| IZG001 | | Mo | 09.09.19 | v | 20:00 | Münsterdorfer SV 2 | MTV Horst 3 | 7:3 | |
| IZG002 | | Mo | 16.09.19 | | 20:15 | TS Schenefeld 2 | TSV Wacken 4 | 6:6 | |
| IZG003 | | Fr | 20.09.19 | | 20:00 | MTV Horst 2 | WSG Kellingh./Wrist 5 | 7:2 | |
| IZG004 | | Fr | 20.09.19 | | 20:15 | SC Itzehoe 4 | TSV Lola Hohenlocks. 4 | 4:7 | |
| IZG005 | | Fr | 20.09.19 | | 20:30 | SC Hohenaspe 4 | TSV Kremperheide | 4:7 | |
| IZG007 | | Mi | 25.09.19 | | 20:00 | WSG Kellingh./Wrist 5 | SC Itzehoe 4 | 7:2 | |
| IZG008 | | Mi | 25.09.19 | | 20:15 | TSV Wacken 4 | Münsterdorfer SV 2 | 7:4 | |
| IZG010 | | Fr | 27.09.19 | | 20:00 | TSV Lola Hohenlocks. 4 | SC Hohenaspe 4 | 7:4 | |
| IZG009 | | Fr | 04.10.19 | v | 20:00 | MTV Horst 3 | MTV Horst 2 | 2:7 | |
| IZG006 | | Di | 08.10.19 | v | 20:00 | TSV Kremperheide | TS Schenefeld 2 | 4:7 | |
| IZG011 | | Mo | 21.10.19 | | 20:00 | Münsterdorfer SV 2 | TS Schenefeld 2 | 3:7 | |
| IZG012 | | Fr | 25.10.19 | | 20:00 | TSV Lola Hohenlocks. 4 | TSV Kremperheide | 4:7 | |
| IZG013 | | Fr | 25.10.19 | | 20:00 | MTV Horst 2 | TSV Wacken 4 | 6:6 | |
| IZG014 | | Fr | 25.10.19 | | 20:15 | SC Itzehoe 4 | MTV Horst 3 | 7:2 | |
| IZG015 | | Fr | 25.10.19 | | 20:30 | SC Hohenaspe 4 | WSG Kellingh./Wrist 5 | 3:7 | |
| IZG016 | | Mo | 28.10.19 | | 20:15 | TS Schenefeld 2 | MTV Horst 2 | 7:3 | |
| IZG017 | | Di | 29.10.19 | | 20:00 | TSV Kremperheide | Münsterdorfer SV 2 | 7:2 | |
| IZG019 | | Mi | 30.10.19 | | 20:15 | TSV Wacken 4 | SC Itzehoe 4 | 7:3 | |
| IZG020 | | Fr | 01.11.19 | | 20:00 | MTV Horst 3 | SC Hohenaspe 4 | 2:7 | |
| IZG018 | | Mo | 04.11.19 | v t h | 20:00 | TSV Lola Hohenlocks. 4 | WSG Kellingh./Wrist 5 | 5:7 | |
| IZG021 | | Mi | 06.11.19 | | 20:00 | WSG Kellingh./Wrist 5 | TSV Kremperheide | 5:7 | |
| IZG022 | | Fr | 08.11.19 | | 20:00 | MTV Horst 2 | Münsterdorfer SV 2 | 7:2 | |
| IZG023 | | Fr | 08.11.19 | | 20:00 | TSV Lola Hohenlocks. 4 | MTV Horst 3 | 7:4 | |
| IZG024 | | Fr | 08.11.19 | | 20:15 | SC Itzehoe 4 | TS Schenefeld 2 | 0:7 | |
| IZG025 | | Fr | 08.11.19 | | 20:30 | SC Hohenaspe 4 | TSV Wacken 4 | 6:6 | |
| IZG026 | | Mo | 11.11.19 | | 20:00 | Münsterdorfer SV 2 | SC Itzehoe 4 | 6:6 | |
| IZG027 | | Mo | 11.11.19 | | 20:15 | TS Schenefeld 2 | SC Hohenaspe 4 | 7:0 | |
| IZG028 | | Di | 12.11.19 | | 20:00 | TSV Kremperheide | MTV Horst 2 | 7:4 | |
| IZG029 | | Mi | 13.11.19 | | 20:15 | TSV Wacken 4 | TSV Lola Hohenlocks. 4 | 7:3 | |
| IZG030 | | Fr | 15.11.19 | | 20:00 | MTV Horst 3 | WSG Kellingh./Wrist 5 | 5:7 | |
| IZG031 | | Mi | 20.11.19 | | 20:00 | WSG Kellingh./Wrist 5 | TSV Wacken 4 | 3:7 | |
| IZG032 | | Fr | 22.11.19 | | 20:00 | MTV Horst 3 | TSV Kremperheide | 2:7 | |
| IZG033 | | Fr | 22.11.19 | | 20:00 | TSV Lola Hohenlocks. 4 | TS Schenefeld 2 | 5:7 | |
| IZG034 | | Fr | 22.11.19 | | 20:15 | SC Itzehoe 4 | MTV Horst 2 | 0:7 | |
| IZG035 | | Fr | 22.11.19 | | 20:30 | SC Hohenaspe 4 | Münsterdorfer SV 2 | 6:6 | |
| IZG036 | | Mo | 25.11.19 | | 20:00 | Münsterdorfer SV 2 | TSV Lola Hohenlocks. 4 | 1:7 | |
| IZG037 | | Mo | 25.11.19 | | 20:15 | TS Schenefeld 2 | WSG Kellingh./Wrist 5 | 7:2 | |
| IZG038 | | Di | 26.11.19 | | 20:00 | TSV Kremperheide | SC Itzehoe 4 | 6:6 | |
| IZG039 | | Mi | 27.11.19 | | 20:15 | TSV Wacken 4 | MTV Horst 3 | 7:4 | |
| IZG040 | | Fr | 29.11.19 | | 20:00 | MTV Horst 2 | SC Hohenaspe 4 | 7:3 | |
| IZG041 | | Mi | 04.12.19 | | 20:00 | WSG Kellingh./Wrist 5 | Münsterdorfer SV 2 | 7:1 | |
| IZG042 | | Mi | 04.12.19 | | 20:15 | TSV Wacken 4 | TSV Kremperheide | 0:7 | |
| IZG043 | | Fr | 06.12.19 | | 20:00 | MTV Horst 3 | TS Schenefeld 2 | 2:7 | |
| IZG044 | | Fr | 06.12.19 | | 20:00 | TSV Lola Hohenlocks. 4 | MTV Horst 2 | 5:7 | |
| IZG045 | | Fr | 06.12.19 | | 20:30 | SC Hohenaspe 4 | SC Itzehoe 4 | 3:7 | |
|