1. | | Boy-Peter Andresen / Erhard Erichsen | TTC Jardelund II | 15 : 0 | +15 |
2. | | Hans Joachim Matthiesen / Hans Stäcker | TSV Hürup | 15 : 3 | +12 |
3. | | Gerhard Beeck / Volker Hatesaul | TSV Munkbrarup II | 15 : 5 | +10 |
4. | | Franz Meyer / Wilhelm Kock | TSV Munkbrarup II | 13 : 3 | +10 |
5. | | Torsten Klemke / Joachim Meincke | TSV Munkbrarup III | 13 : 4 | +9 |
6. | | Dirk Thomsen / Johannes Mierich | TSV Hürup | 12 : 3 | +9 |
7. | | Peter Jensen / Reinhard Röll | TTC Jardelund II | 7 : 0 | +7 |
8. | | Dieter Greve / Manfred Priebe | TSV Böel-Mohrkirch | 7 : 1 | +6 |
9. | | Bernhard Hoffmann / Hans Helmut Claußen | TSV Böel-Mohrkirch | 6 : 1 | +5 |
10. | | Boy-Peter Andresen / Peter Jensen | TTC Jardelund II | 4 : 0 | +4 |
11. | | Anke Ehwalt / Hildegard Petersen | TSV Kappeln II | 10 : 8 | +2 |
12. | | Bernhard Hoffmann / Manfred Priebe | TSV Böel-Mohrkirch | 4 : 2 | +2 |
12. | | Udo Adomeit / Lothar Braun | TSV Hürup II | 4 : 2 | +2 |
14. | | Hans-Joachim Weitenhagen / Dieter Greve | TSV Böel-Mohrkirch | 5 : 4 | +1 |
15. | | Hans Meyer / Karl-Günter Rudolph | TSV Kappeln III | 2 : 1 | +1 |
15. | | Winand Philipp / Christian Bielaszewski | TSV Kappeln II | 2 : 1 | +1 |
15. | | Peter Jensen / Leif Andresen | TTC Jardelund II | 2 : 1 | +1 |
15. | | Anke Ehwalt / Christian Bielaszewski | TSV Kappeln II | 2 : 1 | +1 |
15. | | Leif Andresen / Reinhard Röll | TTC Jardelund II | 2 : 1 | +1 |
15. | | Siegfried Clausen / Lothar Braun | TSV Hürup II | 2 : 1 | +1 |
15. | | Torsten Klemke / Klaus Petersen | TSV Munkbrarup III | 2 : 1 | +1 |
22. | | Dirk Thomsen / Winfried Moll | TSV Hürup | 1 : 0 | +1 |
22. | | Hans Stäcker / Lothar Braun | TSV Hürup | 1 : 0 | +1 |
22. | | Hans Helmut Claußen / Manfred Priebe | TSV Böel-Mohrkirch | 1 : 0 | +1 |
22. | | Reinhard Knutzen / Peter Gottwald | TSV Hürup II | 1 : 0 | +1 |
22. | | Wilhelm Kock / Erich Schütt | TSV Munkbrarup II | 1 : 0 | +1 |
22. | | Reinhard Röll / Philip Schlumm | TTC Jardelund II | 1 : 0 | +1 |
22. | | Hans Joachim Matthiesen / Peter Gottwald | TSV Hürup | 1 : 0 | +1 |
29. | | Klaus Petersen / Steffen Kruse | TSV Munkbrarup III | 4 : 4 | 0 |
30. | | Andrea Rübsteck / Siegfried Hagemeier | SV Gottrupel IV | 1 : 1 | 0 |
30. | | Klaus Petersen / Erich Schütt | TSV Munkbrarup III | 1 : 1 | 0 |
30. | | Wilhelm Petersen / Domenic Böhler | TSV Kappeln III | 1 : 1 | 0 |
30. | | Dimitri Zichler / Christian Bielaszewski | TSV Kappeln II | 1 : 1 | 0 |
30. | | Dieter Greve / Reinhard Wirth | TSV Böel-Mohrkirch | 1 : 1 | 0 |
30. | | Peter Jensen / Philip Schlumm | TTC Jardelund II | 1 : 1 | 0 |
30. | | Jürgen Klaehn / Domenic Böhler | TSV Kappeln III | 1 : 1 | 0 |
37. | | Reinhard Knutzen / Winfried Moll | TSV Hürup II | 5 : 6 | -1 |
38. | | Bernhard Hoffmann / Reinhard Wirth | TSV Böel-Mohrkirch | 3 : 4 | -1 |
39. | | Winand Philipp / Karl-Günter Rudolph | TSV Kappeln II | 1 : 2 | -1 |
40. | | Günter Pfeiffer / Philipp Hagemeier | SV Gottrupel IV | 0 : 1 | -1 |
