1. | | Norman Gerwien / Ralf Gebhardt | TUS Havetoft III | 8 : 0 | +8 |
2. | | Stefan Reichardt / Sven Andresen | TUS Havetoft III | 7 : 0 | +7 |
3. | | Frank Rieck / Wolfgang Briese | TTG Angeln II | 5 : 1 | +4 |
4. | | Hans Hinnerk Hinrichsen / Matthias Dens | TUS Havetoft III | 4 : 0 | +4 |
5. | | Rainer Plehwe / Uwe Dircks | SV Ellingstedt II | 5 : 2 | +3 |
5. | | Thorge Meinert / Philipp Hinken | TSV Friedrichsberg-B V | 5 : 2 | +3 |
7. | | Otto Ohlsen / Axel Kirchhof | TTG MSF Idstedt-Eich III | 4 : 1 | +3 |
8. | | Felix Mandoki / Heiko Ahrens | SV Gottrupel IV | 3 : 0 | +3 |
9. | | Ralf Oehlert / Otto Kruse | TTG MSF Idstedt-Eich III | 5 : 3 | +2 |
10. | | Wolfgang Briese / Bernhard Hoffmann | TTG Angeln II | 3 : 1 | +2 |
11. | | Bernhard Hoffmann / Arne Taube | TTG Angeln II | 2 : 0 | +2 |
11. | | Hans Hinnerk Hinrichsen / Harald Wagner | TUS Havetoft III | 2 : 0 | +2 |
11. | | Fred Jacobsen / Sven Hagenah | SSV Schafflund II | 2 : 0 | +2 |
11. | | Hans Kissner / Frank Düring | TSV Friedrichsberg-B V | 2 : 0 | +2 |
15. | | Nadine Niemann / Christian Kreutzer | TSV Süderbrarup V | 2 : 1 | +1 |
15. | | Sönke Nissen / Wilfried Berger | SV Ellingstedt II | 2 : 1 | +1 |
17. | | Thorsten Petersen / Otto Ohlsen | TTG MSF Idstedt-Eich III | 1 : 0 | +1 |
17. | | Franz Losch / Kai Riepe | SSV Schafflund II | 1 : 0 | +1 |
17. | | Sieghfried Gerbitz / Silke Schumacher | TTG MSF Idstedt-Eich III | 1 : 0 | +1 |
17. | | Jürgen Böhlke / Christian Kreutzer | TSV Süderbrarup V | 1 : 0 | +1 |
17. | | Hans-Werner Tiettje / Wolfgang Drews | SV Gottrupel IV | 1 : 0 | +1 |
17. | | Stefan Reichardt / Matthias Dens | TUS Havetoft III | 1 : 0 | +1 |
17. | | Helmut Hofinga / Björn Schütze | TSV Süderbrarup V | 1 : 0 | +1 |
17. | | Axel Kirchhof / Jürgen Redmann | TTG MSF Idstedt-Eich III | 1 : 0 | +1 |
17. | | Karl-Ulrich Höpner / Stefan Stahnke | SV Gottrupel IV | 1 : 0 | +1 |
17. | | Telse Gärtner / Kai Riepe | SSV Schafflund II | 1 : 0 | +1 |
17. | | Stephan Brammer / Björn Schütze | TSV Süderbrarup V | 1 : 0 | +1 |
17. | | Felix Mandoki / Hermann-Chr. Clausen | SV Gottrupel IV | 1 : 0 | +1 |
17. | | Frank Wolter / Marion Bend | TSV Schaalby II | 1 : 0 | +1 |
17. | | Jan Alberts / Frank Düring | TSV Friedrichsberg-B V | 1 : 0 | +1 |
17. | | André Jensen / Günter Pieper | SV Ellingstedt II | 1 : 0 | +1 |
17. | | Frank Düring / Wolfgang Borchardt | TSV Friedrichsberg-B V | 1 : 0 | +1 |
17. | | Steve Alexander / Claas Kießling | TSV Friedrichsberg-B V | 1 : 0 | +1 |
17. | | Jan Beeck / Daniel Groß | TSV Schaalby II | 1 : 0 | +1 |
35. | | Joshua Albrecht / André Jensen | SV Ellingstedt II | 2 : 2 | 0 |
35. | | Stefan Husemann / Fred Jacobsen | SSV Schafflund II | 2 : 2 | 0 |
35. | | Arne Taube / Klaus Hinrichsen | TTG Angeln II | 2 : 2 | 0 |
38. | | Wilfried Berger / Uwe Ingwersen | SV Ellingstedt II | 1 : 1 | 0 |
38. | | Aaron Köster / Claas Kießling | TSV Friedrichsberg-B V | 1 : 1 | 0 |
38. | | Dieter Mangelsen / Harald Wagner | TUS Havetoft III | 1 : 1 | 0 |
38. | | Nadine Niemann / Jürgen Böhlke | TSV Süderbrarup V | 1 : 1 | 0 |
38. | | Stefan Husemann / Sven Hagenah | SSV Schafflund II | 1 : 1 | 0 |
38. | | Frank Düring / Steve Alexander | TSV Friedrichsberg-B V | 1 : 1 | 0 |
44. | | Felix Mandoki / Norbert Wittenberg | SV Gottrupel IV | 4 : 5 | -1 |
45. | | Jochen Langbehn / Telse Gärtner | SSV Schafflund II | 3 : 4 | -1 |
