1. | | Ayham Aboud / Amir Aboud | TTC Ramsharde V | 15 : 0 | +15 |
2. | | Joachim Meincke / Klaus Petersen | TSV Munkbrarup IV | 11 : 2 | +9 |
3. | | Maurice Friedrich / Volker Hatesaul | TSV Munkbrarup IV | 8 : 1 | +7 |
4. | | Helmut Kühl / Claudia Schley | SV Adelby V | 6 : 2 | +4 |
5. | | Renate Jensen / Axel Wuggazer | TTG Eggebek/Tarp VII | 5 : 1 | +4 |
5. | | Claudia Schley / Walter Schröder | SV Adelby V | 5 : 1 | +4 |
7. | | Ansgar Hüning / Julius Kalberlah | TTC Ramsharde V | 4 : 0 | +4 |
8. | | Kai Möller / Ulrich Küter | TTG Eggebek/Tarp VII | 4 : 1 | +3 |
8. | | Axel Rohde-Werngreen / Mirko Schreuer | SG GW-Nord/PSV V | 4 : 1 | +3 |
10. | | Maurice Friedrich / Heiko Hornburg | TSV Munkbrarup IV | 3 : 0 | +3 |
11. | | Lea Wenderhold / Stina Busch | TTG Angeln III | 5 : 3 | +2 |
12. | | Helmut Kühl / Corinna Jürgensen | SV Adelby V | 3 : 1 | +2 |
13. | | Christina Knutzen / Julius Kalberlah | TTC Ramsharde V | 2 : 0 | +2 |
13. | | Saim Geffel / Christina Knutzen | TTC Ramsharde V | 2 : 0 | +2 |
13. | | Saim Geffel / Ayham Aboud | TTC Ramsharde V | 2 : 0 | +2 |
13. | | Noel Kösgeroglu / Mohamad Aburashed | TTC Ramsharde V | 2 : 0 | +2 |
13. | | Axel Rohde-Werngreen / Wojtek Kosciuk | SG GW-Nord/PSV V | 2 : 0 | +2 |
18. | | Wilhelm Kock / Franz Meyer | TSV Munkbrarup V | 9 : 8 | +1 |
19. | | Kai Möller / Axel Wuggazer | TTG Eggebek/Tarp VII | 2 : 1 | +1 |
19. | | Björn Hansen / Reinhard Barthel | Sporskifte UF | 2 : 1 | +1 |
19. | | Mohamad Aburashed / Christina Knutzen | TTC Ramsharde V | 2 : 1 | +1 |
22. | | Dirk Stäcker / Sönke Schröder | TSV Munkbrarup V | 1 : 0 | +1 |
22. | | Dirk Stäcker / Petra Wolinski | TSV Munkbrarup V | 1 : 0 | +1 |
22. | | Wolfgang Demuth / Wojtek Kosciuk | SG GW-Nord/PSV V | 1 : 0 | +1 |
22. | | Heiko Hornburg / Dirk Stäcker | TSV Munkbrarup V | 1 : 0 | +1 |
22. | | Thomas Lohse / Nazir Hassan | TTC Ramsharde V | 1 : 0 | +1 |
22. | | Dierk Clausen / Björn Hansen | Sporskifte UF | 1 : 0 | +1 |
22. | | Dierk Clausen / Rainer Hugger | Sporskifte UF | 1 : 0 | +1 |
22. | | Leonie Meinköhn / Stina Busch | TTG Angeln III | 1 : 0 | +1 |
22. | | Stefan Voss / Wolfgang Demuth | SG GW-Nord/PSV V | 1 : 0 | +1 |
22. | | Helmut Kühl / Walter Schröder | SV Adelby V | 1 : 0 | +1 |
22. | | Wilhelm Kock / Franz Meyer | TSV Munkbrarup IV | 1 : 0 | +1 |
22. | | Klaus Petersen / Wilhelm Kock | TSV Munkbrarup IV | 1 : 0 | +1 |
22. | | Heico Schmidt / Gunde Loeck | SG GW-Nord/PSV V | 1 : 0 | +1 |
22. | | Martin Poignée / Christina Knutzen | TTC Ramsharde V | 1 : 0 | +1 |
22. | | Martin Poignée / Julius Kalberlah | TTC Ramsharde V | 1 : 0 | +1 |
