1. | | Tobias Rother / Daniel Hartmann | TTC Mölln III | 9 : 0 | +9 |
2. | | Karl-Heinz Seifert / Michel Möller | Lauenburger SV II | 7 : 2 | +5 |
3. | | Henri Bertelsen / Simon Tautz | Krummesser SV III | 7 : 3 | +4 |
4. | | Stefan Usemann / Odette Lübbe | TSV Schwarzenbek IV | 4 : 1 | +3 |
5. | | Marten Koch / Dennis Ehret | TSV Wentorf-Sandesn. | 3 : 0 | +3 |
6. | | Bence Bucsky / Thomas Jelinski | Lübecker TS III | 6 : 4 | +2 |
7. | | Bernd Hamann / Kay Friedrich | TSV Wentorf-Sandesn. | 3 : 1 | +2 |
8. | | Simon Tautz / Lasse Jensen | Krummesser SV III | 2 : 0 | +2 |
8. | | Simon Tautz / Jonas Bertelsen | Krummesser SV III | 2 : 0 | +2 |
10. | | Timo Hauschild / Alexander Frädrich | ESV Büchen | 3 : 2 | +1 |
10. | | Uwe Vanselow / Torsten Möller | Lauenburger SV II | 3 : 2 | +1 |
12. | | Torsten Möller / Hartwig Schinkel | Lauenburger SV II | 2 : 1 | +1 |
13. | | Jens Rathje / Michael Dittmann | TSV Wentorf-Sandesn. | 1 : 0 | +1 |
13. | | Tom Janzen / Armin Hallmann | ESV Büchen | 1 : 0 | +1 |
13. | | Christian Saß / Bernd Hamann | TSV Wentorf-Sandesn. | 1 : 0 | +1 |
13. | | Thomas Paul / Lennart Päpke | TTC Mölln III | 1 : 0 | +1 |
13. | | Birger Tesnau / Kay Friedrich | TSV Wentorf-Sandesn. | 1 : 0 | +1 |
13. | | Marten Koch / Kay Friedrich | TSV Wentorf-Sandesn. | 1 : 0 | +1 |
19. | | Dr. Hendrik Fender / Johannes Koch | Lübecker TS III | 5 : 5 | 0 |
20. | | Tim Burmeister / Thomas Paul | TTC Mölln III | 3 : 3 | 0 |
20. | | Volker Hengst / Ralf Lohmann | TSV Berkenthin | 3 : 3 | 0 |
22. | | Stefan Usemann / Daniel Christlieb | TSV Schwarzenbek IV | 1 : 1 | 0 |
22. | | Monique Weber / Rainer Schulzki | ESV Büchen | 1 : 1 | 0 |
22. | | Kai Rennen / Ralf Lohmann | TSV Berkenthin | 1 : 1 | 0 |
22. | | Bendix Ebel / Daniel Christlieb | TSV Schwarzenbek IV | 1 : 1 | 0 |
22. | | Emanuel Krüger / Torsten Möller | Lauenburger SV II | 1 : 1 | 0 |
22. | | Timo Hauschild / Armin Hallmann | ESV Büchen | 1 : 1 | 0 |
28. | | Marten Koch / Jens Rathje | TSV Wentorf-Sandesn. | 3 : 4 | -1 |
29. | | Daniel Christlieb / Patrik Huch | TSV Schwarzenbek IV | 1 : 2 | -1 |
29. | | Corin Reyelt / Bendix Ebel | TSV Schwarzenbek IV | 1 : 2 | -1 |
31. | | Volker Hengst / Luca Fallberg | TSV Berkenthin | 0 : 1 | -1 |
31. | | Sascha Mialkas / Björn Konow | Krummesser SV III | 0 : 1 | -1 |
31. | | Stefan Usemann / Bendix Ebel | TSV Schwarzenbek IV | 0 : 1 | -1 |
31. | | Tim Burmeister / Lennart Päpke | TTC Mölln III | 0 : 1 | -1 |
31. | | Lara-Kristin Möws / Kai Rennen | TSV Berkenthin | 0 : 1 | -1 |
31. | | Ralf Heynicke / Sven Friedrichs | TSV Berkenthin | 0 : 1 | -1 |
31. | | Volkhard Ehlert / Jonah Muck | MTV Lübeck | 0 : 1 | -1 |
31. | | Stefan Gayny / Jonah Muck | MTV Lübeck | 0 : 1 | -1 |
31. | | Bernd Hamann / Jörg Hill | TSV Wentorf-Sandesn. | 0 : 1 | -1 |
31. | | Bernd Hamann / Jens Rathje | TSV Wentorf-Sandesn. | 0 : 1 | -1 |
31. | | Daniel Christlieb / Jannik Bruhn | TSV Schwarzenbek IV | 0 : 1 | -1 |
31. | | Daniel Christlieb / Laura Michaelsen | TSV Schwarzenbek IV | 0 : 1 | -1 |
31. | | Johannes Koch / Frederik Scheel | Lübecker TS III | 0 : 1 | -1 |
31. | | Kay Friedrich / Jörg Hill | TSV Wentorf-Sandesn. | 0 : 1 | -1 |
31. | | Niklas Benedikt Muck / Jonah Muck | MTV Lübeck | 0 : 1 | -1 |
31. | | David Kurgenov / Marten Koch | TSV Wentorf-Sandesn. | 0 : 1 | -1 |
47. | | Tom Janzen / Monique Weber | ESV Büchen | 3 : 5 | -2 |
48. | | Corin Reyelt / Stefan Usemann | TSV Schwarzenbek IV | 1 : 3 | -2 |
49. | | Sascha Mialkas / Ulrich Knöll | Krummesser SV III | 0 : 2 | -2 |
49. | | Alexander Frädrich / Nils Simon | ESV Büchen | 0 : 2 | -2 |
49. | | Sören Paap / Albert Scherer | Krummesser SV III | 0 : 2 | -2 |
49. | | Ferdi Corbayrami / Volkhard Ehlert | MTV Lübeck | 0 : 2 | -2 |
49. | | Ferdi Corbayrami / Niklas Benedikt Muck | MTV Lübeck | 0 : 2 | -2 |
49. | | Timo Hauschild / Ingo Scharnberg | ESV Büchen | 0 : 2 | -2 |
55. | | Lara-Kristin Möws / Sven Friedrichs | TSV Berkenthin | 2 : 5 | -3 |
56. | | Albert Scherer / Sascha Mialkas | Krummesser SV III | 1 : 4 | -3 |