| RDG2 | | Di | 28.08.18 | | 20:00 | SSV Bredenbek | TSV Vineta Audorf III | 8:3 | |
| RDG5 | | Mi | 29.08.18 | | 19:30 | MTSV Hohenwestedt | SV GW Mielkendorf | 3:8 | |
| RDG1 | | Mi | 29.08.18 | | 20:00 | Westerrönfelder SV II | TuS Rotenhof Rendsb. | 8:4 | |
| RDG3 | | Fr | 31.08.18 | | 20:15 | SSV Nübbel | TSV Beringstedt II | 8:3 | |
| RDG4 | | Fr | 31.08.18 | | 20:15 | Barkelsbyer SV II | Osterbyer SV II | 4:8 | |
| RDG12 | | Mo | 03.09.18 | | 19:30 | TuS Rotenhof Rendsb. | SG Kosel / Fleckeby | 8:1 | |
| RDG7 | | Mo | 03.09.18 | | 20:00 | FT Eider Büdelsdorf | MTSV Hohenwestedt | 8:1 | |
| RDG8 | | Mi | 05.09.18 | | 20:00 | SV GW Mielkendorf | Barkelsbyer SV II | 8:2 | |
| RDG9 | | Mi | 05.09.18 | | 20:00 | Osterbyer SV II | SSV Nübbel | 7:7 | |
| RDG10 | | Mi | 05.09.18 | v | 20:30 | TSV Beringstedt II | SSV Bredenbek | 5:8 | |
| RDG18 | | Mo | 10.09.18 | | 19:30 | TuS Rotenhof Rendsb. | TSV Vineta Audorf III | 8:1 | |
| RDG6 | | Mo | 10.09.18 | v t | 20:00 | FT Eider Büdelsdorf | SG Kosel / Fleckeby | 8:1 | |
| RDG14 | | Di | 11.09.18 | | 20:00 | SSV Bredenbek | Osterbyer SV II | 8:4 | |
| RDG17 | | Mi | 12.09.18 | | 19:30 | MTSV Hohenwestedt | SG Kosel / Fleckeby | 2:8 | |
| RDG13 | | Mi | 12.09.18 | | 20:00 | Westerrönfelder SV II | TSV Beringstedt II | 6:8 | |
| RDG15 | | Fr | 14.09.18 | | 20:15 | SSV Nübbel | SV GW Mielkendorf | 8:3 | |
| RDG16 | | Fr | 14.09.18 | | 20:15 | Barkelsbyer SV II | FT Eider Büdelsdorf | 3:8 | |
| RDG19 | | Mo | 17.09.18 | | 20:00 | FT Eider Büdelsdorf | SSV Nübbel | 8:2 | |
| RDG22 | | Mi | 19.09.18 | | 19:30 | TSV Beringstedt II | TuS Rotenhof Rendsb. | 5:8 | |
| RDG20 | | Mi | 19.09.18 | | 20:00 | SV GW Mielkendorf | SSV Bredenbek | 8:2 | |
| RDG21 | | Mi | 19.09.18 | | 20:00 | Osterbyer SV II | Westerrönfelder SV II | 8:1 | |
| RDG24 | | Fr | 21.09.18 | | 20:00 | SG Kosel / Fleckeby | TSV Vineta Audorf III | 8:1 | |
| RDG30 | | Mo | 24.09.18 | | 19:30 | TuS Rotenhof Rendsb. | Osterbyer SV II | 8:1 | |
| RDG26 | | Di | 25.09.18 | | 20:00 | SSV Bredenbek | FT Eider Büdelsdorf | 3:8 | |
| RDG25 | | Mi | 26.09.18 | | 20:00 | Westerrönfelder SV II | SV GW Mielkendorf | 3:8 | |
| RDG29 | | Fr | 28.09.18 | | 20:00 | TSV Vineta Audorf III | TSV Beringstedt II | 1:8 | |
| RDG27 | | Fr | 28.09.18 | | 20:15 | SSV Nübbel | MTSV Hohenwestedt | 8:0 | kl |
| RDG28 | | Fr | 28.09.18 | | 20:15 | Barkelsbyer SV II | SG Kosel / Fleckeby | 8:2 | |
| RDG11 | | Fr | 12.10.18 | v | 20:00 | TSV Vineta Audorf III | Westerrönfelder SV II | 2:8 | |
| RDG23 | | Mi | 17.10.18 | v | 19:30 | MTSV Hohenwestedt | Barkelsbyer SV II | 2:8 | |
