1. | | Christian Fahl / Björn Lorenzen | TSV Mildstedt | 20 : 1 | +19 |
2. | | Kirsten Krüger-Trupkovic / Franz Schiffner | TSB Flensburg | 19 : 3 | +16 |
3. | | Jonas Polzin / Marcus Durst | TSV Süderbrarup II | 18 : 5 | +13 |
4. | | Torsten Köster / Martin Gerbitz | TSV Friedrichsberg-B | 15 : 4 | +11 |
5. | | Norman Bruhn / Thomas Witt | TTV Koldenbüttel | 12 : 4 | +8 |
6. | | Florian Andresen / Hauke Petersen | TSV Mildstedt | 13 : 6 | +7 |
7. | | Jochen Jensen / Ulf Böttiger | TUS Havetoft | 8 : 2 | +6 |
8. | | Henning Freriks / Klaus Mecke | TTV Koldenbüttel | 7 : 1 | +6 |
9. | | Tim Wolbersen / Jan-Ole Neumann | SZ Arlewatt | 11 : 6 | +5 |
10. | | Jan Brandt / Jonas Braack | TTG Eggebek/Tarp | 8 : 3 | +5 |
11. | | Henning Freriks / Leven Nehlsen | TTV Koldenbüttel | 7 : 3 | +4 |
12. | | Sönke Schreiber / Lars Ihfe | TSB Flensburg | 6 : 2 | +4 |
12. | | Hansjürgen Boel Stiller / Michael Noack | KFUM Flensborg | 6 : 2 | +4 |
14. | | Claus Mahrt / Martin Lange | TSV Friedrichsberg-B | 5 : 1 | +4 |
15. | | Claus Mahrt / Michael Nanz | TSV Friedrichsberg-B | 4 : 0 | +4 |
16. | | Michael Klemm / Uwe Schieferdecker | TTG Eggebek/Tarp | 11 : 8 | +3 |
17. | | Mahmud Charyala / Andreas Müller | TTC Ramsharde II | 9 : 6 | +3 |
18. | | Klaus Mecke / Kim Clausen | TTV Koldenbüttel | 7 : 4 | +3 |
18. | | Martin Lange / De Vuong | TSV Friedrichsberg-B II | 7 : 4 | +3 |
18. | | Frank Hollstein / Thomas Krogmann | TSV Friedrichsberg-B II | 7 : 4 | +3 |
21. | | Dirk Behder / Hans Untiedt | KFUM Flensborg | 6 : 3 | +3 |
22. | | Thorsten Bauch / Morten Täubrich | TSV Friedrichsberg-B | 4 : 1 | +3 |
23. | | Stefan Gerdsen / Ralf Kalischko | TUS Havetoft | 10 : 8 | +2 |
23. | | Detlef Zemanek / Bernd Dämmer | TTG Eggebek/Tarp | 10 : 8 | +2 |
25. | | Arne Heeschen / Dr. Wilfried Heinrichs | TSB Flensburg | 9 : 7 | +2 |
26. | | Jochen Jensen / Wolfram von Feilitzsch | TUS Havetoft | 7 : 5 | +2 |
27. | | Dennis Rudolph / Detlef Jacobsen | TSV Süderbrarup II | 6 : 4 | +2 |
28. | | Franz Schiffner / Olaf Klatt | TSB Flensburg | 2 : 0 | +2 |
28. | | Hauke Petersen / Bernd Lange | TSV Mildstedt | 2 : 0 | +2 |
28. | | Torsten Brandt / Kim Clausen | TTV Koldenbüttel | 2 : 0 | +2 |
28. | | Henning Freriks / Norman Bruhn | TTV Koldenbüttel | 2 : 0 | +2 |
28. | | Thomas Witt / Tobias Riechmann | TTV Koldenbüttel | 2 : 0 | +2 |
28. | | Torsten Köster / Frank Hollstein | TSV Friedrichsberg-B | 2 : 0 | +2 |