45. | | Thorsten Petersen / Sören Carstensen | TTG MSF Idstedt-Eich III | 3 : 4 | -1 |
47. | | Helmut Hofinga / Sönke Heesch | TSV Süderbrarup V | 2 : 3 | -1 |
48. | | Jürgen Böhlke / Hans-Herbert Schick | TSV Süderbrarup V | 1 : 2 | -1 |
48. | | Bernhard Hoffmann / Reinhard Wirth | TTG Angeln II | 1 : 2 | -1 |
50. | | Klaus Hinrichsen / Björn Lassen | TTG Angeln II | 0 : 1 | -1 |
50. | | Udo Hasselmann / Frank Ebben | TSV Süderbrarup V | 0 : 1 | -1 |
50. | | Sönke Heesch / Mika Schrader | TSV Süderbrarup V | 0 : 1 | -1 |
50. | | Uwe Dircks / André Jensen | SV Ellingstedt II | 0 : 1 | -1 |
50. | | Jürgen Böhlke / Mika Schrader | TSV Süderbrarup V | 0 : 1 | -1 |
50. | | Heiko Ahrens / Stefan Stahnke | SV Gottrupel IV | 0 : 1 | -1 |
50. | | Jürgen Böhlke / Udo Hasselmann | TSV Süderbrarup V | 0 : 1 | -1 |
50. | | Jürgen Böhlke / Frank Ebben | TSV Süderbrarup V | 0 : 1 | -1 |
50. | | Hermann-Chr. Clausen / Stefan Stahnke | SV Gottrupel IV | 0 : 1 | -1 |
50. | | Günter Pieper / Max-Detlef Scheer | SV Ellingstedt II | 0 : 1 | -1 |
50. | | Otto Ohlsen / Sieghfried Gerbitz | TTG MSF Idstedt-Eich III | 0 : 1 | -1 |
50. | | Nadine Niemann / Heike Cornelius | TSV Süderbrarup V | 0 : 1 | -1 |
50. | | Hans Kissner / Philipp Hinken | TSV Friedrichsberg-B V | 0 : 1 | -1 |
50. | | Helmut Hofinga / Mika Schrader | TSV Süderbrarup V | 0 : 1 | -1 |
50. | | Thorge Meinert / Peter Lorenz | TSV Friedrichsberg-B V | 0 : 1 | -1 |
50. | | Bert Henke / Bianca Jöhnk | TSV Schaalby II | 0 : 1 | -1 |
50. | | Anne Hansen / Marion Bend | TSV Schaalby II | 0 : 1 | -1 |
50. | | Aaron Köster / Frank Düring | TSV Friedrichsberg-B V | 0 : 1 | -1 |
50. | | Marc Traulsen / Sven Hagenah | SSV Schafflund II | 0 : 1 | -1 |
50. | | Arne Taube / Björn Lassen | TTG Angeln II | 0 : 1 | -1 |
50. | | Stefan Stahnke / Enayat Rezai | SV Gottrupel IV | 0 : 1 | -1 |
50. | | Reinhard Wirth / Marc Weißer | TTG Angeln II | 0 : 1 | -1 |
50. | | Reinhard Wirth / Björn Lassen | TTG Angeln II | 0 : 1 | -1 |
50. | | Reinhard Wirth / Jarne Matzen | TTG Angeln II | 0 : 1 | -1 |
50. | | Frank Wolter / Daniel Groß | TSV Schaalby II | 0 : 1 | -1 |
50. | | Jan Alberts / Wolfgang Borchardt | TSV Friedrichsberg-B V | 0 : 1 | -1 |
50. | | Stefan Husemann / Kai Riepe | SSV Schafflund II | 0 : 1 | -1 |
50. | | Frank Düring / Robin Montje Lalk | TSV Friedrichsberg-B V | 0 : 1 | -1 |
50. | | André Jensen / Max-Detlef Scheer | SV Ellingstedt II | 0 : 1 | -1 |
50. | | Enayat Rezai / Wolfgang Drews | SV Gottrupel IV | 0 : 1 | -1 |
80. | | Marc Traulsen / Franz Losch | SSV Schafflund II | 2 : 4 | -2 |
81. | | Aaron Köster / Steve Alexander | TSV Friedrichsberg-B V | 1 : 3 | -2 |
81. | | Christina Knutzen / Sascha Holstein | SV Gottrupel IV | 1 : 3 | -2 |
81. | | Hermann-Chr. Clausen / Enayat Rezai | SV Gottrupel IV | 1 : 3 | -2 |
84. | | Nadine Niemann / Udo Hasselmann | TSV Süderbrarup V | 0 : 2 | -2 |
84. | | Malte Lund / Bert Henke | TSV Schaalby II | 0 : 2 | -2 |
84. | | Karl-Ulrich Höpner / Christina Knutzen | SV Gottrupel IV | 0 : 2 | -2 |
84. | | Reinhard Wirth / Marc-André Heyden | TTG Angeln II | 0 : 2 | -2 |
84. | | Wilfried Berger / Joshua Albrecht | SV Ellingstedt II | 0 : 2 | -2 |
89. | | Malte Lund / Frank Wolter | TSV Schaalby II | 1 : 4 | -3 |
89. | | Bert Henke / Jan Beeck | TSV Schaalby II | 1 : 4 | -3 |
91. | | Uwe Ingwersen / Max-Detlef Scheer | SV Ellingstedt II | 0 : 3 | -3 |
92. | | Karl Gelewsky / Helge Flor | TSV Schaalby II | 2 : 6 | -4 |