1. | | Maurice Friedrich / Volker Hatesaul | TSV Munkbrarup IV | 5 : 0 | +5 |
1. | | Ayham Aboud / Amir Aboud | TTC Ramsharde V | 5 : 0 | +5 |
3. | | Joachim Meincke / Klaus Petersen | TSV Munkbrarup IV | 4 : 0 | +4 |
4. | | Kai Möller / Ulrich Küter | TTG Eggebek/Tarp VII | 4 : 1 | +3 |
4. | | Renate Jensen / Axel Wuggazer | TTG Eggebek/Tarp VII | 4 : 1 | +3 |
6. | | Walter Schröder / Claudia Schley | SV Adelby V | 3 : 0 | +3 |
7. | | Helmut Kühl / Claudia Schley | SV Adelby V | 4 : 2 | +2 |
7. | | Klaus Dreves / Reinhard Barthel | Sporskifte UF | 4 : 2 | +2 |
9. | | Saim Geffel / Christina Knutzen | TTC Ramsharde V | 2 : 0 | +2 |
9. | | Saim Geffel / Ayham Aboud | TTC Ramsharde V | 2 : 0 | +2 |
9. | | Noel Kösgeroglu / Mohamad Aburashed | TTC Ramsharde V | 2 : 0 | +2 |
12. | | Björn Hansen / Reinhard Barthel | Sporskifte UF | 2 : 1 | +1 |
12. | | Mohamad Aburashed / Christina Knutzen | TTC Ramsharde V | 2 : 1 | +1 |
14. | | Thomas Lohse / Nazir Hassan | TTC Ramsharde V | 1 : 0 | +1 |
14. | | Leonie Meinköhn / Stina Busch | TTG Angeln III | 1 : 0 | +1 |
14. | | Klaus Petersen / Wilhelm Kock | TSV Munkbrarup IV | 1 : 0 | +1 |
14. | | Heico Schmidt / Gunde Loeck | SG GW-Nord/PSV V | 1 : 0 | +1 |
14. | | Axel Wuggazer / Hans-Joachim Sieg | TTG Eggebek/Tarp VII | 1 : 0 | +1 |
14. | | Joachim Meincke / Maurice Friedrich | TSV Munkbrarup IV | 1 : 0 | +1 |
14. | | Wilhelm Kock / Franz Meyer | TSV Munkbrarup IV | 1 : 0 | +1 |
14. | | Helmut Kühl / Walter Schröder | SV Adelby V | 1 : 0 | +1 |
22. | | Wilhelm Kock / Franz Meyer | TSV Munkbrarup V | 5 : 5 | 0 |
23. | | Cay Buchholz / Corinna Jürgensen | SV Adelby V | 4 : 4 | 0 |
24. | | Stefan Voss / Mirko Schreuer | SG GW-Nord/PSV V | 2 : 2 | 0 |
24. | | Lea Wenderhold / Stina Busch | TTG Angeln III | 2 : 2 | 0 |
26. | | Corinna Jürgensen / Claudia Schley | SV Adelby V | 1 : 1 | 0 |
26. | | Mario Amberg / Björn Hansen | Sporskifte UF | 1 : 1 | 0 |
26. | | Ahmed Dannaoui / Christina Knutzen | TTC Ramsharde V | 1 : 1 | 0 |
29. | | Valerie Berditschewski / Gunde Loeck | SG GW-Nord/PSV V | 3 : 4 | -1 |
30. | | Klaus Hinrichsen / Leonie Meinköhn | TTG Angeln III | 1 : 2 | -1 |
30. | | Leonie Meinköhn / Lea Wenderhold | TTG Angeln III | 1 : 2 | -1 |
30. | | Uwe Clausen / Jörg Zimmermann | Sporskifte UF | 1 : 2 | -1 |
30. | | Gerhard Clausen / Petra Wolinski | TSV Munkbrarup VI | 1 : 2 | -1 |
34. | | Chris Nierzwicki / Wolfgang Demuth | SG GW-Nord/PSV V | 0 : 1 | -1 |
34. | | Petra Wolinski / Timo Hinrichsen | TSV Munkbrarup VI | 0 : 1 | -1 |
34. | | Gerhard Clausen / Andreas Hallmann | TSV Munkbrarup VI | 0 : 1 | -1 |
34. | | Mirko Schreuer / Wolfgang Demuth | SG GW-Nord/PSV V | 0 : 1 | -1 |
34. | | Andreas Hallmann / Sönke Schröder | TSV Munkbrarup VI | 0 : 1 | -1 |
34. | | Sönke Schröder / Timo Hinrichsen | TSV Munkbrarup VI | 0 : 1 | -1 |
34. | | Sönke Schröder / Bianca Schröder | TSV Munkbrarup VI | 0 : 1 | -1 |
34. | | Timo Hinrichsen / Martina Wolinski | TSV Munkbrarup VI | 0 : 1 | -1 |
34. | | Axel Rohde-Werngreen / Chris Nierzwicki | SG GW-Nord/PSV V | 0 : 1 | -1 |
34. | | Kai Möller / Renate Jensen | TTG Eggebek/Tarp VII | 0 : 1 | -1 |
34. | | Per Dammann / Hans-Joachim Sieg | TTG Eggebek/Tarp VII | 0 : 1 | -1 |
34. | | Klaus Hinrichsen / Arne Loeck | TTG Angeln III | 0 : 1 | -1 |
34. | | Klaus Hinrichsen / Eiko Kretschmann | TTG Angeln III | 0 : 1 | -1 |
34. | | Maurice Friedrich / Wilhelm Kock | TSV Munkbrarup IV | 0 : 1 | -1 |
34. | | Horst Schnabel / Martina Wolinski | TSV Munkbrarup VI | 0 : 1 | -1 |
34. | | Alexander Sczech / Detlef Heyck | SV Adelby V | 0 : 1 | -1 |
34. | | Franz Meyer / Joachim Meincke | TSV Munkbrarup IV | 0 : 1 | -1 |
51. | | Frank Binder / Horst Schnabel | TSV Munkbrarup V | 5 : 7 | -2 |
52. | | Dierk Clausen / Jörg Zimmermann | Sporskifte UF | 2 : 4 | -2 |
53. | | Per Dammann / Renate Jensen | TTG Eggebek/Tarp VII | 0 : 2 | -2 |
53. | | Ulrich Küter / Hans-Joachim Sieg | TTG Eggebek/Tarp VII | 0 : 2 | -2 |
53. | | Leonie Meinköhn / Eiko Kretschmann | TTG Angeln III | 0 : 2 | -2 |
53. | | Heico Schmidt / Mirko Schreuer | SG GW-Nord/PSV V | 0 : 2 | -2 |
57. | | Jarne Matzen / Arne Loeck | TTG Angeln III | 0 : 3 | -3 |
57. | | Sönke Schröder / Martina Wolinski | TSV Munkbrarup VI | 0 : 3 | -3 |
57. | | Andreas Hallmann / Petra Wolinski | TSV Munkbrarup VI | 0 : 3 | -3 |