1. | | Peter Leonhardt / Sybille Seidel | SG Neundorf | 5 : 2 | +3 |
2. | | Ullrich Palatzke / Magnus Höfer | SG Jößnitz 2 | 3 : 0 | +3 |
2. | | Jimmy Wallner / Dieter Hüttner | TTV 1979 Tirpersdorf 3 | 3 : 0 | +3 |
4. | | Ricco Rudau / Heiko Wunderlich | SSV Bad Brambach | 4 : 2 | +2 |
4. | | Steffen Kuhnla / Conny Scherbaum | SSV Bad Brambach | 4 : 2 | +2 |
6. | | Helmut Morgner / Jimmy Wallner | TTV 1979 Tirpersdorf 3 | 3 : 1 | +2 |
6. | | Frank Fritzsche / Gerd Sachse | SG Neundorf | 3 : 1 | +2 |
6. | | Günter Heimlich / Bernd Daßler-Fröber | TSV 1906 Taltitz 2 | 3 : 1 | +2 |
9. | | Michael Golz / Sabrina Golz | SC Syrau 1919 3 | 2 : 0 | +2 |
9. | | Daniel Gebauer / Birgid Hellfritzsch | SG Jößnitz 2 | 2 : 0 | +2 |
11. | | Michael Golz / Maximilian Peters | SC Syrau 1919 3 | 2 : 1 | +1 |
12. | | Michael Golz / Marian Wisniewski | SC Syrau 1919 3 | 1 : 0 | +1 |
12. | | Klaus Kaufmann / Heike Schulze | SG Jößnitz 3 | 1 : 0 | +1 |
12. | | Daniel Gebauer / Tim Keller | SG Jößnitz 2 | 1 : 0 | +1 |
12. | | Ronny Eckardt / Marian Wisniewski | SC Syrau 1919 3 | 1 : 0 | +1 |
12. | | Ullrich Palatzke / Eric Hübscher | SG Jößnitz 2 | 1 : 0 | +1 |
12. | | Frank Fritzsche / Martin Filke | SG Neundorf | 1 : 0 | +1 |
12. | | Helmut Morgner / Mirko Männel | TTV 1979 Tirpersdorf 3 | 1 : 0 | +1 |
12. | | Peter Leonhardt / Ralf Witz | SG Neundorf | 1 : 0 | +1 |
12. | | Marcus Schubert / Thomas Linke | SV Coschütz 2 | 1 : 0 | +1 |
12. | | René Sperl / Frank Eckardt | TSV 1906 Taltitz 2 | 1 : 0 | +1 |
12. | | Ricco Rudau / Lars Wohlmacher | SSV Bad Brambach | 1 : 0 | +1 |
12. | | Uwe Schuster / Matthias Popp | TSV Oelsnitz 2 | 1 : 0 | +1 |
12. | | Uwe Schuster / Uwe Unger | TSV Oelsnitz 2 | 1 : 0 | +1 |
12. | | Mike Hennig / Thomas Linke | SV Coschütz 2 | 1 : 0 | +1 |
12. | | Bernd Daßler-Fröber / Frank Eckardt | TSV 1906 Taltitz 2 | 1 : 0 | +1 |
12. | | Tim Keller / Magnus Höfer | SG Jößnitz 3 | 1 : 0 | +1 |
12. | | Alrik Mottl / Magnus Höfer | SG Jößnitz 3 | 1 : 0 | +1 |
12. | | Chantal Prochnau / Karl-Heinz Müller | TTV 1979 Tirpersdorf 3 | 1 : 0 | +1 |
12. | | Marian Wisniewski / Maximilian Peters | SC Syrau 1919 3 | 1 : 0 | +1 |
31. | | Thomas Müller / Matthias Popp | TSV Oelsnitz 2 | 2 : 2 | 0 |
31. | | Thomas Linke / Gerhard Paul | SV Coschütz 2 | 2 : 2 | 0 |
31. | | Dirk Reinel / André Gebhardt | SC Syrau 1919 3 | 2 : 2 | 0 |
34. | | Karl-Heinz Müller / Mirko Männel | TTV 1979 Tirpersdorf 3 | 1 : 1 | 0 |
34. | | Daniel Gebauer / Juliane Kuhn | SG Jößnitz 2 | 1 : 1 | 0 |
34. | | André Gebhardt / Marian Wisniewski | SC Syrau 1919 3 | 1 : 1 | 0 |
