1. | | Harald Pries / Manfred Jahr | SV Kasseedorf | 14 : 1 | +13 |
2. | | Norbert Schöning / André Pommerening | SV Kasseedorf | 12 : 2 | +10 |
3. | | Dieter Latendorf / Michael Kuhr | TSV Malente II | 10 : 4 | +6 |
3. | | Knut Winkler / Heinrich Guttau | TTSG Kellenhusen/Dah | 10 : 4 | +6 |
5. | | Klaus-Dieter Voderberg / Reinhardt Burmeister | SV Fehmarn II | 7 : 2 | +5 |
6. | | Wolf-Rüdiger Boecker / Peter Plön | TTSG Kellenhusen/Dah | 8 : 4 | +4 |
7. | | Martin Barsties / Joachim Unruh | TSV Heiligenhafen III | 7 : 3 | +4 |
8. | | Ingo Jans / Engelhard Bucks | TSV Heiligenhafen III | 7 : 4 | +3 |
9. | | Andreas Maicher / Alex Blunk | TC GW Oldenburg III | 3 : 1 | +2 |
10. | | Xiao Ling Niu-Prophet / Bernd Wolthausen | TSV Malente II | 2 : 0 | +2 |
11. | | Xiao Ling Niu-Prophet / Anja Heusser | TSV Malente II | 6 : 5 | +1 |
12. | | Reinhardt Burmeister / Walter Schulte | SV Fehmarn II | 3 : 2 | +1 |
12. | | Michael Rönne / Joachim Lübke | TSV Gremersdorf | 3 : 2 | +1 |
14. | | Harald Pries / Friedrich Heußmann | SV Kasseedorf | 1 : 0 | +1 |
14. | | Joachim Unruh / Engelhard Bucks | TSV Heiligenhafen III | 1 : 0 | +1 |
14. | | Joachim Unruh / André Kieschke | TSV Heiligenhafen III | 1 : 0 | +1 |
14. | | Joachim Unruh / Ingo Jans | TSV Heiligenhafen III | 1 : 0 | +1 |
14. | | Ernst Petersen / Jürgen Kähler | TSV Gremersdorf | 1 : 0 | +1 |
14. | | Peter Plön / Jens Paustian | TTSG Kellenhusen/Dah | 1 : 0 | +1 |
14. | | Peter Plön / Dieter Hübsch | TTSG Kellenhusen/Dah | 1 : 0 | +1 |
14. | | André Pommerening / Friedrich Heußmann | SV Kasseedorf | 1 : 0 | +1 |
14. | | André Pommerening / Claus Werner Jessen | SV Kasseedorf | 1 : 0 | +1 |
14. | | André Kieschke / Sven Sichler | TSV Heiligenhafen III | 1 : 0 | +1 |
14. | | Michael Kuhr / Bernd Wolthausen | TSV Malente II | 1 : 0 | +1 |
14. | | Xiao Ling Niu-Prophet / Michael Kuhr | TSV Malente II | 1 : 0 | +1 |
26. | | Andreas Maicher / Hendrik Rahn | TC GW Oldenburg III | 4 : 4 | 0 |
27. | | Klaus Witt / Werner Rehdus | SV Fehmarn II | 2 : 2 | 0 |
28. | | Anja Heusser / Bernd Wolthausen | TSV Malente II | 1 : 1 | 0 |
28. | | Martin Barsties / Sven Sichler | TSV Heiligenhafen III | 1 : 1 | 0 |
28. | | Walter Schulte / Werner Rehdus | SV Fehmarn II | 1 : 1 | 0 |
28. | | Andreas Maicher / Klaus-Peter Gose | TC GW Oldenburg III | 1 : 1 | 0 |
32. | | Peter Ohm / Klaus-Peter Gose | TC GW Oldenburg III | 3 : 4 | -1 |
33. | | Ernst Petersen / Manfred Prieß | TSV Gremersdorf | 1 : 2 | -1 |
34. | | Peter Plön / Hans-Joachim Herzel | TTSG Kellenhusen/Dah | 0 : 1 | -1 |
34. | | Manfred Prieß / Günter Schulz | TSV Gremersdorf II | 0 : 1 | -1 |
34. | | Michael Rönne / Wolfgang Schütz | TSV Gremersdorf | 0 : 1 | -1 |
34. | | Andreas Maicher / Ernst Zittlau | TC GW Oldenburg III | 0 : 1 | -1 |
34. | | Wolfgang Lieckfeld / Gilbert Schwickert | SV Fehmarn II | 0 : 1 | -1 |
34. | | Ulrich Clasen / Ernst Zittlau | TC GW Oldenburg III | 0 : 1 | -1 |
34. | | Johannes Detlef / Werner Rehdus | SV Fehmarn II | 0 : 1 | -1 |
34. | | Johannes Detlef / Walter Schulte | SV Fehmarn II | 0 : 1 | -1 |
34. | | Klaus-Peter Gose / Ernst Zittlau | TC GW Oldenburg III | 0 : 1 | -1 |
34. | | Heinrich Guttau / Hans-Joachim Herzel | TTSG Kellenhusen/Dah | 0 : 1 | -1 |
34. | | Stefan Haß / Arne Riedel | RSV Landkirchen | 0 : 1 | -1 |
34. | | Martin Barsties / Engelhard Bucks | TSV Heiligenhafen III | 0 : 1 | -1 |
34. | | Klaus-Dieter Voderberg / Walter Schulte | SV Fehmarn II | 0 : 1 | -1 |
34. | | Anja Heusser / Alexander Mößel | TSV Malente II | 0 : 1 | -1 |
34. | | Ernst Zittlau / Klaus-Peter Sperling | TC GW Oldenburg III | 0 : 1 | -1 |
34. | | Frank Kley / Arne Riedel | RSV Landkirchen | 0 : 1 | -1 |
34. | | Christian Haltermann / Dennes Lafrenz | RSV Landkirchen | 0 : 1 | -1 |
34. | | Arne Riedel / Marcel Diekmann | RSV Landkirchen | 0 : 1 | -1 |
52. | | Wolfgang Schütz / Joachim Lübke | TSV Gremersdorf | 4 : 6 | -2 |
53. | | Michael Rönne / Ernst Petersen | TSV Gremersdorf | 3 : 5 | -2 |
54. | | Walter Schulte / Klaus Witt | SV Fehmarn II | 2 : 4 | -2 |
55. | | Ernst Petersen / Wolfgang Schütz | TSV Gremersdorf | 1 : 3 | -2 |
55. | | Ulrich Clasen / Klaus-Peter Gose | TC GW Oldenburg III | 1 : 3 | -2 |
57. | | Martin Barsties / André Kieschke | TSV Heiligenhafen III | 0 : 2 | -2 |
57. | | Klaus-Dieter Voderberg / Klaus Witt | SV Fehmarn II | 0 : 2 | -2 |
59. | | Jürgen Kähler / Florian Schlüter | TSV Gremersdorf II | 6 : 9 | -3 |
60. | | Dennes Lafrenz / Jens Wieske | RSV Landkirchen | 0 : 3 | -3 |
61. | | Dennes Lafrenz / Frank Kley | RSV Landkirchen | 3 : 9 | -6 |
62. | | Manfred Prieß / Petra Brandt | TSV Gremersdorf II | 1 : 13 | -12 |
63. | | Arne Riedel / Christian Haltermann | RSV Landkirchen | 0 : 12 | -12 |