28. | | Michael Bergen / Thorben Skiweit | KFUM Flensborg | 2 : 0 | +2 |
35. | | Sönke Schreiber / Steven Prenzel | TSB Flensburg | 4 : 3 | +1 |
36. | | Dr. Wilfried Heinrichs / Kolja Winkler | TSB Flensburg | 2 : 1 | +1 |
37. | | Steven Prenzel / Arne Heeschen | TSB Flensburg | 1 : 0 | +1 |
37. | | Steven Prenzel / Kolja Winkler | TSB Flensburg | 1 : 0 | +1 |
37. | | Steven Prenzel / Matthias Dill | TSB Flensburg | 1 : 0 | +1 |
37. | | Uwe Schieferdecker / Jonas Braack | TTG Eggebek/Tarp | 1 : 0 | +1 |
37. | | Hansjürgen Boel Stiller / John Borecki | KFUM Flensborg | 1 : 0 | +1 |
37. | | Bernd Dämmer / Harald Bahrs | TTG Eggebek/Tarp | 1 : 0 | +1 |
37. | | Bernd Dämmer / Jörn Hesse | TTG Eggebek/Tarp | 1 : 0 | +1 |
37. | | De Vuong / Martin Lange | TSV Friedrichsberg-B | 1 : 0 | +1 |
37. | | Torsten Köster / Martin Lange | TSV Friedrichsberg-B | 1 : 0 | +1 |
37. | | Torsten Köster / Claus Mahrt | TSV Friedrichsberg-B | 1 : 0 | +1 |
37. | | Jonas Braack / Mike Hagel | TTG Eggebek/Tarp | 1 : 0 | +1 |
37. | | Klaus Dieter Wenig / Wolfgang Seidel | TSV Wiedingharde | 1 : 0 | +1 |
37. | | Morten Täubrich / Holger Krause | TSV Friedrichsberg-B II | 1 : 0 | +1 |
37. | | Morten Täubrich / Thomas Krogmann | TSV Friedrichsberg-B II | 1 : 0 | +1 |
37. | | Tim Wolbersen / Stefan Schmiedel | SZ Arlewatt | 1 : 0 | +1 |
37. | | Klaus Mecke / Dr. Lars Koltermann | TTV Koldenbüttel | 1 : 0 | +1 |
37. | | Sönke Schreiber / Kai Arne Hinz | TSB Flensburg | 1 : 0 | +1 |
37. | | Sönke Schreiber / Olaf Klatt | TSB Flensburg | 1 : 0 | +1 |
37. | | Dennis Rudolph / Jan Sörnsen | TSV Süderbrarup II | 1 : 0 | +1 |
37. | | Norbert Ruhr / Harald Bahrs | TTG Eggebek/Tarp | 1 : 0 | +1 |
37. | | Norbert Ruhr / Detlef Zemanek | TTG Eggebek/Tarp | 1 : 0 | +1 |
37. | | Dennis Rudolph / Andree Priebe | TSV Süderbrarup II | 1 : 0 | +1 |
37. | | Jan-Ole Neumann / Benjamin Andresen | SZ Arlewatt | 1 : 0 | +1 |
37. | | Jan-Ole Neumann / Gerd Teegen | SZ Arlewatt | 1 : 0 | +1 |
37. | | Michael Noack / Guido Heinrich | KFUM Flensborg | 1 : 0 | +1 |
37. | | Olaf Klatt / Thomas Rolfs | TSB Flensburg | 1 : 0 | +1 |
37. | | Olaf Klatt / Steven Prenzel | TSB Flensburg | 1 : 0 | +1 |
37. | | Martin Lange / Steven Stahlberg | TSV Friedrichsberg-B | 1 : 0 | +1 |
37. | | Martin Lange / Steven Stahlberg | TSV Friedrichsberg-B II | 1 : 0 | +1 |
37. | | Björn Lorenzen / Hans-Jürgen Sievers | TSV Mildstedt | 1 : 0 | +1 |
