | TSV Bargteheide III | 0 : 1 | -1 |
66. | | Oliver Ruddigkeit / Christoph Schumacher | TSV Bargteheide VII | 0 : 1 | -1 |
66. | | Ute Hagen / Matthias Fokuhl | TTG Elmenh./Fischbek VII | 0 : 1 | -1 |
66. | | André Köster / Jörg Schmidt | TSV Bargteheide V | 0 : 1 | -1 |
66. | | Malte Ilemann / Folke Funck | SV Siek V | 0 : 1 | -1 |
66. | | Klaus Ketzer / Daniel Hohnert | SV Hamberge II | 0 : 1 | -1 |
66. | | Jennifer Steckel / Sandra Hartmann | Bargfelder SV IV | 0 : 1 | -1 |
66. | | Uwe Körting / Christoph Masuhr | SV Preußen Reinfeld II | 0 : 1 | -1 |
66. | | Frank Kronziel / Dirk Kronziel | SV Meddewade | 0 : 1 | -1 |
66. | | Helmut Klamt / Karl-Heinz Martin | SSC Hagen Ahrensburg V | 0 : 1 | -1 |
66. | | Jasmina Stobbe / Nadine Kynast | TSV Grabau III | 0 : 1 | -1 |
66. | | Gerd Ludwig / Michael Koberg | TSV Trittau | 0 : 1 | -1 |
66. | | Michael Markscheffel / Philipp Eitel | TSV Bargteheide VIII | 0 : 1 | -1 |
66. | | Manuel Ladwig / Matthias Höltje | SSC Hagen Ahrensburg V | 0 : 1 | -1 |
66. | | Stefan Ewald / Michael Garnatz | SV Meddewade II | 0 : 1 | -1 |
66. | | Wolfgang Finnern / Kai Lindenberg | VfL Oldesloe II | 0 : 1 | -1 |
66. | | Dr. Thomas Freund / Helmut Schäfer | TTG Elmenh./Fischbek | 0 : 1 | -1 |
66. | | Dr. Thomas Freund / Bernd Hofmann | TTG Elmenh./Fischbek | 0 : 1 | -1 |
66. | | Stefan Gäde / Jürgen Zacharias | VfL Oldesloe II | 0 : 1 | -1 |
66. | | Jörg Baumann / Frank Lewandowski | VFL Tremsbüttel II | 0 : 1 | -1 |
66. | | Heinz Burmeister / Jens Neitzel | SV Preußen Reinfeld IV | 0 : 1 | -1 |
66. | | Karl-Heinz Carstens / Ellen Schütz | TSV Grabau II | 0 : 1 | -1 |
66. | | Helga Cordes / Uwe Fröhling | TTG Elmenh./Fischbek VII | 0 : 1 | -1 |
66. | | Gerfried Dahlke / Robert Theisen | VFL Tremsbüttel IV | 0 : 1 | -1 |
66. | | Laszlo Horvath / Walter Langenohl | WSV Tangstedt | 0 : 1 | -1 |
66. | | Joachim Globisch / Andreas Lorenz | VFL Rethwisch | 0 : 1 | -1 |
66. | | Florian Gloy / Leon Bergengruen | SSC Hagen Ahrensburg III | 0 : 1 | -1 |
66. | | Raimar Straschek / Emre Meydaner | SV Preußen Reinfeld III | 0 : 1 | -1 |
66. | | Lothar Thierling / Michael Möllermann | SV Hamberge II | 0 : 1 | -1 |
66. | | Norbert Timm / Hans-Jörg Steffens | TTG Elmenh./Fischbek III | 0 : 1 | -1 |
66. | | Reno Wilhelmi / Folker Zöftig | VFL Tremsbüttel | 0 : 1 | -1 |
66. | | Jan von Bergen / Patrick Rögener | Bargfelder SV IV | 0 : 1 | -1 |
66. | | Thorge Berg / Stefan Häse | TSV Bargteheide IV | 0 : 1 | -1 |
66. | | Thorge Berg / Phillip Sandmann | TSV Bargteheide IV | 0 : 1 | -1 |
66. | | Christian Pünnjer / Thomas Grätsch | TSV Bargteheide IX | 0 : 1 | -1 |
66. | | Sebastian Schult / Tim Thode | VFL Tremsbüttel | 0 : 1 | -1 |
66. | | Hugo Schiro / Irmgard Wolff | VFL Tremsbüttel IV | 0 : 1 | -1 |
66. | | Niklas Dag Koitzsch / Niels Joseph | Bargfelder SV II | 0 : 1 | -1 |
66. | | Maximilian Nitsch / Felix Nitsch | TSV Grabau II | 0 : 1 | -1 |
66. | | Wolfgang Schaeper / Wolfgang Queiser | TSV Bargteheide VIII | 0 : 1 | -1 |
66. | | Helmut Schäfer / Luca Pascal Wagner | TTG Elmenh./Fischbek II | 0 : 1 | -1 |
66. | | Arne Scheidt / Michel Hammermeister | TSV Trittau II | 0 : 1 | -1 |
66. | | Nicky Schmandtke / Andreas Kynast | TSV Grabau | 0 : 1 | -1 |
66. | | Tobias Schönecker / Klaus Fornalik | SV Preußen Reinfeld II | 0 : 1 | -1 |
66. | | Reinhold Schulz / Thomas Grofer | SSC Hagen Ahrensburg IX | 0 : 1 | -1 |
66. | | Erhard Mindermann / Melanie Hagen | SSC Hagen Ahrensburg IV | 0 : 1 | -1 |
66. | | Michael Morre / Moritz Otto | TSV Grabau III | 0 : 1 | -1 |
66. | | Gerhard Müller / Michael Morre | TSV Grabau | 0 : 1 | -1 |
132. | | Jens-Uwe Sass / Mirco Hildebrandt | VFL Rethwisch | 0 : 2 | -2 |
132. | | Manfred Plambeck / Günter Schlaak | TSV Bargteheide IX | 0 : 2 | -2 |