1. | | Ralf Früchting / Susanne Netzel | SSV Nübbel | 8 : 0 | +8 |
2. | | Bernd Soldner / Ulf Tiedemann | TuS Rotenhof Rendsb. | 5 : 1 | +4 |
3. | | Dr. Peter Martin / Bernd Kähler | SV GW Mielkendorf | 4 : 0 | +4 |
4. | | Walter Meier / Thomas Keller | Westerrönfelder SV II | 5 : 2 | +3 |
5. | | Matthias Matt / Michael Stahl | Barkelsbyer SV II | 4 : 1 | +3 |
6. | | Tariq Ahmed / Horst Meggers | FT Eider Büdelsdorf | 3 : 0 | +3 |
6. | | Tariq Ahmed / Wilfried Skadow | FT Eider Büdelsdorf | 3 : 0 | +3 |
6. | | Heiko Dworznik / Christopher Klostermann | SSV Bredenbek | 3 : 0 | +3 |
6. | | Heiko Dworznik / Ronald Krüger | SSV Bredenbek | 3 : 0 | +3 |
6. | | Peter Schliemann / Hans Gentz | Barkelsbyer SV II | 3 : 0 | +3 |
11. | | Peter Schliemann / Michael Stahl | Barkelsbyer SV II | 3 : 1 | +2 |
12. | | Hauke Renkhoff / Christian Schwanert | SG Kosel / Fleckeby | 2 : 0 | +2 |
12. | | Ulf Tiedemann / Bastian Büttner | TuS Rotenhof Rendsb. | 2 : 0 | +2 |
12. | | Bastian Büttner / Peter Ihle | TuS Rotenhof Rendsb. | 2 : 0 | +2 |
12. | | Tariq Ahmed / Klaus Rehse | FT Eider Büdelsdorf | 2 : 0 | +2 |
16. | | Norbert Lööck / Carsten Brennmaehl | Osterbyer SV II | 5 : 4 | +1 |
16. | | Peter Otto / Klaus Rehse | FT Eider Büdelsdorf | 5 : 4 | +1 |
16. | | Ingo Schablowski / Holger Grün | Westerrönfelder SV II | 5 : 4 | +1 |
19. | | Felix Grimm / Finn Koll | Osterbyer SV II | 4 : 3 | +1 |
20. | | Bernd Kähler / Lukas Schünemann | SV GW Mielkendorf | 3 : 2 | +1 |
21. | | Horst Meggers / Wolfgang Wollschläger | FT Eider Büdelsdorf | 2 : 1 | +1 |
21. | | Gerd Detlefsen / Walter Becker | MTSV Hohenwestedt | 2 : 1 | +1 |
23. | | Heiko Dworznik / Michael Klemp | SSV Bredenbek | 1 : 0 | +1 |
23. | | Heiko Dworznik / Christoph Fischer | SSV Bredenbek | 1 : 0 | +1 |
23. | | Harald Heide / Torsten Freese | Barkelsbyer SV II | 1 : 0 | +1 |
23. | | Martin Hohmann / Christiane Busch | SSV Nübbel | 1 : 0 | +1 |
23. | | Susanne Netzel / Siegfried Schultz | SSV Nübbel | 1 : 0 | +1 |
23. | | Christopher Klostermann / Christoph Fischer | SSV Bredenbek | 1 : 0 | +1 |
23. | | Roger Lamprecht / Matthias Nadolski | TSV Beringstedt II | 1 : 0 | +1 |
23. | | Stefan Tunn / Ursula Hübner | SV GW Mielkendorf | 1 : 0 | +1 |
23. | | Ole Wessels / Carsten Brennmaehl | Osterbyer SV II | 1 : 0 | +1 |
23. | | Joachim Stiller / Claus Hübner | TuS Rotenhof Rendsb. | 1 : 0 | +1 |
23. | | Hauke Renkhoff / Olff-Martin Hansen | SG Kosel / Fleckeby | 1 : 0 | +1 |
23. | | Guido Schwarzer / Dietger Paulwitz | TSV Vineta Audorf III | 1 : 0 | +1 |
23. | | Michael Klemp / Ronald Krüger | SSV Bredenbek | 1 : 0 | +1 |
23. | | Stefan Tunn / Jörn Friedrich | SV GW Mielkendorf | 1 : 0 | +1 |
23. | | Florian Heesch / Roger Lamprecht | TSV Beringstedt II | 1 : 0 | +1 |
23. | | Martin Gluschke / Achim Messerschmidt | SG Kosel / Fleckeby | 1 : 0 | +1 |
23. | | Martin Gluschke / Christian Schwanert | SG Kosel / Fleckeby | 1 : 0 | +1 |
40. | | Joachim Stiller / Peter Ihle | TuS Rotenhof Rendsb. | 2 : 2 | 0 |
41. | | Heiko Dworznik / André Schäfer | SSV Bredenbek | 1 : 1 | 0 |
41. | | Christoph Fischer / Ronald Krüger | SSV Bredenbek | 1 : 1 | 0 |
43. | | Olff-Martin Hansen / Achim Messerschmidt | SG Kosel / Fleckeby | 3 : 4 | -1 |
43. | | Stefan Tunn / Sören Mattschull | SV GW Mielkendorf | 3 : 4 | -1 |
45. | | Matthias Matt / Harald Heide | Barkelsbyer SV II | 2 : 3 | -1 |