40. | | Winfried Moll / Udo Adomeit | TSV Hürup II | 0 : 1 | -1 |
40. | | Steffen Kruse / Heinrich Lorenzen | TSV Munkbrarup III | 0 : 1 | -1 |
40. | | Richard Wunderlich / Sascha Holstein | SV Gottrupel IV | 0 : 1 | -1 |
40. | | Karl-Günter Rudolph / Horst Kempe | TSV Kappeln III | 0 : 1 | -1 |
40. | | Dennis Andresen / Philip Schlumm | TTC Jardelund II | 0 : 1 | -1 |
40. | | Dieter Möllgaard / Kurt Petersen | TSV Husby | 0 : 1 | -1 |
40. | | Julian Poeppel / Richard Wunderlich | SV Gottrupel IV | 0 : 1 | -1 |
40. | | Siegfried Hagemeier / Wolfgang Drews | SV Gottrupel IV | 0 : 1 | -1 |
40. | | Siegfried Hagemeier / Sascha Holstein | SV Gottrupel IV | 0 : 1 | -1 |
40. | | Wilhelm Kock / Steffen Kruse | TSV Munkbrarup II | 0 : 1 | -1 |
40. | | Bernhard Hoffmann / Dieter Greve | TSV Böel-Mohrkirch | 0 : 1 | -1 |
40. | | Lothar Braun / Reinhard Knutzen | TSV Hürup II | 0 : 1 | -1 |
40. | | Peter Gottwald / Lothar Braun | TSV Hürup | 0 : 1 | -1 |
40. | | Peter Gottwald / Siegfried Clausen | TSV Hürup II | 0 : 1 | -1 |
40. | | Peter Gottwald / Winfried Moll | TSV Hürup II | 0 : 1 | -1 |
40. | | Erhard Erichsen / Leif Andresen | TTC Jardelund II | 0 : 1 | -1 |
40. | | Dirk Thomsen / Peter Gottwald | TSV Hürup | 0 : 1 | -1 |
58. | | Dimitri Zichler / Winand Philipp | TSV Kappeln II | 7 : 9 | -2 |
59. | | Winfried Moll / Lothar Braun | TSV Hürup | 1 : 3 | -2 |
59. | | Lothar Braun / Peter Gottwald | TSV Hürup II | 1 : 3 | -2 |
59. | | Peter Gottwald / Hans Stäcker | TSV Hürup | 1 : 3 | -2 |
62. | | Steffen Kruse / Joachim Mühlenbeck | TSV Munkbrarup III | 0 : 2 | -2 |
62. | | Richard Wunderlich / Siegfried Hagemeier | SV Gottrupel IV | 0 : 2 | -2 |
62. | | Wolfgang Drews / Julian Poeppel | SV Gottrupel IV | 0 : 2 | -2 |
62. | | Udo Adomeit / Peter Gottwald | TSV Hürup II | 0 : 2 | -2 |
66. | | Maurice Friedrich / Sven Dürre | TSV Husby | 10 : 13 | -3 |
67. | | Erhard Erichsen / Reinhard Röll | TTC Jardelund II | 0 : 3 | -3 |
67. | | Jürgen Klaehn / Hans-Joachim Roetz | TSV Kappeln III | 0 : 3 | -3 |
67. | | Erich Schütt / Joachim Mühlenbeck | TSV Munkbrarup III | 0 : 3 | -3 |
67. | | Karl-Günter Rudolph / Domenic Böhler | TSV Kappeln III | 0 : 3 | -3 |
71. | | Udo Adomeit / Reinhard Knutzen | TSV Hürup II | 3 : 7 | -4 |
72. | | Klaus Petersen / Joachim Mühlenbeck | TSV Munkbrarup III | 2 : 6 | -4 |
73. | | Winfried Moll / Lothar Braun | TSV Hürup II | 1 : 5 | -4 |
73. | | Jürgen Klaehn / Wilhelm Petersen | TSV Kappeln III | 1 : 5 | -4 |
75. | | Julian Poeppel / Philipp Hagemeier | SV Gottrupel IV | 0 : 4 | -4 |
76. | | Andrea Rübsteck / Sascha Holstein | SV Gottrupel IV | 5 : 10 | -5 |
77. | | Hans-Joachim Roetz / Wilhelm Petersen | TSV Kappeln III | 4 : 10 | -6 |
78. | | Karl-Günter Rudolph / Peter Luehder | TSV Kappeln III | 2 : 10 | -8 |
79. | | Siegfried Hagemeier / Philipp Hagemeier | SV Gottrupel IV | 1 : 9 | -8 |
80. | | Reiner Matthiesen / Kurt Petersen | TSV Husby | 6 : 15 | -9 |