1. | | Volker Bosiacki / Dietmar Nolte | SV Adelby II | 7 : 0 | +7 |
1. | | Mike Apmann / Leif Lange | TSV Schaalby | 7 : 0 | +7 |
3. | | Andreas Dudek / Henning Rothberg | TSV Sterup II | 7 : 1 | +6 |
4. | | Ingo Schwellenbach / Marco Witt | MTV Gelting | 5 : 2 | +3 |
5. | | Stefan Wullf / Torsten Ehlers | SG GW-Nord/PSV II | 4 : 1 | +3 |
6. | | Dieter Puschke / Hans-Jürgen Wilmer | TSV Friedrichsberg-B IV | 3 : 0 | +3 |
6. | | Dieter Puschke / Thorge Meinert | TSV Friedrichsberg-B IV | 3 : 0 | +3 |
8. | | Morten Nielsen / Harri Christensen | SV Gottrupel III | 4 : 2 | +2 |
9. | | Nicolas Hans Aschinger / Sebastian Paulsen | TSV Sterup II | 3 : 1 | +2 |
10. | | Uwe Hansen / Erich Wrobel | TSV Sterup II | 2 : 0 | +2 |
11. | | Lorenz Carstensen / Rolf-Peter Henke | TSV Friedrichsberg-B IV | 5 : 4 | +1 |
12. | | Robert Schade / Erich Wrobel | TSV Sterup III | 2 : 1 | +1 |
13. | | Dennis Kruppa / Amos Stücher | SG GW-Nord/PSV II | 1 : 0 | +1 |
13. | | Robert Schade / Kurt Stahlke | TSV Sterup III | 1 : 0 | +1 |
13. | | Joshua Wälzholz / Felix Mandoki | SV Gottrupel III | 1 : 0 | +1 |
13. | | Norbert Jans / Helge Flor | TSV Schaalby | 1 : 0 | +1 |
13. | | Andreas Dudek / Nicolas Hans Aschinger | TSV Sterup II | 1 : 0 | +1 |
13. | | Morten Nielsen / Felix Mandoki | SV Gottrupel III | 1 : 0 | +1 |
13. | | Daniel Gerlitz / Alexander Sczech | SV Adelby II | 1 : 0 | +1 |
13. | | Marco Witt / Jürgen Senkbeil | MTV Gelting | 1 : 0 | +1 |
13. | | Leif Lange / Jörg Michalski | TSV Schaalby | 1 : 0 | +1 |
13. | | Erich Wrobel / Ulrich Wieck | TSV Sterup II | 1 : 0 | +1 |
13. | | Dieter Puschke / Frank Düring | TSV Friedrichsberg-B IV | 1 : 0 | +1 |
13. | | Helmut Kühl / Walter Schröder | SV Adelby II | 1 : 0 | +1 |
13. | | Josef Morawetz / Cay Buchholz | SV Adelby II | 1 : 0 | +1 |
13. | | Dietmar Nolte / Josef Morawetz | SV Adelby II | 1 : 0 | +1 |
13. | | Jürgen Senkbeil / Horst Knoblauch | MTV Gelting | 1 : 0 | +1 |
13. | | Dr. Michael Sachtler / Nicolas Hans Aschinger | TSV Sterup II | 1 : 0 | +1 |
13. | | Alexander Sczech / Ralf Friedrich | SV Adelby II | 1 : 0 | +1 |
30. | | Wolfgang Birschkus / Volker Gatz | MTV Gelting | 3 : 3 | 0 |
30. | | Nadine Lewerenz / Heinrich Budde | SV Gottrupel III | 3 : 3 | 0 |
32. | | Andreas Petersen / Amos Stücher | SG GW-Nord/PSV II | 1 : 1 | 0 |
32. | | Norbert Jans / Bert Henke | TSV Schaalby | 1 : 1 | 0 |
32. | | Stefan Wullf / Dennis Kruppa | SG GW-Nord/PSV II | 1 : 1 | 0 |
32. | | Stefan Wullf / Amos Stücher | SG GW-Nord/PSV II | 1 : 1 | 0 |