46. | | Peter Korff / Olff-Martin Hansen | SG Kosel / Fleckeby | 1 : 2 | -1 |
46. | | Hans Gentz / Harald Heide | Barkelsbyer SV II | 1 : 2 | -1 |
48. | | Harald Haackert / Achim Messerschmidt | SG Kosel / Fleckeby | 0 : 1 | -1 |
48. | | Harald Haackert / Marco Hertwig | SG Kosel / Fleckeby | 0 : 1 | -1 |
48. | | Harald Heide / Ralf Koppe | Barkelsbyer SV II | 0 : 1 | -1 |
48. | | Gerd Detlefsen / Marc Westphal | MTSV Hohenwestedt | 0 : 1 | -1 |
48. | | Tariq Ahmed / Michael Treppner | FT Eider Büdelsdorf | 0 : 1 | -1 |
48. | | Walter Becker / Gerhard Kossek | MTSV Hohenwestedt | 0 : 1 | -1 |
48. | | Petra Krohn / Gerhard Kroll | TSV Vineta Audorf III | 0 : 1 | -1 |
48. | | Roger Lamprecht / Tommy Heesch | TSV Beringstedt II | 0 : 1 | -1 |
48. | | Walter Meier / Georg Bunse | Westerrönfelder SV II | 0 : 1 | -1 |
48. | | Peter Ihle / Claus Hübner | TuS Rotenhof Rendsb. | 0 : 1 | -1 |
48. | | Stefan Heesch / Florian Heesch | TSV Beringstedt II | 0 : 1 | -1 |
48. | | Ole Wessels / Finn Koll | Osterbyer SV II | 0 : 1 | -1 |
48. | | Ole Wessels / Felix Grimm | Osterbyer SV II | 0 : 1 | -1 |
48. | | Finn Koll / Lukas Göppert | Osterbyer SV II | 0 : 1 | -1 |
48. | | Joachim Stiller / Bastian Büttner | TuS Rotenhof Rendsb. | 0 : 1 | -1 |
48. | | Ulf Tiedemann / Claus Hübner | TuS Rotenhof Rendsb. | 0 : 1 | -1 |
48. | | Ralf Früchting / Martin Hohmann | SSV Nübbel | 0 : 1 | -1 |
48. | | Ralf Früchting / Christiane Busch | SSV Nübbel | 0 : 1 | -1 |
48. | | Guido Schwarzer / Falk Horn | TSV Vineta Audorf III | 0 : 1 | -1 |
48. | | Gerd Rohwer / Falk Horn | TSV Vineta Audorf III | 0 : 1 | -1 |
48. | | Gerd Rohwer / Petra Krohn | TSV Vineta Audorf III | 0 : 1 | -1 |
48. | | Hauke Renkhoff / Marco Hertwig | SG Kosel / Fleckeby | 0 : 1 | -1 |
48. | | Hauke Renkhoff / Harald Haackert | SG Kosel / Fleckeby | 0 : 1 | -1 |
48. | | Walter Meier / Volker Meyer | Westerrönfelder SV II | 0 : 1 | -1 |
48. | | Walter Meier / Ronny Kensy | Westerrönfelder SV II | 0 : 1 | -1 |
48. | | Achim Messerschmidt / Christian Schwanert | SG Kosel / Fleckeby | 0 : 1 | -1 |
48. | | Björn Freese / Tommy Heesch | TSV Beringstedt II | 0 : 1 | -1 |
48. | | Thorsten Graf / Martin Gluschke | SG Kosel / Fleckeby | 0 : 1 | -1 |
48. | | Wilfried Skadow / Wolfgang Wollschläger | FT Eider Büdelsdorf | 0 : 1 | -1 |
48. | | Ronald Krüger / André Schäfer | SSV Bredenbek | 0 : 1 | -1 |
48. | | Ingo Schablowski / Ronny Kensy | Westerrönfelder SV II | 0 : 1 | -1 |
48. | | Martin Gluschke / Harald Haackert | SG Kosel / Fleckeby | 0 : 1 | -1 |
48. | | Matthias Nadolski / Tommy Heesch | TSV Beringstedt II | 0 : 1 | -1 |
81. | | Roger Lamprecht / Björn Freese | TSV Beringstedt II | 2 : 4 | -2 |
81. | | Petra Krohn / Guido Schwarzer | TSV Vineta Audorf III | 2 : 4 | -2 |
83. | | Dieter Lau / Martin Hohmann | SSV Nübbel | 1 : 3 | -2 |
84. | | Udo Medewitz / Falk Horn | TSV Vineta Audorf III | 0 : 2 | -2 |
84. | | Florian Heesch / Ilka Mehrens | TSV Beringstedt II | 0 : 2 | -2 |
84. | | Lukas Schünemann / Sören Mattschull | SV GW Mielkendorf | 0 : 2 | -2 |
87. | | Christoph Fischer / Michael Klemp | SSV Bredenbek | 1 : 4 | -3 |
88. | | Marc Westphal / Gerhard Kossek | MTSV Hohenwestedt | 0 : 3 | -3 |
89. | | Florian Heesch / Matthias Nadolski | TSV Beringstedt II | 1 : 5 | -4 |
90. | | Martin Hohmann / Siegfried Schultz | SSV Nübbel | 0 : 4 | -4 |
91. | | Gerd Rohwer / Udo Medewitz | TSV Vineta Audorf III | 0 : 6 | -6 |