37. | | Claus Mahrt / Wolfgang Riegels | TSV Friedrichsberg-B | 1 : 0 | +1 |
37. | | Claus Mahrt / Benjamin Weigel | TSV Friedrichsberg-B | 1 : 0 | +1 |
37. | | Jonas Bo Mansen / Dirk Behder | KFUM Flensborg | 1 : 0 | +1 |
37. | | Jonas Bo Mansen / Michael Noack | KFUM Flensborg | 1 : 0 | +1 |
37. | | Johannes Matthiesen / Benjamin Andresen | SZ Arlewatt | 1 : 0 | +1 |
37. | | Johannes Matthiesen / Hans-Jürgen Marwitz | SZ Arlewatt | 1 : 0 | +1 |
37. | | Henning Freriks / Thomas Witt | TTV Koldenbüttel | 1 : 0 | +1 |
37. | | Thomas Beck / Holger Krause | TSV Friedrichsberg-B | 1 : 0 | +1 |
37. | | Thorsten Bauch / Frank Hollstein | TSV Friedrichsberg-B | 1 : 0 | +1 |
37. | | Thorsten Bauch / Martin Lange | TSV Friedrichsberg-B | 1 : 0 | +1 |
37. | | Thomas Beck / Bernd Mielow | TSV Friedrichsberg-B | 1 : 0 | +1 |
37. | | Thomas Beck / Morten Täubrich | TSV Friedrichsberg-B | 1 : 0 | +1 |
37. | | Jörg Hansen / Matthy Petersen | TSV Mildstedt | 1 : 0 | +1 |
37. | | Stefan Gerdsen / Wolfram von Feilitzsch | TUS Havetoft | 1 : 0 | +1 |
37. | | Frank Hollstein / Morten Täubrich | TSV Friedrichsberg-B | 1 : 0 | +1 |
37. | | Frank Hollstein / Benjamin Weigel | TSV Friedrichsberg-B II | 1 : 0 | +1 |
37. | | Ralf Kalischko / Torsten Dethlefs | TUS Havetoft | 1 : 0 | +1 |
37. | | Ralf Kalischko / Stephan Kuthe | TUS Havetoft | 1 : 0 | +1 |
37. | | Andreas Horbach / Ulf Böttiger | TUS Havetoft | 1 : 0 | +1 |
37. | | Lars Ihfe / Matthias Dill | TSB Flensburg | 1 : 0 | +1 |
87. | | Udo Matthiesen / Stefan Schmiedel | SZ Arlewatt | 8 : 8 | 0 |
88. | | Khaled Ben Ammar / Christian Hansen | TSV Süderbrarup II | 3 : 3 | 0 |
89. | | Dirk Behder / Michael Bergen | KFUM Flensborg | 2 : 2 | 0 |
89. | | Thomas Krogmann / Frank Hillgruber | TSV Friedrichsberg-B II | 2 : 2 | 0 |
89. | | Edin Hopovac / Kim Christian Harder | TTC Ramsharde II | 2 : 2 | 0 |
92. | | Mahmud Charyala / Edin Hopovac | TTC Ramsharde II | 1 : 1 | 0 |
92. | | Morten Täubrich / Michael Maguhn | TSV Friedrichsberg-B II | 1 : 1 | 0 |
92. | | Jesse Griesbach / Jörg Hansen | TSV Mildstedt | 1 : 1 | 0 |
92. | | Jesse Griesbach / Manfred Schümann | TSV Mildstedt | 1 : 1 | 0 |
92. | | Jonas Polzin / Khaled Ben Ammar | TSV Süderbrarup II | 1 : 1 | 0 |
92. | | Jonas Bo Mansen / Uve Petzke-Loeck | KFUM Flensborg | 1 : 1 | 0 |
92. | | Henning Freriks / Tobias Riechmann | TTV Koldenbüttel | 1 : 1 | 0 |
99. | | Andreas Horbach / Frank Seega | TUS Havetoft | 8 : 9 | -1 |
