|
| 28.04.2024 | G | SG Obercrinitz | 4:9 | Markus Günther | +11 +8 -6 +9 | 3:1 |
| | | Chris Heidel | -9 -9 -9 | 0:3 |
| 14.04.2024 | G | SSV BW Gersdorf | 9:6 | Marcel Kirsch | +9 +7 -7 +10 | 3:1 |
| | | Maximilian Stark | -5 -5 +9 -6 | 1:3 |
| 06.04.2024 | G | SV Rot. Langenbach | 15:0 | Bernd Sachs | +6 +4 +3 | 3:0 |
| | | Robert Joachim | +7 +5 +5 | 3:0 |
| 17.03.2024 | G | ESV Lok Zwickau 3 | 3:12 | Carsten Krauß | +7 -5 +9 -3 -7 | 2:3 |
| | | Andreas Bochmann | +5 -6 +9 +10 | 3:1 |
| 09.03.2024 | H | SV Stenn 3 | 11:4 | Jens Holfeld | -11 +4 -5 -7 | 1:3 |
| | | Frank Lippold | +2 +5 +8 | 3:0 |
| 02.03.2024 | H | SV Heinrichsort/Röd. | 15:0 | Jens Uhlig | +4 -7 -5 +9 +4 | 3:2 |
| | | Willy Essler | +8 +9 -7 +6 | 3:1 |
| 24.02.2024 | H | SV Remse 3 | 10:5 | Marcel Rösler | +8 -8 -10 -7 | 1:3 |
| | | Stefan Selbmann | -9 +6 -4 +11 -7 | 2:3 |
| 18.02.2024 | G | SV Remse 3 | 4:2 | Chris Schmieder | -8 +11 -9 +4 +9 | 3:2 |
| | | Colin Kästner | +4 -9 +6 -9 +6 | 3:2 |
| 18.02.2024 | H | SV Remse 5 | 4:2 | Elias Schenk | +8 +2 +8 | 3:0 |
| | | Frank Wagner | -6 -2 +9 -6 | 1:3 |
| 18.02.2024 | G | SSV BW Gersdorf | 3:4 | Marcel Kirsch | +6 +13 +5 | 3:0 |
| | | Patrick Walther | +9 -6 -8 -9 | 1:3 |
| 04.02.2024 | G | SV SR Hohenstein-E. | 9:7 | Steffen Meißner | +9 -6 -9 -8 | 1:3 |
| | | Stefan Lerche | +8 -3 +8 -8 -9 | 2:3 |
| 06.01.2024 | H | TTC SR Hohenstein-E. 8 | 15:0 | Volker Wienhold | -10 -9 +3 +6 +12 | 3:2 |
| | | Jan Mehlhorn | +6 +7 +9 | 3:0 |
| 16.12.2023 | H | SG Meerane 02 3 | 4:0 | Clemens Rast | +1 +3 +5 | 3:0 |
| 09.12.2023 | H | SSV BW Gersdorf | 13:2 | Marcel Kirsch | -6 +8 +9 +9 | 3:1 |
| | | Jörg Teuber | +4 +8 +3 | 3:0 |
| 03.12.2023 | G | SV Stenn 3 | 11:4 | Frank Lippold | +4 +4 -6 +10 | 3:1 |
| | | Jens Holfeld | +10 +11 -9 +12 | 3:1 |
| 02.12.2023 | H | SV Rot. Langenbach | 14:1 | Markus Wolf | +3 +7 +8 | 3:0 |
| | | Steffen Bär | +8 +2 +6 | 3:0 |
| 04.11.2023 | H | ESV Lok Zwickau 3 | 8:8 | Mike Rucks | -7 +11 -6 -8 | 1:3 |
| | | Lutz Hetland | -9 -11 +11 +8 -9 | 2:3 |
| 28.10.2023 | G | SV Remse 3 | 12:3 | Chris Schmieder | +5 +5 +6 | 3:0 |
| | | Marcel Rösler | -8 +7 +7 +7 | 3:1 |
| 21.10.2023 | H | SV SR Hohenstein-E. | 12:3 | Steffen Meißner | +9 +5 +6 | 3:0 |
| | | Stefan Lerche | +5 +8 +5 | 3:0 |
| 15.10.2023 | G | SV Heinrichsort/Röd. | 10:5 | Jens Bröer | +9 +9 -7 -10 +7 | 3:2 |
| | | Jens Uhlig | +6 +6 +5 | 3:0 |
| 01.10.2023 | G | TTC SR Hohenstein-E. 8 | 9:6 | Volker Wienhold | +7 -9 +11 -3 -10 | 2:3 |
