1. | | Ralf Gebhardt / Norman Gerwien | TUS Havetoft III | 7 : 1 | +6 |
2. | | Stefan Reichardt / Sven Andresen | TUS Havetoft III | 6 : 0 | +6 |
3. | | Marc Traulsen / Franz Losch | SSV Schafflund II | 6 : 1 | +5 |
4. | | Dieter Mangelsen / Harald Wagner | TUS Havetoft III | 5 : 0 | +5 |
5. | | Otto Kruse / Ralf Oehlert | TTG MSF Idstedt-Eich III | 6 : 3 | +3 |
5. | | Maik Voigt / Joshua Albrecht | SV Ellingstedt II | 6 : 3 | +3 |
5. | | Dieter Kinne / Frank Rieck | TTG Angeln II | 6 : 3 | +3 |
5. | | Stefan Husemann / Fred Jacobsen | SSV Schafflund II | 6 : 3 | +3 |
9. | | Aaron Köster / Steve Alexander | TSV Friedrichsberg-B V | 3 : 1 | +2 |
9. | | Felix Mandoki / Norbert Wittenberg | SV Gottrupel IV | 3 : 1 | +2 |
9. | | Thorge Meinert / Philipp Hinken | TSV Friedrichsberg-B V | 3 : 1 | +2 |
9. | | Jochen Langbehn / Telse Gärtner | SSV Schafflund II | 3 : 1 | +2 |
13. | | Stefan Reichardt / Harald Wagner | TUS Havetoft III | 2 : 0 | +2 |
13. | | Thorsten Petersen / Sieghfried Gerbitz | TTG MSF Idstedt-Eich III | 2 : 0 | +2 |
13. | | Malte Lund / René Leymann | TSV Schaalby II | 2 : 0 | +2 |
16. | | André Jensen / Max-Detlef Scheer | SV Ellingstedt II | 3 : 2 | +1 |
17. | | Thorsten Petersen / Sören Carstensen | TTG MSF Idstedt-Eich III | 2 : 1 | +1 |
18. | | Thorge Meinert / Aaron Köster | TSV Friedrichsberg-B V | 1 : 0 | +1 |
18. | | Frank Rieck / Wolfgang Briese | TTG Angeln II | 1 : 0 | +1 |
18. | | Anne Hansen / Marion Bend | TSV Schaalby II | 1 : 0 | +1 |
18. | | Otto Ohlsen / Sören Carstensen | TTG MSF Idstedt-Eich III | 1 : 0 | +1 |
18. | | Maik Voigt / Uwe Dircks | SV Ellingstedt II | 1 : 0 | +1 |
18. | | Stefan Stahnke / Enayat Rezai | SV Gottrupel IV | 1 : 0 | +1 |
18. | | Philipp Hinken / Dragorad Miladinovic | TSV Friedrichsberg-B V | 1 : 0 | +1 |
18. | | Klaus Hinrichsen / Björn Lassen | TTG Angeln II | 1 : 0 | +1 |
18. | | Eckhard Hoffmann / Peter Herzog | SSV Schafflund II | 1 : 0 | +1 |
18. | | Heiko Ahrens / Karl-Ulrich Höpner | SV Gottrupel IV | 1 : 0 | +1 |
18. | | Michael Grambow / Karl-Ulrich Höpner | SV Gottrupel IV | 1 : 0 | +1 |
18. | | Christian Hansen / Peter Herzog | SSV Schafflund II | 1 : 0 | +1 |
18. | | Udo Hasselmann / Mika Schrader | TSV Süderbrarup V | 1 : 0 | +1 |
18. | | Dieter Kinne / Arne Taube | TTG Angeln II | 1 : 0 | +1 |
18. | | Claas Kießling / Dragorad Miladinovic | TSV Friedrichsberg-B V | 1 : 0 | +1 |
18. | | Karl-Ulrich Höpner / Christina Knutzen | SV Gottrupel IV | 1 : 0 | +1 |
34. | | Karl Gelewsky / Helge Flor | TSV Schaalby II | 4 : 4 | 0 |
35. | | Bert Henke / Bianca Jöhnk | TSV Schaalby II | 3 : 3 | 0 |
36. | | Aaron Köster / Claas Kießling | TSV Friedrichsberg-B V | 1 : 1 | 0 |
36. | | Wolfgang Borchardt / Robin Montje Lalk | TSV Friedrichsberg-B V | 1 : 1 | 0 |
36. | | Wolfgang Briese / Arne Taube | TTG Angeln II | 1 : 1 | 0 |
36. | | Uwe Dircks / Uwe Ingwersen | SV Ellingstedt II | 1 : 1 | 0 |
36. | | Sascha Holstein / Wolfgang Drews | SV Gottrupel IV | 1 : 1 | 0 |
36. | | Sönke Nissen / Wilfried Berger | SV Ellingstedt II | 1 : 1 | 0 |
42. | | Olaf Brieske / Otto Ohlsen | TTG MSF Idstedt-Eich III | 3 : 4 | -1 |
42. | | Wolfgang Borchardt / Peter Lorenz | TSV Friedrichsberg-B V | 3 : 4 | -1 |
44. | | Hermann-Chr. Clausen / Enayat Rezai | SV Gottrupel IV | 2 : 3 | -1 |
44. | | Christina Knutzen / Sascha Holstein | SV Gottrupel IV | 2 : 3 | -1 |