100. | | Otto Dücke Lützen / Robert Deussing | TSV Wiedingharde | 3 : 4 | -1 |
101. | | Udo Matthiesen / Benjamin Andresen | SZ Arlewatt | 1 : 2 | -1 |
101. | | Hauke Pauls / Robert Deussing | TSV Wiedingharde | 1 : 2 | -1 |
101. | | Dennis Rudolph / Norbert Schlaeger | TSV Süderbrarup II | 1 : 2 | -1 |
101. | | Morten Täubrich / Frank Hillgruber | TSV Friedrichsberg-B II | 1 : 2 | -1 |
101. | | Frank Hollstein / Holger Krause | TSV Friedrichsberg-B II | 1 : 2 | -1 |
101. | | Christian Hansen / Dennis Rudolph | TSV Süderbrarup II | 1 : 2 | -1 |
101. | | Frank Hillgruber / Michael Maguhn | TSV Friedrichsberg-B II | 1 : 2 | -1 |
101. | | Jan Brandt / Shawna Wahren | TTG Eggebek/Tarp | 1 : 2 | -1 |
101. | | Kim Clausen / Tobias Riechmann | TTV Koldenbüttel | 1 : 2 | -1 |
110. | | Torsten Dethlefs / Paul Lemke | TUS Havetoft | 0 : 1 | -1 |
110. | | Dierk Detlefsen / Fritz Reimann | TSV Wiedingharde | 0 : 1 | -1 |
110. | | Robert Deussing / Dierk Detlefsen | TSV Wiedingharde | 0 : 1 | -1 |
110. | | Robert Deussing / Wolfgang Seidel | TSV Wiedingharde | 0 : 1 | -1 |
110. | | Robert Deussing / Jan Sönksen | TSV Wiedingharde | 0 : 1 | -1 |
110. | | Wolfram von Feilitzsch / Andreas Horbach | TUS Havetoft | 0 : 1 | -1 |
110. | | Jan Brandt / Uwe Schieferdecker | TTG Eggebek/Tarp | 0 : 1 | -1 |
110. | | Lorenz Carstensen / Dieter Puschke | TSV Friedrichsberg-B II | 0 : 1 | -1 |
110. | | Wolfgang Borchardt / Steve Alexander | TSV Friedrichsberg-B II | 0 : 1 | -1 |
110. | | Jan Brandt / Jörn Hesse | TTG Eggebek/Tarp | 0 : 1 | -1 |
110. | | Jan Brandt / Norbert Ruhr | TTG Eggebek/Tarp | 0 : 1 | -1 |
110. | | Jan Brandt / Kornelia Wahren | TTG Eggebek/Tarp | 0 : 1 | -1 |
110. | | Benjamin Andresen / Gerd Teegen | SZ Arlewatt | 0 : 1 | -1 |
110. | | Frank Hillgruber / Jan Alberts | TSV Friedrichsberg-B II | 0 : 1 | -1 |
110. | | Frank Hillgruber / Lorenz Carstensen | TSV Friedrichsberg-B II | 0 : 1 | -1 |
110. | | Frank Hillgruber / Thorge Meinert | TSV Friedrichsberg-B II | 0 : 1 | -1 |
110. | | Frank Hillgruber / Benjamin Weigel | TSV Friedrichsberg-B II | 0 : 1 | -1 |
110. | | Christian Hansen / Norbert Schlaeger | TSV Süderbrarup II | 0 : 1 | -1 |
110. | | Christian Hansen / Detlef Jacobsen | TSV Süderbrarup II | 0 : 1 | -1 |
110. | | Andreas Horbach / Paul Lemke | TUS Havetoft | 0 : 1 | -1 |
110. | | Andreas Horbach / Dieter Mangelsen | TUS Havetoft | 0 : 1 | -1 |