| | | Jan Mehlhorn | +5 +11 +8 | 3:0 |
| 02.04.2023 | G | SV Remse 4 | 9:7 | Marcel Rösler | -8 +10 +9 +3 | 3:1 |
| | | Thomas Barth | +4 +8 -13 +9 | 3:1 |
| 01.04.2023 | G | BSC Rapid Chemnitz 3 | 1:4 | André Hauswald | -6 -7 -11 | 0:3 |
| 01.04.2023 | H | TTV Stützengrün | 2:4 | Benjamin Mittelbach | -10 -10 -7 | 0:3 |
| 01.04.2023 | G | Mühltroffer SV | 4:0 | Christoph Kuhl | +5 +6 +8 | 3:0 |
| 19.03.2023 | G | SV Cainsdorf 2011 | 6:9 | Mario Preiß | +7 -7 +7 -7 -10 | 2:3 |
| | | Rainer David | +8 +4 -10 +10 | 3:1 |
| 04.03.2023 | H | Post SV Crimmitschau 3 | 14:1 | Ronny Pohl | +7 -9 +6 +8 | 3:1 |
| | | Franz Rummel | +5 +2 -5 +5 | 3:1 |
| 26.02.2023 | G | TTC SR Hohenstein-E. 8 | 10:5 | Volker Wienhold | +4 +7 -10 +9 | 3:1 |
| | | Hans-Günther Krause | +7 +6 +4 | 3:0 |
| 18.02.2023 | H | SV Remse 3 | 4:0 | Tobias Seltmann | +10 -9 +8 +7 | 3:1 |
| 18.02.2023 | H | TTC SR Hohenstein-E. 8 | 4:0 | Daniel Lübke | +9 +9 +5 | 3:0 |
| 18.02.2023 | G | Post SV Crimmitschau 2 | 4:1 | Frank Schöniger | +9 +8 -5 +8 | 3:1 |
| 05.02.2023 | G | SV Chemie Zwickau | 9:7 | Frederic Nestler | -10 +9 -5 +9 +8 | 3:2 |
| | | Marco Pohler | +7 +7 +4 | 3:0 |
| 29.01.2023 | G | SV Heinrichsort/Röd. | 11:4 | Jens Bröer | -14 +8 +8 +6 | 3:1 |
| | | Jens Uhlig | -9 +9 +8 +8 | 3:1 |
| 14.01.2023 | H | SSV Lichtenstein | 12:3 | Ullrich Meißner | +7 +5 +4 | 3:0 |
| | | Walter Eckstein | +3 +7 +9 | 3:0 |
| 17.12.2022 | G | TuS Hohenstein-E. 2 | 4:0 | Günter Elfmann | +6 +4 +5 | 3:0 |
| 17.12.2022 | H | SV Stenn 3 | 4:1 | Frank Lippold | +4 -5 -6 +6 -10 | 2:3 |
| 11.12.2022 | G | TSV Germania Werdau 2 | 8:8 | Stefan Scholz | +8 +11 +6 | 3:0 |
| | | Bert Bonke | +9 +5 -9 -6 +12 | 3:2 |
| 03.12.2022 | H | SV Remse 4 | 13:2 | Marcel Rösler | +14 +6 +8 | 3:0 |
| | | Dirk Dittrich | -18 -6 +5 -10 | 1:3 |
| 20.11.2022 | G | Post SV Crimmitschau 3 | 10:5 | Bernd Seifert | +2 +8 -3 +6 | 3:1 |
| | | Gunnar Cerpinsky | +5 +5 +3 | 3:0 |
| 12.11.2022 | H | SV Cainsdorf 2011 | 10:5 | Mario Preiß | -6 +10 -3 -4 | 1:3 |
| | | Rainer David | +3 -9 +8 +9 | 3:1 |
| 08.10.2022 | G | SSV Lichtenstein | 12:3 | Ullrich Meißner | +12 +5 +3 | 3:0 |
| | | Walter Eckstein | +11 +9 +5 | 3:0 |
| 24.09.2022 | H | TTC SR Hohenstein-E. 8 | 10:5 | Volker Wienhold | +9 -9 -7 +10 -7 | 2:3 |
| | | Heinz Goldschadt | +3 +10 +5 | 3:0 |
| 11.09.2022 | G | SV Heinrichsort/Röd. | 8:8 | Jens Bröer | -5 -2 -5 | 0:3 |
| | | Willy Essler | +8 -9 -6 -4 | 1:3 |
|