32. | | Michael Jöge / Horst Knoblauch | MTV Gelting | 1 : 1 | 0 |
37. | | Elisabeth Rehwoldt / Heico Schmidt | SG GW-Nord/PSV II | 1 : 2 | -1 |
37. | | Erich Wrobel / Ulrich Wieck | TSV Sterup III | 1 : 2 | -1 |
37. | | Dennis Kruppa / Lara-Luisa Jacobsen | SG GW-Nord/PSV II | 1 : 2 | -1 |
40. | | Nadine Lewerenz / Joshua Wälzholz | SV Gottrupel III | 0 : 1 | -1 |
40. | | Andreas Petersen / Justin Damm | SG GW-Nord/PSV II | 0 : 1 | -1 |
40. | | Robert Schade / Frank Drews | TSV Sterup III | 0 : 1 | -1 |
40. | | Silvio Krüger / Amos Stücher | SG GW-Nord/PSV II | 0 : 1 | -1 |
40. | | Horst Knoblauch / Volker Gatz | MTV Gelting | 0 : 1 | -1 |
40. | | Jan Beeck / Marion Bend | TSV Schaalby | 0 : 1 | -1 |
40. | | Jan Beeck / Helge Flor | TSV Schaalby | 0 : 1 | -1 |
40. | | Bert Henke / Helge Flor | TSV Schaalby | 0 : 1 | -1 |
40. | | Leif Lange / Melanie Löschenkohl | TSV Schaalby | 0 : 1 | -1 |
40. | | Philipp Hagemeier / Heinrich Budde | SV Gottrupel III | 0 : 1 | -1 |
40. | | Manuela Jensen / Norbert Jans | TSV Schaalby | 0 : 1 | -1 |
40. | | Karl Gelewsky / Bert Henke | TSV Schaalby | 0 : 1 | -1 |
40. | | Heico Schmidt / Valerie Berditschewski | SG GW-Nord/PSV II | 0 : 1 | -1 |
40. | | Heico Schmidt / Dennis Kruppa | SG GW-Nord/PSV II | 0 : 1 | -1 |
40. | | Ulrich Wieck / Georg Baack | TSV Sterup III | 0 : 1 | -1 |
40. | | Ulrich Wieck / Dr. Michael Sachtler | TSV Sterup II | 0 : 1 | -1 |
40. | | Ulrich Wieck / Kurt Stahlke | TSV Sterup III | 0 : 1 | -1 |
40. | | Uwe Hansen / Michael Becker | TSV Sterup II | 0 : 1 | -1 |
40. | | Ulrich Ehlers / Michael Becker | TSV Sterup III | 0 : 1 | -1 |
40. | | Ulrich Ehlers / Claudia Schley | TSV Sterup III | 0 : 1 | -1 |
40. | | Josef Morawetz / Thomas Kuchel | SV Adelby II | 0 : 1 | -1 |
40. | | Elisabeth Rehwoldt / Torsten Ehlers | SG GW-Nord/PSV II | 0 : 1 | -1 |
62. | | Ralf Friedrich / Helmut Kühl | SV Adelby II | 2 : 4 | -2 |
63. | | Jürgen Senkbeil / Michael Jöge | MTV Gelting | 1 : 3 | -2 |
64. | | Ulrich Wieck / Ulrich Ehlers | TSV Sterup III | 0 : 2 | -2 |
64. | | Robert Schade / Ulrich Ehlers | TSV Sterup III | 0 : 2 | -2 |
66. | | Philipp Hagemeier / Joshua Wälzholz | SV Gottrupel III | 1 : 4 | -3 |
67. | | Alexander Sczech / Josef Morawetz | SV Adelby II | 0 : 3 | -3 |
68. | | Jörg Michalski / Manuela Jensen | TSV Schaalby | 1 : 5 | -4 |
69. | | Dr. Michael Sachtler / Uwe Hansen | TSV Sterup II | 0 : 4 | -4 |
70. | | Nico Johannsen / Erwin Rommel | TSV Friedrichsberg-B IV | 1 : 6 | -5 |
71. | | Kurt Stahlke / Michael Becker | TSV Sterup III | 0 : 5 | -5 |