34. | | Sebastian Bauer / Karl Pschierer | SV Coschütz 2 | 1 : 1 | 0 |
34. | | Lars Wohlmacher / Conny Scherbaum | SSV Bad Brambach | 1 : 1 | 0 |
39. | | Heike Schulze / Birgid Hellfritzsch | SG Jößnitz 3 | 2 : 3 | -1 |
40. | | Frank Schmidt / Karl Pschierer | SV Coschütz 2 | 1 : 2 | -1 |
40. | | Ullrich Palatzke / André Tunger | SG Jößnitz 2 | 1 : 2 | -1 |
42. | | Helmut Morgner / Chantal Prochnau | TTV 1979 Tirpersdorf 3 | 0 : 1 | -1 |
42. | | Eberhard Peetz / Ryszard Miskiewicz | TSV 1906 Taltitz 2 | 0 : 1 | -1 |
42. | | Mirko Männel / Chantal Prochnau | TTV 1979 Tirpersdorf 3 | 0 : 1 | -1 |
42. | | Helmut Morgner / Karl-Heinz Müller | TTV 1979 Tirpersdorf 3 | 0 : 1 | -1 |
42. | | Frank Fritzsche / Ralf Witz | SG Neundorf | 0 : 1 | -1 |
42. | | Dieter Hüttner / Benjamin Ludwig | TTV 1979 Tirpersdorf 3 | 0 : 1 | -1 |
42. | | Günter Heimlich / Frank Eckardt | TSV 1906 Taltitz 2 | 0 : 1 | -1 |
42. | | Klaus Schubert / Gerd Sachse | SG Neundorf | 0 : 1 | -1 |
42. | | Gerd Sachse / Ralf Witz | SG Neundorf | 0 : 1 | -1 |
42. | | Heike Schulze / Tim Keller | SG Jößnitz 3 | 0 : 1 | -1 |
42. | | Heike Schulze / Magnus Höfer | SG Jößnitz 3 | 0 : 1 | -1 |
42. | | Heiko Wunderlich / Lars Wohlmacher | SSV Bad Brambach | 0 : 1 | -1 |
42. | | Uwe Schuster / Wjatscheslaw Solntsev | TSV Oelsnitz 2 | 0 : 1 | -1 |
42. | | Frank Härtel / Maximilian Peters | SC Syrau 1919 3 | 0 : 1 | -1 |
42. | | Frank Härtel / André Gebhardt | SC Syrau 1919 3 | 0 : 1 | -1 |
42. | | Uwe Unger / Michael Hoffmann | TSV Oelsnitz 2 | 0 : 1 | -1 |
42. | | Uwe Unger / Wolfgang Tillmanns | TSV Oelsnitz 2 | 0 : 1 | -1 |
42. | | Mike Konrad / Konrad Pufe | SV Coschütz 2 | 0 : 1 | -1 |
42. | | Chantal Prochnau / Benjamin Ludwig | TTV 1979 Tirpersdorf 3 | 0 : 1 | -1 |
42. | | Thomas Müller / Michael Hoffmann | TSV Oelsnitz 2 | 0 : 1 | -1 |
42. | | Ulf Schnabel / Gerhard Paul | SV Coschütz 2 | 0 : 1 | -1 |
42. | | Bernd Daßler-Fröber / Ryszard Miskiewicz | TSV 1906 Taltitz 2 | 0 : 1 | -1 |
42. | | Mike Hennig / Frank Schmidt | SV Coschütz 2 | 0 : 1 | -1 |
65. | | Klaus Kaufmann / Alrik Mottl | SG Jößnitz 3 | 2 : 4 | -2 |
66. | | Frank Eckardt / Ryszard Miskiewicz | TSV 1906 Taltitz 2 | 0 : 2 | -2 |
66. | | Heike Schulze / Birgid Hellfritzsch | SG Jößnitz 2 | 0 : 2 | -2 |
66. | | Frank Schmidt / Gerhard Paul | SV Coschütz 2 | 0 : 2 | -2 |
69. | | Uwe Degen / Uwe Schuster | TSV Oelsnitz 2 | 0 : 3 | -3 |
69. | | Uwe Degen / Uwe Unger | TSV Oelsnitz 2 | 0 : 3 | -3 |
69. | | Eberhard Peetz / Peter Busse | TSV 1906 Taltitz 2 | 0 : 3 | -3 |