110. | | Frank Hollstein / Michael Maguhn | TSV Friedrichsberg-B II | 0 : 1 | -1 |
110. | | Detlef Jacobsen / Andree Priebe | TSV Süderbrarup II | 0 : 1 | -1 |
110. | | Detlef Jacobsen / Norbert Schlaeger | TSV Süderbrarup II | 0 : 1 | -1 |
110. | | Ralf Kalischko / Ralf Gebhardt | TUS Havetoft | 0 : 1 | -1 |
110. | | Hauke Pauls / Daniel Warncke | TSV Wiedingharde | 0 : 1 | -1 |
110. | | Wolfgang Seidel / Daniel Warncke | TSV Wiedingharde | 0 : 1 | -1 |
110. | | Jan Sönksen / Nahne Clausen | TSV Wiedingharde | 0 : 1 | -1 |
110. | | Dennis Rudolph / Sven Jacobsen | TSV Süderbrarup II | 0 : 1 | -1 |
110. | | Norbert Schlaeger / Jan Sörnsen | TSV Süderbrarup II | 0 : 1 | -1 |
110. | | Andreas Müller / Lennard Sörensen | TTC Ramsharde II | 0 : 1 | -1 |
110. | | Hauke Petersen / Manfred Schümann | TSV Mildstedt | 0 : 1 | -1 |
110. | | Uve Petzke-Loeck / Dirk Behder | KFUM Flensborg | 0 : 1 | -1 |
110. | | Uve Petzke-Loeck / Thorben Skiweit | KFUM Flensborg | 0 : 1 | -1 |
110. | | Thomas Rolfs / Kolja Winkler | TSB Flensburg | 0 : 1 | -1 |
110. | | Michael Noack / Uve Petzke-Loeck | KFUM Flensborg | 0 : 1 | -1 |
110. | | Udo Matthiesen / Jan-Ole Neumann | SZ Arlewatt | 0 : 1 | -1 |
110. | | Johannes Matthiesen / Jan-Ole Neumann | SZ Arlewatt | 0 : 1 | -1 |
110. | | Björn Lorenzen / Matthy Petersen | TSV Mildstedt | 0 : 1 | -1 |
110. | | Björn Lorenzen / Manfred Schümann | TSV Mildstedt | 0 : 1 | -1 |
110. | | Otto Dücke Lützen / Hauke Pauls | TSV Wiedingharde | 0 : 1 | -1 |
110. | | Claus Mahrt / Thorsten Bauch | TSV Friedrichsberg-B | 0 : 1 | -1 |
110. | | Claus Mahrt / Holger Krause | TSV Friedrichsberg-B | 0 : 1 | -1 |
110. | | Bernd Lange / Heino Petersen | TSV Mildstedt | 0 : 1 | -1 |
110. | | Bernd Lange / Matthy Petersen | TSV Mildstedt | 0 : 1 | -1 |
110. | | Thomas Krogmann / Michael Maguhn | TSV Friedrichsberg-B II | 0 : 1 | -1 |
110. | | Dr. Lars Koltermann / Norman Bruhn | TTV Koldenbüttel | 0 : 1 | -1 |
110. | | Daniel Warncke / Frank Ebeling | TSV Wiedingharde | 0 : 1 | -1 |
110. | | De Vuong / Michael Maguhn | TSV Friedrichsberg-B II | 0 : 1 | -1 |
110. | | Omar EL-Kanj / Lennard Sörensen | TTC Ramsharde II | 0 : 1 | -1 |
110. | | Bernd Dämmer / Shawna Wahren | TTG Eggebek/Tarp | 0 : 1 | -1 |
110. | | De Vuong / Frank Hillgruber | TSV Friedrichsberg-B | 0 : 1 | -1 |
110. | | De Vuong / Frank Hillgruber | TSV Friedrichsberg-B II | 0 : 1 | -1 |
110. | | Hansjürgen Boel Stiller / Emil Boel Stiller | KFUM Flensborg | 0 : 1 | -1 |