46. | | Hans Kissner / Jan Alberts | TSV Friedrichsberg-B V | 1 : 2 | -1 |
46. | | Nadine Niemann / Udo Hasselmann | TSV Süderbrarup V | 1 : 2 | -1 |
48. | | Nadine Niemann / Sönke Heesch | TSV Süderbrarup V | 0 : 1 | -1 |
48. | | Nadine Niemann / Helmut Hofinga | TSV Süderbrarup V | 0 : 1 | -1 |
48. | | Nadine Niemann / Björn Schütze | TSV Süderbrarup V | 0 : 1 | -1 |
48. | | Uwe Ingwersen / Hennes Thiesen | SV Ellingstedt II | 0 : 1 | -1 |
48. | | Dieter Mangelsen / Christian Becker | TUS Havetoft III | 0 : 1 | -1 |
48. | | Nadine Niemann / Jürgen Böhlke | TSV Süderbrarup V | 0 : 1 | -1 |
48. | | Franz Losch / Christian Hansen | SSV Schafflund II | 0 : 1 | -1 |
48. | | Dieter Mangelsen / Hans-Heinrich Paulsen | TUS Havetoft III | 0 : 1 | -1 |
48. | | Jürgen Böhlke / Björn Schütze | TSV Süderbrarup V | 0 : 1 | -1 |
48. | | Heiko Ahrens / Felix Mandoki | SV Gottrupel IV | 0 : 1 | -1 |
48. | | Marion Bend / Michael Stegemann | TSV Schaalby II | 0 : 1 | -1 |
48. | | Marion Bend / René Leymann | TSV Schaalby II | 0 : 1 | -1 |
48. | | Udo Hasselmann / Heike Cornelius | TSV Süderbrarup V | 0 : 1 | -1 |
48. | | Sönke Heesch / Udo Hasselmann | TSV Süderbrarup V | 0 : 1 | -1 |
48. | | Sönke Heesch / Björn Schütze | TSV Süderbrarup V | 0 : 1 | -1 |
48. | | Peter Herzog / Kai Riepe | SSV Schafflund II | 0 : 1 | -1 |
48. | | Peter Herzog / Edmund Link | SSV Schafflund II | 0 : 1 | -1 |
48. | | Hans-Herbert Schick / Sönke Heesch | TSV Süderbrarup V | 0 : 1 | -1 |
48. | | Norbert Wittenberg / Sascha Holstein | SV Gottrupel IV | 0 : 1 | -1 |
48. | | Günter Pieper / Max-Detlef Scheer | SV Ellingstedt II | 0 : 1 | -1 |
48. | | Thorge Meinert / Jan Alberts | TSV Friedrichsberg-B V | 0 : 1 | -1 |
48. | | Thorge Meinert / Melanie Daniela Kardel | TSV Friedrichsberg-B V | 0 : 1 | -1 |
48. | | Joshua Albrecht / Hennes Thiesen | SV Ellingstedt II | 0 : 1 | -1 |
48. | | Wilfried Berger / Uwe Ingwersen | SV Ellingstedt II | 0 : 1 | -1 |
48. | | Stefan Stahnke / Hans-Werner Tiettje | SV Gottrupel IV | 0 : 1 | -1 |
48. | | Stefan Stahnke / Wolfgang Drews | SV Gottrupel IV | 0 : 1 | -1 |
48. | | Bert Henke / Michael Stegemann | TSV Schaalby II | 0 : 1 | -1 |
48. | | Anne Hansen / René Leymann | TSV Schaalby II | 0 : 1 | -1 |
48. | | Björn Schütze / Heike Cornelius | TSV Süderbrarup V | 0 : 1 | -1 |
48. | | Karl Gelewsky / Frank Wolter | TSV Schaalby II | 0 : 1 | -1 |
48. | | Enayat Rezai / Siegfried Hagemeier | SV Gottrupel IV | 0 : 1 | -1 |
48. | | René Leymann / Jan Beeck | TSV Schaalby II | 0 : 1 | -1 |
48. | | Christian Becker / Hans-Heinrich Paulsen | TUS Havetoft III | 0 : 1 | -1 |
81. | | Jürgen Böhlke / Hans-Herbert Schick | TSV Süderbrarup V | 2 : 4 | -2 |
82. | | Uwe Dircks / Wilfried Berger | SV Ellingstedt II | 0 : 2 | -2 |
82. | | Sönke Nissen / Uwe Dircks | SV Ellingstedt II | 0 : 2 | -2 |
82. | | Malte Lund / Frank Wolter | TSV Schaalby II | 0 : 2 | -2 |
82. | | Reinhard Wirth / Holger Klein | TTG Angeln II | 0 : 2 | -2 |
82. | | Reinhard Wirth / Björn Lassen | TTG Angeln II | 0 : 2 | -2 |
87. | | Arne Taube / Reinhard Wirth | TTG Angeln II | 0 : 3 | -3 |
87. | | Thorsten Petersen / Axel Kirchhof | TTG MSF Idstedt-Eich III | 0 : 3 | -3 |
89. | | Helmut Hofinga / Sönke Heesch | TSV Süderbrarup V | 0 : 4 | -4 |
90. | | Wolfgang Briese / Klaus Hinrichsen | TTG Angeln II | 0 : 5 | -5 |