22. | | Joachim Meincke / Maurice Friedrich | TSV Munkbrarup IV | 1 : 0 | +1 |
22. | | Axel Wuggazer / Hans-Joachim Sieg | TTG Eggebek/Tarp VII | 1 : 0 | +1 |
22. | | Walter Schröder / Corinna Jürgensen | SV Adelby V | 1 : 0 | +1 |
40. | | Cay Buchholz / Corinna Jürgensen | SV Adelby V | 5 : 5 | 0 |
41. | | Stefan Voss / Gunde Loeck | SG GW-Nord/PSV V | 2 : 2 | 0 |
41. | | Per Dammann / Ulrich Küter | TTG Eggebek/Tarp VII | 2 : 2 | 0 |
41. | | Frank Binder / Horst Schnabel | TSV Munkbrarup VI | 2 : 2 | 0 |
44. | | Ahmed Dannaoui / Christina Knutzen | TTC Ramsharde V | 1 : 1 | 0 |
44. | | Mario Amberg / Björn Hansen | Sporskifte UF | 1 : 1 | 0 |
44. | | Corinna Jürgensen / Claudia Schley | SV Adelby V | 1 : 1 | 0 |
44. | | Heiko Hornburg / Petra Wolinski | TSV Munkbrarup V | 1 : 1 | 0 |
48. | | Klaus Dreves / Reinhard Barthel | Sporskifte UF | 6 : 7 | -1 |
49. | | Valerie Berditschewski / Gunde Loeck | SG GW-Nord/PSV V | 3 : 4 | -1 |
50. | | Kai Möller / Renate Jensen | TTG Eggebek/Tarp VII | 2 : 3 | -1 |
50. | | Mirko Schreuer / Stefan Voss | SG GW-Nord/PSV V | 2 : 3 | -1 |
52. | | Uwe Clausen / Jörg Zimmermann | Sporskifte UF | 1 : 2 | -1 |
52. | | Gerhard Clausen / Petra Wolinski | TSV Munkbrarup VI | 1 : 2 | -1 |
52. | | Klaus Hinrichsen / Leonie Meinköhn | TTG Angeln III | 1 : 2 | -1 |
52. | | Gunde Loeck / Wojtek Kosciuk | SG GW-Nord/PSV V | 1 : 2 | -1 |
56. | | Jarne Matzen / Kevin Wiefel | TTG Angeln III | 0 : 1 | -1 |
56. | | Frank Binder / Martina Wolinski | TSV Munkbrarup VI | 0 : 1 | -1 |
56. | | Per Dammann / Hans-Joachim Sieg | TTG Eggebek/Tarp VII | 0 : 1 | -1 |
56. | | Per Dammann / Mark von Feilitzsch | TTG Eggebek/Tarp VII | 0 : 1 | -1 |
56. | | Cay Buchholz / Helmut Kühl | SV Adelby V | 0 : 1 | -1 |
56. | | Reinhard Barthel / Rainer Hugger | Sporskifte UF | 0 : 1 | -1 |
56. | | Uwe Clausen / Rainer Hugger | Sporskifte UF | 0 : 1 | -1 |
56. | | Björn Hansen / Kenneth Melfsen | Sporskifte UF | 0 : 1 | -1 |
56. | | Jonathan Weber / Kevin Wiefel | TTG Angeln III | 0 : 1 | -1 |
56. | | Arne Loeck / Eiko Kretschmann | TTG Angeln III | 0 : 1 | -1 |
56. | | Claudia Schley / Andreas Formela | SV Adelby V | 0 : 1 | -1 |
56. | | Klaus Hinrichsen / Arne Loeck | TTG Angeln III | 0 : 1 | -1 |
56. | | Klaus Hinrichsen / Eiko Kretschmann | TTG Angeln III | 0 : 1 | -1 |
56. | | Franz Meyer / Joachim Meincke | TSV Munkbrarup IV | 0 : 1 | -1 |
56. | | Franz Meyer / Petra Wolinski | TSV Munkbrarup V | 0 : 1 | -1 |
56. | | Kai Möller / Kornelia Wahren | TTG Eggebek/Tarp VII | 0 : 1 | -1 |
56. | | Cay Buchholz / Claudia Schley | SV Adelby V | 0 : 1 | -1 |