110. | | Hansjürgen Boel Stiller / Hans Untiedt | KFUM Flensborg | 0 : 1 | -1 |
110. | | Frank Ebeling / Jan Sönksen | TSV Wiedingharde | 0 : 1 | -1 |
110. | | Michael Bergen / Emil Boel Stiller | KFUM Flensborg | 0 : 1 | -1 |
110. | | Michael Bergen / Lucas Widderich | KFUM Flensborg | 0 : 1 | -1 |
110. | | Steven Stahlberg / Konrad Dassow | TSV Friedrichsberg-B II | 0 : 1 | -1 |
110. | | Tobias Riechmann / Torben Schultz | TTV Koldenbüttel | 0 : 1 | -1 |
110. | | Klaus Dieter Wenig / Pitt Kummerow | TSV Wiedingharde | 0 : 1 | -1 |
110. | | John Borecki / Guido Heinrich | KFUM Flensborg | 0 : 1 | -1 |
110. | | John Borecki / Martin Poignée | KFUM Flensborg | 0 : 1 | -1 |
110. | | John Borecki / Thorben Skiweit | KFUM Flensborg | 0 : 1 | -1 |
110. | | Klaus Mecke / Leven Nehlsen | TTV Koldenbüttel | 0 : 1 | -1 |
110. | | Heiko Dämmer / Bernd Dämmer | TTG Eggebek/Tarp | 0 : 1 | -1 |
110. | | Kevin Dolan / Jens Gerull | TSV Süderbrarup II | 0 : 1 | -1 |
110. | | Shawna Wahren / Kai Möller | TTG Eggebek/Tarp | 0 : 1 | -1 |
110. | | Yasin Ben Ammar / Truong Chinh Nguyen | TTC Ramsharde II | 0 : 1 | -1 |
110. | | Edin Hopovac / Yasin Ben Ammar | TTC Ramsharde II | 0 : 1 | -1 |
110. | | Morten Täubrich / Tim-Moritz Schlüter | TSV Friedrichsberg-B II | 0 : 1 | -1 |
110. | | Tim Wolbersen / Heino Matthiesen | SZ Arlewatt | 0 : 1 | -1 |
110. | | Mahmud Charyala / Lennard Sörensen | TTC Ramsharde II | 0 : 1 | -1 |
110. | | Mahmud Charyala / Truong Chinh Nguyen | TTC Ramsharde II | 0 : 1 | -1 |
110. | | Ahmet Hujdur / Lennard Sörensen | TTC Ramsharde II | 0 : 1 | -1 |
110. | | Ahmet Hujdur / Truong Chinh Nguyen | TTC Ramsharde II | 0 : 1 | -1 |
110. | | Thorben Skiweit / Emil Boel Stiller | KFUM Flensborg | 0 : 1 | -1 |
110. | | Michael Klemm / Jan Brandt | TTG Eggebek/Tarp | 0 : 1 | -1 |
110. | | Michael Klemm / Joachim Petersen | TTG Eggebek/Tarp | 0 : 1 | -1 |
110. | | Michael Klemm / Norbert Ruhr | TTG Eggebek/Tarp | 0 : 1 | -1 |
110. | | Michael Klemm / Jonas Braack | TTG Eggebek/Tarp | 0 : 1 | -1 |
110. | | Dr. Wilfried Heinrichs / Lars Ihfe | TSB Flensburg | 0 : 1 | -1 |
192. | | Thomas Beck / Thorsten Bauch | TSV Friedrichsberg-B | 5 : 7 | -2 |
193. | | Bernd Lange / Jörg Hansen | TSV Mildstedt | 3 : 5 | -2 |
194. | | Andreas Müller / Peter Dietrich | TTC Ramsharde II | 2 : 4 | -2 |
195. | | Stefan Petersen / Robert Deussing | TSV Wiedingharde | 1 : 3 | -2 |