| RDG36 | | Fr | 19.10.18 | v | 20:00 | SG Kosel / Fleckeby | TSV Beringstedt II | 6:8 | |
| RDG31 | | Mo | 22.10.18 | | 20:00 | FT Eider Büdelsdorf | Westerrönfelder SV II | 8:0 | |
| RDG32 | | Mi | 24.10.18 | | 20:00 | SV GW Mielkendorf | TuS Rotenhof Rendsb. | 0:8 | kl |
| RDG33 | | Fr | 26.10.18 | v | 20:00 | Osterbyer SV II | TSV Vineta Audorf III | 8:2 | |
| RDG34 | | Fr | 26.10.18 | | 20:15 | Barkelsbyer SV II | SSV Nübbel | 4:8 | |
| RDG42 | | Mo | 29.10.18 | | 19:30 | TuS Rotenhof Rendsb. | FT Eider Büdelsdorf | 4:8 | |
| RDG38 | | Di | 30.10.18 | | 20:00 | SSV Bredenbek | Barkelsbyer SV II | 8:3 | |
| RDG41 | | Fr | 02.11.18 | | 20:00 | TSV Vineta Audorf III | SV GW Mielkendorf | 4:8 | |
| RDG39 | | Fr | 02.11.18 | | 20:15 | SSV Nübbel | SG Kosel / Fleckeby | 8:3 | |
| RDG43 | | Mo | 05.11.18 | | 20:00 | FT Eider Büdelsdorf | TSV Vineta Audorf III | 8:1 | |
| RDG44 | | Mi | 07.11.18 | | 20:00 | SV GW Mielkendorf | TSV Beringstedt II | 8:0 | |
| RDG55 | | Mi | 07.11.18 | v t | 20:00 | Osterbyer SV II | FT Eider Büdelsdorf | 7:7 | |
| RDG48 | | Fr | 09.11.18 | | 20:00 | SG Kosel / Fleckeby | Osterbyer SV II | 8:4 | |
| RDG45 | | Fr | 09.11.18 | | 20:15 | SSV Nübbel | SSV Bredenbek | 6:8 | |
| RDG54 | | Mo | 12.11.18 | | 19:30 | TuS Rotenhof Rendsb. | Barkelsbyer SV II | 8:1 | |
| RDG50 | | Di | 13.11.18 | | 20:00 | SSV Bredenbek | SG Kosel / Fleckeby | 8:0 | |
| RDG52 | | Mi | 14.11.18 | | 19:30 | TSV Beringstedt II | FT Eider Büdelsdorf | 3:8 | |
| RDG49 | | Mi | 14.11.18 | | 20:00 | Westerrönfelder SV II | SSV Nübbel | 4:8 | |
| RDG56 | | Di | 20.11.18 | | 20:00 | SSV Bredenbek | Westerrönfelder SV II | 8:4 | |
| RDG51 | | Mi | 21.11.18 | v | 20:00 | Osterbyer SV II | SV GW Mielkendorf | 6:8 | |
| RDG60 | | Fr | 23.11.18 | | 20:00 | SG Kosel / Fleckeby | SV GW Mielkendorf | 3:8 | |
| RDG57 | | Fr | 23.11.18 | | 20:15 | SSV Nübbel | TuS Rotenhof Rendsb. | 7:7 | |
| RDG58 | | Fr | 23.11.18 | | 20:15 | Barkelsbyer SV II | TSV Vineta Audorf III | 8:3 | |
| RDG66 | | Mo | 26.11.18 | | 19:30 | TuS Rotenhof Rendsb. | SSV Bredenbek | 1:8 | |
| RDG64 | | Mi | 28.11.18 | | 19:30 | TSV Beringstedt II | Barkelsbyer SV II | 4:8 | |
| RDG61 | | Mi | 28.11.18 | | 20:00 | Westerrönfelder SV II | SG Kosel / Fleckeby | 8:4 | |
| RDG62 | | Mi | 28.11.18 | | 20:00 | SV GW Mielkendorf | FT Eider Büdelsdorf | 8:5 | |
| RDG65 | | Fr | 30.11.18 | | 20:00 | TSV Vineta Audorf III | SSV Nübbel | 2:8 | |
| RDG40 | | Mi | 05.12.18 | | 19:30 | TSV Beringstedt II | Osterbyer SV II | 2:8 | |
| RDG46 | | Fr | 07.12.18 | | 20:15 | Barkelsbyer SV II | Westerrönfelder SV II | 8:3 | |
|