56. | | Corinna Jürgensen / Andreas Formela | SV Adelby V | 0 : 1 | -1 |
56. | | Horst Schnabel / Martina Wolinski | TSV Munkbrarup VI | 0 : 1 | -1 |
56. | | Alexander Sczech / Detlef Heyck | SV Adelby V | 0 : 1 | -1 |
56. | | Gerhard Clausen / Bianca Schröder | TSV Munkbrarup VI | 0 : 1 | -1 |
56. | | Chris Nierzwicki / Wolfgang Demuth | SG GW-Nord/PSV V | 0 : 1 | -1 |
56. | | Timo Hinrichsen / Horst Schnabel | TSV Munkbrarup VI | 0 : 1 | -1 |
56. | | Timo Hinrichsen / Martina Wolinski | TSV Munkbrarup VI | 0 : 1 | -1 |
56. | | Bianca Schröder / Martina Wolinski | TSV Munkbrarup VI | 0 : 1 | -1 |
56. | | Andreas Hallmann / Bianca Schröder | TSV Munkbrarup VI | 0 : 1 | -1 |
56. | | Mirko Schreuer / Gunde Loeck | SG GW-Nord/PSV V | 0 : 1 | -1 |
56. | | Mirko Schreuer / Wolfgang Demuth | SG GW-Nord/PSV V | 0 : 1 | -1 |
56. | | Andreas Hallmann / Sönke Schröder | TSV Munkbrarup VI | 0 : 1 | -1 |
56. | | Petra Wolinski / Horst Schnabel | TSV Munkbrarup V | 0 : 1 | -1 |
56. | | Petra Wolinski / Sönke Schröder | TSV Munkbrarup V | 0 : 1 | -1 |
56. | | Petra Wolinski / Andreas Hallmann | TSV Munkbrarup V | 0 : 1 | -1 |
56. | | Petra Wolinski / Timo Hinrichsen | TSV Munkbrarup VI | 0 : 1 | -1 |
56. | | Martina Wolinski / Andreas Hallmann | TSV Munkbrarup VI | 0 : 1 | -1 |
90. | | Frank Binder / Horst Schnabel | TSV Munkbrarup V | 5 : 7 | -2 |
91. | | Jarne Matzen / Leonie Meinköhn | TTG Angeln III | 1 : 3 | -2 |
92. | | Per Dammann / Renate Jensen | TTG Eggebek/Tarp VII | 0 : 2 | -2 |
92. | | Leonie Meinköhn / Eiko Kretschmann | TTG Angeln III | 0 : 2 | -2 |
92. | | Axel Wuggazer / Ulrich Küter | TTG Eggebek/Tarp VII | 0 : 2 | -2 |
92. | | Ulrich Küter / Hans-Joachim Sieg | TTG Eggebek/Tarp VII | 0 : 2 | -2 |
92. | | Ulrich Küter / Mark von Feilitzsch | TTG Eggebek/Tarp VII | 0 : 2 | -2 |
92. | | Heico Schmidt / Mirko Schreuer | SG GW-Nord/PSV V | 0 : 2 | -2 |
92. | | Wilhelm Kock / Maurice Friedrich | TSV Munkbrarup IV | 0 : 2 | -2 |
92. | | Sönke Schröder / Bianca Schröder | TSV Munkbrarup VI | 0 : 2 | -2 |
100. | | Lea Wenderhold / Leonie Meinköhn | TTG Angeln III | 2 : 5 | -3 |
101. | | Gerhard Clausen / Andreas Hallmann | TSV Munkbrarup VI | 1 : 4 | -3 |
102. | | Andreas Hallmann / Petra Wolinski | TSV Munkbrarup VI | 0 : 3 | -3 |
102. | | Sönke Schröder / Martina Wolinski | TSV Munkbrarup VI | 0 : 3 | -3 |
104. | | Sönke Schröder / Timo Hinrichsen | TSV Munkbrarup VI | 0 : 4 | -4 |
104. | | Axel Rohde-Werngreen / Chris Nierzwicki | SG GW-Nord/PSV V | 0 : 4 | -4 |
104. | | Jarne Matzen / Arne Loeck | TTG Angeln III | 0 : 4 | -4 |
107. | | Dierk Clausen / Jörg Zimmermann | Sporskifte UF | 2 : 8 | -6 |