195. | | Martin Lange / Benjamin Weigel | TSV Friedrichsberg-B II | 1 : 3 | -2 |
195. | | Khaled Ben Ammar / Norbert Schlaeger | TSV Süderbrarup II | 1 : 3 | -2 |
195. | | Frank Hollstein / Morten Täubrich | TSV Friedrichsberg-B II | 1 : 3 | -2 |
199. | | Andreas Horbach / Stephan Kuthe | TUS Havetoft | 0 : 2 | -2 |
199. | | Frank Hillgruber / Bernd Mielow | TSV Friedrichsberg-B II | 0 : 2 | -2 |
199. | | Frank Hillgruber / Steven Stahlberg | TSV Friedrichsberg-B II | 0 : 2 | -2 |
199. | | Udo Matthiesen / Heino Matthiesen | SZ Arlewatt | 0 : 2 | -2 |
199. | | Martin Lange / Bernd Mielow | TSV Friedrichsberg-B II | 0 : 2 | -2 |
199. | | Michael Noack / Emil Boel Stiller | KFUM Flensborg | 0 : 2 | -2 |
199. | | Torben Schultz / Ingo Kobarg | TTV Koldenbüttel | 0 : 2 | -2 |
199. | | Kim Christian Harder / Andreas Müller | TTC Ramsharde II | 0 : 2 | -2 |
199. | | Kim Christian Harder / Lennard Sörensen | TTC Ramsharde II | 0 : 2 | -2 |
199. | | Klaus Dieter Wenig / Frank Ebeling | TSV Wiedingharde | 0 : 2 | -2 |
199. | | Michael Bergen / Michael Noack | KFUM Flensborg | 0 : 2 | -2 |
210. | | Hauke Pauls / Frank Ebeling | TSV Wiedingharde | 1 : 4 | -3 |
210. | | Thomas Beck / Claus Mahrt | TSV Friedrichsberg-B | 1 : 4 | -3 |
212. | | Detlef Jacobsen / Jens Gerull | TSV Süderbrarup II | 0 : 3 | -3 |
212. | | Mahmud Charyala / Kim Christian Harder | TTC Ramsharde II | 0 : 3 | -3 |
212. | | Kim Christian Harder / Yasin Ben Ammar | TTC Ramsharde II | 0 : 3 | -3 |
212. | | Jörgen Zimmermann / Daniel Warncke | TSV Wiedingharde | 0 : 3 | -3 |
216. | | Johannes Matthiesen / Hartmut Will | SZ Arlewatt | 9 : 13 | -4 |
217. | | Hansjürgen Boel Stiller / Dirk Behder | KFUM Flensborg | 2 : 6 | -4 |
218. | | Kim Clausen / Dr. Lars Koltermann | TTV Koldenbüttel | 1 : 5 | -4 |
219. | | Kim Christian Harder / Ahmet Hujdur | TTC Ramsharde II | 0 : 4 | -4 |
220. | | Truong Chinh Nguyen / Tung Nguyen Tuan | TTC Ramsharde II | 7 : 12 | -5 |
221. | | Jesse Griesbach / Bernd Lange | TSV Mildstedt | 1 : 6 | -5 |
222. | | Robert Deussing / Klaus Dieter Wenig | TSV Wiedingharde | 0 : 5 | -5 |
223. | | Detlef Jacobsen / Khaled Ben Ammar | TSV Süderbrarup II | 0 : 6 | -6 |
224. | | Emil Boel Stiller / Lucas Widderich | KFUM Flensborg | 2 : 9 | -7 |
225. | | Hauke Pauls / Klaus Dieter Wenig | TSV Wiedingharde | 1 : 9 | -8 |
226. | | Jörgen Zimmermann / Stefan Petersen | TSV Wiedingharde | 5 : 14 | -9 |